برای بطری های شیشه ای خلاقانه و منحصر به فرد با کیفیت بالا ، با طراحی های سفارشی ، از Nantong Global Packaging Products Co.، Ltd در Cosmoprof Asia Digital Week بازدید کنید

این شرکت با بیش از 1300 نوع بطری عطر و 2000 بطری لاک ناخن ، کالاهای خود را به بیش از 50 شرکت در سراسر جهان ، به ویژه ایالات متحده آمریکا، روسیه، دبی، پاکستان و اروپا. این شرکت خوشحال است که در اولین نسخه دیجیتالی Cosmoprof Asia ، تخصص خود را در این سال به شرکای جدید و مشتریان بالقوه خود نشان می دهد.

همه کاره و خلاق

اگرچه انواع بسیار گسترده تری دارند ، بطری های شیشه ای به بیشترین درخواست محصولات آنها تبدیل شده اند. این شرکت بطری های شیشه ای 1 تا 50 میلی لیتری را تولید می کند که دارای آزمایش های 1.2 میلی لیتر ، 10 میلی لیتر (15 میلی متر 90 میلی متر) ، 12 میلی لیتر (15 میلی متر 100 میلی متر) ، 15 میلی لیتر (15 میلی متر 128 میلی متر) و 30 میلی لیتر محبوب ترین است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لباس راحتی اصلاح شده را برای راحتی راحت تر (MTN-3485) ایجاد می کند

مشتریان می توانند با بکار بردن تکنیک های موجود از جمله غربالگری ابریشم ، مهر زنی داغ ، پوشش های مختلف رنگی ، UV ، یخ زدگی ، چاپ انتقال حرارت و غیره ، هر نوع طرحی را برای بطری های خود ایجاد کنند. به پایان می رسد از رنگ های درجه بندی شده ، اضافات سنگ های فلزی و سنگ های قیمتی به زیبا ترین و ساده ترین طرح های کلاسیک.

با تشکر از یک تیم طراحی متشکل از کارشناسان که به طور مداوم در مورد آخرین فن آوری ها و روندها تحقیق می کنند ، دقیقاً می دانند که برای دستیابی به بهترین نتیجه با قیمت های رقابتی چه چیزی را باید بپرسند. قالب سازی برای اشکال سفارشی ، و همچنین آرم های شخصی ، طرح های منحصر به فرد و الگوهای منحصر به فرد همه می توانند ترکیب شوند.

اخبار مرتبط  Inventhelp Inventor مانع موثری برای حلزونها و حلزونها (SOG-359)

بالای بطری ها ، بسته به نوع استفاده از هر محصول ، طیف گسترده ای از محلول های غلتک و درب ، پمپ و درپوش سیلندر می تواند ارائه شود.

درباره Nantong Global Packaging Products Co.، Ltd

شرکت بسته بندی محصولات جهانی نانتونگ ، با مسئولیت محدود از سال 2000 تولید بسته بندی لوازم آرایشی و دارویی ، دفتر مرکزی آن در نانتونگ ، چین، آنها یکی از بزرگترین تامین کنندگان بسته بندی در هستند چین، با تجربه طولانی و کیفیت بالا باعث شهرت جهانی شهرت این شرکت شده است.

Nantong Global حدود یک دهه است که در زمینه تولید بسته بندی تخصص دارد و در حال حاضر بطری های لوله شیشه ای خود را به ایالات متحده آمریکا، روسیه، دبی، پاکستان و اروپا و همچنین کشورهای جنوب شرقی آسیا.

چگونه تماس بگیریم

به http: //www.ycft.net.c مراجعه کنیدn تیپیش از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، درباره Nantong Global Packaging Products Co. بیشتر بدانید یا https://digital-week.cosmoprof-asia.com/en-us/Visit/Exhibitor-List-2020 را ببینید.

اخبار مرتبط  Animal Ortho Care دو محصول جدید برای پشتیبانی سگ منتشر می کند

اینجا ثبت نام کنید برای ارتباط با Nantong Global.

برای هر گونه سوال مرتبط در مورد Nantong Global contact:
مدیر روابط عمومی و بازاریابی جری جو
پست الکترونیک: [email protected] یا [email protected]
+ 86-15996638801 ، + 86-51382828465

هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، مناز نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B منطقه ای ، متعهد شده است تا در این زمان های دشوار غرفه داران را قادر سازد تا از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی و نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های الکترونیکی به اهداف تجاری بلند پروازانه خود برسند. برای 5 روز اتصال و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید. اطلاعات بیشتر را در https://digital-week.cosmoprof-asia.com/en-us/ کسب کنید

پیوندهای مرتبط: http://www.ycft.net.cn.

SOURCE Cosmoprof Asia