کاوالان ISC 2020 را به عنوان “تولید کننده جهانی سال” معرفی کرد

  • ویسکی تک مالت کاوالان کلاسیک
  • Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish Single Malt Whiskey
  • ویسکی تک مالت بلوط کاوالان Ex-Bourbon
  • Kavalan Oloroso Sherry Oak Single Malt Whiskey
  • ویسکی کاوالان * Solist Fino Sherry Single Cask Strength Single Malt
  • King Car Conductor Single Malt ویسکی
  • ویسکی تک مالت Kavalan Podium
  • ویسکی کاوالان * مالت منفرد با قدرت یک بشکه Solist Port
  • ویسکی، نوعی مشروب ماشین کینگ 40th Anniversary Selected Wine Cask Matted Single Malt

آقای کاوالان رئیس جمهور آقای YT لی گفت: “ما افتخار می کنیم که به دلیل تقطیر خود شناخته می شویم و به تایوان کمک می کنیم تا دوباره خود را در صحنه جهانی ویسکی قرار دهد.”

پیش از این ، در سال 2015 ، وینیو با جوایز جهانی ویسکی شناخته شده بود و بهترین ویسکی تک مالت در جهان شناخته شده بود. در سال 2019 ، مسابقات جهانی ارواح سانفرانسیسکو به او مدال پلاتین اعطا کرد که به معنی 3 طلای مضاعف است.

اخبار مرتبط  شرکت علمی علمی Kewaunee با ایجاد یک نهاد محلی در عربستان سعودی ، رشد در بازار خاورمیانه و آفریقا را تسریع می کند

ویسکی پشت مسواک زدن انقلابی ، پخت و شارژ مجدد (STR) ، یک درمان بشکه ای است که توسط مرحوم دکتر ایجاد شده است. جیم سوان در کاوالان ، Solist Vinho Barrique در خزانه های مخصوص شراب پیر شده است تا همه طعم های پیچیده و چند بعدی خربزه ، انبه ، کیوی و مرکبات رسیده را در محیطی از ادویه جات و خرما مخلوط ارائه دهد.

علاوه بر این ، در مسابقات بین المللی شراب و روح (IWSC) امسال ، که در لندن برگزار شد ، ویسکی های Kavalan * Solist Amontillado و * Solist Manzanilla هر دو در دور اول با 98 امتیاز ، طلای برجسته را بدست آوردند.

بعد ، شرح قضات آمونتیالادو:

اخبار مرتبط  PetSmart، Inc. قیمت گذاری 2020 اوراق بهادار قابل اعتماد با ارز قابل تعویض را اعلام کرد

“مجلل و رسا با عطرها و طعم های لایه ای شکلات تلخ ، کیک کریسمس و ادویه جات شیرین. متراکم و غنی با حس دهانی لاستیکی و مات ساخت مالت ، بلوط معطر ، دود و یک پوسته پوسته. نارنجی. پر شور! “

بعد ، شرح قضات مانزانیلا:

“رایحه های شدید و سرمست آجیل های غنی ، ادویه و شکلات تلخ. بزرگ ، شیرین و نرم کننده کام ، تیرامیسو مایع همراه با تنباکو ، آلو خشک و شری پدرو خیمنز. یک پایان عالی باعث طراوت و تعادل می شود ؛ یک ویسکی برجسته.”

* لطفا توجه داشته باشید که مجموعه برنده جایزه Kavalan “Solist” فقط به دلایل مارک تجاری با نام سری “Cask Strength” در بازار ایالات متحده به بازار عرضه می شود.

درباره کارخانه تقطیر Kavalan

کارخانه تقطیر Kavalan ، واقع در شهرستان ییلان تایوان ، از سال 2005 پیشگام هنر ویسکی تک مالت است. ویسکی ما ، که در گرما و رطوبت شدید پیر می شود ، از آبهای ذوب برف کوه Snow تهیه می شود و با نسیم دریا و کوه تقویت می شود. همه اینها با هم ترکیب می شوند تا خامه ای بودن امضا sign کاوالان را ایجاد کنند. با استفاده از نام قدیمی از شهرستان ییلان ، مشروب فروشی ما حدود 40 سال تهیه نوشیدنی تحت شرکت مادر ما ، King Car Group است. ما از رقابتی ترین مسابقات صنعت بیش از 450 مدال طلا یا رتبه برتر را کسب کرده ایم. به سایت www.kavalanwhisky.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Restaurant365 سرمایه R365 را معرفی می کند

اطلاعات تماس رسانه
کیتلین تسای
+886 (0) 39 229 000 # 7164
[email protected]

عکاسی – https://mma.prnewswire.com/media/1325272/Kavalan_ISC_IWSC.jpg

منبع کاوالان

لینک های مربوطه

http://www.kavalanwhisky.com

منبع کاوالان