اتر اولین الماسهای منفی کربن جهان را که از هوا ساخته شده ایجاد می کند

نیویورک، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اتر مفتخر است که اولین کسی است که در جهان موفق به ایجاد الماس با کیفیت سنگهای قیمتی از هوا می شود. اتر از طریق فناوری محافظت شده خود ، آلودگی هوای اضافی دی اکسیدکربن موجود در جو را به سنگهای قیمتی زیبا تبدیل می کند. ایتر با این فرآیند به طور همزمان محیط را پاک می کند و چشم انداز خود را برای تأمین آینده بهتر برای این سیاره و افرادی که در آن ساکن هستند ، تقویت می کند. Aether الماسهای منفی کربن خود را در بزرگترین خط طلا و جواهر لوکس ، که هم برای انسان و هم برای کره زمین طراحی شده است ، به نمایش می گذارد ، که از طریق وب سایت آنها در دسامبر سال جاری راه اندازی می شود و آینده جواهرات خوب را تعریف می کند.

تعهد اتر به شفافیت بنیادی و تمایل به اصلاح نواقص موجود در صنعت الماس دامن زدن به نوآوری اساسی و ابتکاری در نوع خود است و گزینه ای واقعاً پایدار برای جواهرات الماس را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد ، جایی که هیچکس قبلاً موفق نشده است. اگرچه نهادهای دیگر تلاش کرده اند ادعاهایی مشابه ادعای اتر داشته باشند ، تحقیقات و تحقیقات علمی آنها را بدون شایستگی اثبات کرده است. همین نوع اظهارات گمراه کننده و شستشوی سبز در صنعت الماس در طول دهه ها باعث ایجاد سردرگمی و بی اعتمادی در بین مصرف کنندگان شده است و ایتر وظیفه رفع آن را دارد.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم خوب بد جلف 2

“در میان تغییرات آب و هوایی جهانی و سایر چالش های 2020 که با خود به همراه آورده است ، ما معتقدیم که در حال حاضر فرصت بزرگی برای دست اندرکاران با فکر بالا وجود دارد تا به آینده کمک کنند. اکنون بیش از هر زمان دیگر ، نیروهای برای تغییر واقعی و پایدار همکاری برای تبدیل جهان ما به جهانی که پیشرفتهای مثبت عظیم برای بشریت و کره زمین امکان پذیر باشد. اتر مفتخر است که به عنوان خالق اولین الماس های با کیفیت سنگهای قیمتی جهان از هوا بخشی از این تغییر است. ما متعهد هستیم کیمیاگری مدرن و بی سابقه تبدیل آلودگی هوا به سنگهای قیمتی ، و متعهد به خدمت به عنوان چراغی برای صداقت و شفافیت در صنعت الماس ، جایی که بسیاری دیگر از این قول به مصرف کنندگان کوتاهی کرده اند ، “می گوید: رایان شیرمن ، مدیر عامل شرکت ایتر.

اخبار مرتبط  بازار شامپو فرش و فرش برای شاهد شاهد کاربردهای پیشرفته در دفاتر ، فروشگاه ها ، رستوران ها و کلینیک ها تا سال 2025

بسیاری از شرکت های موجود در چشم انداز جواهرات پایدار ، علیرغم اینکه مارک های دیگر الماس تولید شده در آزمایشگاه ، کربن خود را از سوخت های فسیلی تأمین می کنند ، ادعا می کنند که کربن خنثی هستند. از نظر اتر ، این به اندازه کافی خوب نیست. اتر معتقد است که ما نمی توانیم با خنثی بودن تغییرات آب و هوایی را معکوس کنیم و با الماسهای منفی کربن آنها را بالا می برد. کلیه الماسهای اتر دارای گواهینامه موسسه بین المللی گوهرشناسی هستند و از همان استانداردهای الماس استخراج شده برخوردار هستند.

اخبار مرتبط  داستان پزشک سوتین چینی دکتر لی ونلیانگ در حال تبدیل شدن به کتابی برای کودکان است

درباره آتر
Aether یک شرکت طلا و جواهر لوکس با دید تغییر پارادایم است ، ساخت و ساز جواهراتی که مرزهای طراحی ، فناوری و ساخت را پیش می برد تا زمینه را برای جهانی زیبا تر ، صادقانه و با دوام فراهم کند. هر قطعه نفس گیر اتر به عنوان آینده جواهرات ظریف که برای انسان و سیاره خلق شده است ، با دست طراحی و ساخته شده است. اتر مفتخر است که اولین شرکتی در جهان است که با موفقیت الماسهای منفی کربن خلق کرده است ، که نمادی از تعهد آنها برای ایجاد آینده ای کاملاً جدید برای جواهرات خوب است.

منبع اتر