صنعت گل رز کات ایالات متحده با تصمیم کاخ سفید برای حذف حمایت از تعرفه ناامید شد

واشنگتن، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کمیسیون گل کات در کالیفرنیا (“CCFC”) و گواهینامه رشد یافته آمریکایی (“CAG”) ، نماینده صنعت گل تازه قلعه آمریکایی و صدها کارگر و کشاورز ، امروز از تصمیم دولت ترامپ ابراز ناامیدی و نگرانی کردند برای حذف عوارض دیرینه واردات گل رز بریده شده از اکوادور. در نتیجه این تصمیم ، عوارض 6.8 درصدی که به محافظت از صنعت ایالات متحده در برابر حجم زیادی از واردات گل رز تازه اکوادوری با قیمت پایین کمک کرده است ، حذف شده است.

“صنعت ایالات متحده طی 30 سال گذشته به دلیل سیاست های تجاری که باعث واردات گل های رز ارزان قیمت از کلمبیا و سپس اکوادور، با رشد صنعت امروز ما از بیش از صد به کمتر از 20 تولید کننده گل رز بزرگ در ایالات متحده ، “گفت دیو پرویت، مدیر اجرایی CCFC و مدیر CAG. “هر دو جای تعجب و ناامید کننده است که این دولت ، که خود را به حمایت از کشاورزی و کارگران آمریکایی مفتخر می داند ، تصمیم می گیرد صنعت ما را در معرض خطر بیشتری قرار دهد. این به ویژه با توجه به تأثیر فاجعه باری که بیماری همه گیر در حال رشد بر روی پرورش دهندگان گل رز آمریکایی داشته است.

اخبار مرتبط  در پاسخ به فرماندار نیوسوم ، لایحه 2149 مجمع قانونی را به عنوان دیگر نامه های پست به همراه سایر طرف های مربوطه امضا كرد ، Dine Black LA و انجمن رستوران های لاتین بیانیه زیر را منتشر كردند:

با شروع از دهه 1990 ، سیاست های تجاری رسمی ایالات متحده قصد حمایت از آن را داشتند آمریکای جنوبی رشد اقتصادی باعث تحریک رشد صنعت گل رز عظیم صادرات گرا در اکوادور جایی که هیچ یک وجود نداشته است. اکوادور رشد کرده و تبدیل به دومین منبع بزرگ گل رزهای بریده شده در شده است ایالات متحده، استفاده از قیمت های پایین برای بیرون راندن تولیدکنندگان آمریکایی از بازار. تعرفه 6.8٪ آخرین مانع رشد اضافی واردات بود.

که در مارس 2020، چندین وارد کننده و دولت اکوادور از دولت تقاضا كرد كه گل رزهای تازه بریده شده را به سیستم ترجیحات تعمیم یافته اضافه كند ، بنابراین عوارض استاندارد 6.8٪ را كه این واردات را پوشش می داد حذف كرد. CCFC و CAG با اشاره به آسیب طولانی مدت رشد واردات از ، با این درخواست ها مخالفت کردند اکوادور، قیمت های پایین واردات در حال حاضر و خطر برای آینده کلی تولید کنندگان آمریکایی است که منجر می شود.

اخبار مرتبط  کمپین تبلیغاتی ویندوز آندرسن جدید باعث تازه شدن نام تجاری به زندگی می شود

“تعهد ما به رشد گل رز در اینجا در آمریکا – گل رسمی کشور ما – ثابت و بدون تغییر باقی می ماند” اریک ون وینگردن، مدیر ارشد اجرایی شرکت Myriad Flowers International. “تصمیم برای حذف این وظایف عقب گرد صنعت ما است ، اما به خاطر مشاغل ، کارگران و مشتریان خود ، ما به نوآوری و یافتن راه های رقابت ادامه خواهیم داد.”

درباره CCFC و CAG
CCFC و CAG سازمانی هستند که اعضای آن شامل تولید کنندگان گل رز بریده آمریکایی هستند و با افزودن گل رز بریده شده به سیستم ترجیحات عمومی (“GSP”) مخالفت می کنند. CCFC در سال 1990 تاسیس شد ، و یک آژانس دولتی است که مسئول نمایندگی بیش از 225 کشاورز گل و سبزه در این کشور است کالیفرنیا، که به تنهایی 77 درصد از کل ارزش گل شاخه بریده ایالات متحده را تشکیل می دهد. با شروع ریشه ها به سال 2012 ، CAG ائتلافی متنوع و یکپارچه از مزارع گل ایالات متحده است که نهادهای کوچک تا بزرگ را در سراسر کشور نشان می دهد. اعضای CAG تحت یک سیستم تأیید منبع شخص ثالث قرار می گیرند تا تنها تضمین در صنعت را ایجاد کنند که می تواند اطمینان حاصل کند که گلها ، دسته ها و دسته ها در آنها رشد می کنند ایالات متحده. مزارع پرورش گل و سبزه آمریکایی قبل از دریافت گواهینامه خود در یک فرآیند حسابرسی دقیق شرکت می کنند که به آنها صلاحیت می دهد آرم Certified American Grown را به بسته های گل ، وب سایت ها و سایر مواد بازاریابی خود اضافه کنند.

اخبار مرتبط  iHerb قول می دهد 100 میلیون دلار در روسیه سرمایه گذاری کند تا بتواند بهتر به جوامع روسیه خدمت کند

برای اطلاعات بیشتر ، به ccfc.org و americangrownflowers.org مراجعه کنید.

SOURCE گواهی رشد آمریکایی