Eurazeo سهام کل خود را در Farfetch می فروشد

پاریس، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Eurazeo امروز از اتمام فروش در بازار طی روزهای اخیر کلیه سهام خود در Farfetch ، یک شرکت نمونه کارها Eurazeo Growth ، خبر داد.

این فروش منجر به سود خالص 90.4 میلیون یورویی شد که مربوط به چندین برابر 4.1 برابر پول نقد و IRR حدود 38 درصد است. این دومین خروجی نمونه کارها برای Eurazeo Growth است ، پس از PeopleDoc در سال 2018.

از آنجا که اورازئو در Farfetch ، یک بازار آنلاین متصل کننده مارک های مد و کالاهای لوکس و همچنین بوتیک های چند مارک با مشتریان در 190 کشور ، سهامدار بود. مه 2016. در این دوره ، گروه رشد این شرکت را به ویژه با کمک به توسعه تجارت خود در بین مارک های کالاهای لوکس و گسترش جای جغرافیایی خود در چین و سایر کشورها

اخبار مرتبط  HalloweenCostumes.com نتایج نظرسنجی "Halloween in America" ​​سال 2020 آنها را منتشر کرد

یان دو روسکوک ، شریک Eurazeo رشد ، گفت:

Eurazeo Growth مخصوصاً مفتخر است که از سال 2016 از Farfetch در استراتژی توسعه خود حمایت کرده است. ما برای José Neves و تیم هایش با برنامه های رشد آینده آرزوی موفقیت داریم.

درباره اورازئو

  • Eurazeo یک شرکت سرمایه گذاری جهانی پیشرو است ، با دارایی های متنوع 18.5 میلیارد یورو دارایی تحت مدیریت ، از جمله نزدیک به 12.9 میلیارد یورو از اشخاص ثالث ، در بیش از 430 شرکت سرمایه گذاری شده است. Eurazeo با دارا بودن سهام خصوصی قابل توجه ، سرمایه گذاری خطرپذیر ، املاک و مستغلات ، بدهی خصوصی و صندوق سرمایه گذاری وجوه ، شرکت هایی را در همه اندازه ها همراهی می کند و از طریق تعهد نزدیک به 300 متخصص خود و با ارائه تخصص بخش عمیق ، دروازه ای به بازارهای جهانی ، از توسعه آنها پشتیبانی می کند. ، و یک جایگاه مسئول و پایدار برای رشد تحول آفرین. پایگاه سهامداران نهادی و خانوادگی ، ساختار مالی قوی و عاری از بدهی ساختاری و افق سرمایه گذاری انعطاف پذیر ، Eurazeo را قادر می سازد تا در دراز مدت از شرکت های خود حمایت کند.
  • اورازئو دفاتر خود را در پاریس، نیویورک، سائو پائولو، سئول، شانگهای، لندن، لوکزامبورگ، فرانکفورت، برلین و مادرید.
  • Eurazeo در Euronext Paris ذکر شده است.
  • ISIN: FR0000121121 – بلومبرگ: RF FP – رویترز: EURA.PA
اخبار مرتبط  چشم انداز بازار جهانی مشروبات الکلی تا سال 2026

تماس های EURAZEO

تماس با ما
پیر برناردین

دختر مقدس CHRISTNACHT

MAITLAND / آمو

رئیس روابط سرمایه گذاران

رئیس ارتباطات

دیوید استورکن

پست الکترونیک: [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]

تلفن: + 44 (0) 1 44 15 16 76

تلفن: +33 (0) 1 44 15 76 44

تلفن: +44 (0) 7990 595 913

منبع Eurazeo

اخبار مرتبط  MAGROUND تجربه گسترده ای را در بایگانی عکس برای مارک های خودرویی که در دنیای COVID-19 به بازار عرضه می شوند ، تجربه کرده است.