الکترونیک انعطاف پذیر آینده در نظارت بر سلامت پوشیدنی است

روند بازار قابل توجهی به سمت مراقبت های بهداشتی غیر متمرکز و استفاده از فناوری ها برای نظارت و مراقبت از راه دور افراد وجود دارد. در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان به سرعت خدمات مراقبت از راه دور را به شکل کمبود سلامتی مستقر کردند. این تلاش ها معمولاً توسط دستگاههایی در خانه که قادر به تهیه اطلاعات درجه پزشکی هستند ، پشتیبانی می شوند. اما در نهایت ، تلاش های نظارت بر استفاده صحیح از دستگاه ها متکی است. به طور سنتی ، رعایت بیمار از مداخلات پزشکی کم است ، به طور کلی استفاده طولانی مدت از دستگاه های پوشیدنی. راحتی بیمار و آشنایی با فناوری ممکن است به بهبود پایبندی کمتری کمک کند.

انعطاف پذیر توسط طراحی

یکی از راه های رعایت پایبندی بیمار به نظارت ، غیرقابل مشاهده بودن دستگاه تا حد نامرئی است. لک های الکترونیکی پوست ، دستگاه های پوشیدنی که از اجزای الکترونیکی چسبنده به پوست هستند ، یکی از این راه ها برای رفع این مشکل است. یک پزشک می تواند دستگاه را بر روی بدن بیمار بگذارد و آنها را به خانه بفرستد تا کارهای روزمره خود را ادامه دهد. داده ها را می توان به صورت بی سیم به پزشك منتقل كرد یا در پایان دوره نظارت جمع آوری كرد. سایر دستگاهها توسط خود بیماران قابل نصب هستند. در حالی که بعضی از قطعات الکترونیکی پوست فقط جعبه های الکترونیکی روی گچ هستند ، الکترونیک قابل انعطاف می تواند فرصت هایی را برای بهبود راحتی فراهم کند. گزارش جدید از IDTechEx چشم انداز بازار برای لکه های الکترونیکی پوست در نظارت بر بیماران در داخل و خارج از بیمارستان ، با تمرکز بر نظارت قلبی سرپایی ، مدیریت دیابت ، دما و نظارت بر حرکت ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  چهار نکته مهم در مورد شستن دست ها

راه دیگر برای رعایت پایبندی بیمار از نظارت بر بهداشت ، آشنایی این مداخله برای بیمار است. انسان ها 98٪ از زندگی ما را در تماس با منسوجات می گذرانند ، ساختن پارچه های هوشمند که علائم حیاتی را رصد می کند ، راه دیگری است که می توان از الکترونیک انعطاف پذیر در مراقبت های بهداشتی استفاده کرد. IDTechEx دریافته است که نظارت بر سلامت ، بازار قابل توجهی برای منسوجات الکترونیکی خواهد بود ، که با نظارت بر سلامتی و ورزش تکمیل می شود. از پیراهن های هوشمند گرفته تا جوراب های هوشمند ، لباس زیرهای هوشمند و حتی ملافه های هوشمند موجود است.

اخبار مرتبط  U-Haul ارائه می دهد 30 روز ذخیره رایگان در 3 کشور

قابل انعطاف توسط طبیعت

همچنین در گزارش جدید IDTechEx در مورد الکترونیک انعطاف پذیر در مراقبت های بهداشتی ، دو دسته از محصولات وجود دارد که به دلیل فرایند تولید انعطاف پذیر هستند.

نوار تست گلوکز به دلیل توانایی دوم در ارائه تولید کم هزینه یکی از بزرگترین موفقیتهای تجاری الکترونیک چاپی است. آزمایشات گلوکز خون در خانه به دلیل چاپ روی یک بستر قابل انعطاف قابل انعطاف است. آزمایش خانگی برای دیابتی هایی که قند خون را بطور روزانه کنترل می کنند ضروری است.

لوازم الکترونیکی چاپی همچنین بسته های هوشمند مزایای قابل توجهی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، پایبندی بیمار به داروهای خود را می توان از طریق بسته های تاول هوشمند که توسط الکترونیک چاپی فعال می شود ، ردیابی کرد. پایبندی به داروهای ضعیف سالانه میلیون ها نفر را به بخش های اورژانس می فرستد. از طریق بسته های هوشمند تاول ، پزشکان می توانند تصور کنند که آیا مشکلات بهداشتی ناشی از عدم کارآمدی داروها است یا اینکه بیمار به راحتی مصرف نمی کند.

گزارش جدید از IDTechEx ، “الکترونیک انعطاف پذیر در بهداشت و درمان 2020-2030” ، بر اساس بیش از 10 سال تحقیق در الکترونیک چاپی و انعطاف پذیر و مناطق مرتبط با تکنولوژی پوشیدنیو علوم زیستی. IDTechEx صدها شرکت در حال توسعه وصله های الکترونیکی پوست ، منسوجات الکترونیکی ، نوارهای تست و بسته بندی هوشمند را برای ارائه مناسب ترین و قابل توجه ترین فرصت های بهداشتی در این گزارش مطالعه کرده است ، برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Cupseum نایوکی با همکاری کریستوفر دیوید رایان طرح جدیدی را منتشر کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات علوم زندگی موجود از IDTechEx به www.IDTechEx.com/LifeSci یا برای ارتباط با دیگران در این موضوع مراجعه کنید ، IDTechEx میزبان است: نوآوری های حسگر بهداشتی 2020 ، 18-19 نوامبر 2020، سانتاکلارا، ایالات متحده آمریکا در کنار نمایش IDTechEx! در www.IDTechEx.com/USA ثبت نام کنید.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک تجارت خود را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
جسیکا ابینری
هماهنگ کننده بازاریابی
[email protected]
+44 (0) 1223-812300

SOURCE IDTechEx

لینک های مربوطه

https://www.idtechex.com/

پاسخی بگذارید