ماسک های محافظ مجاز BSI Daddybaby

ماسک های محافظتی Daddybaby BSI که به پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر جهانی کمک می کند

فوژو ، چین، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با بروز همه گیری جهانی هیچ نشانه ای از پوسیدگی ، لوازم محافظتی پزشکی مانند ماسک و لباس محافظ همچنان در سراسر جهان به شدت مورد تقاضا هستند. اخیراً ، ماسکهای محافظ صورت ایجاد شده توسط شرکت Daddybaby ، آموزشی ویبولیتین (“Daddybaby”) گواهی م Standسسه استاندارد انگلیس (BSI) را دریافت کرده و آزمون گواهینامه CE اتحادیه اروپا را پشت سر گذاشتند. این گواهینامه به شرکت اجازه می دهد موانع جدید را برطرف کند در حالی که محصولات آن از قبل با استانداردهای اتحادیه اروپا در رابطه با سازگاری مطابقت دارند.

BSI در سال 1901 ایجاد شد. در 100 سال حیات خود ، BSI به یک سازمان خدماتی در سطح جهانی تبدیل شده است که استانداردهای تجاری را توسعه می دهد. در طول همه گیری ، BSI خدمات بازبینی FastTrack اختصاصی CE را ارائه داده است كه به تولیدكنندگان ماسك چینی اجازه می دهد ضمن اطمینان از مطابقت محصولات با توصیه های کمیسیون اتحادیه اروپا (EU) 2020/403 برای PPE (https://baijiahao.baidu.com/s؟id=1662577762313487883&wfr=spider&for=pc) با ادامه شیوع بیماری همه گیر در سطح جهان ، شرکت هایی که منابع پیشگیری از اپیدمی را در سراسر جهان تهیه می کنند ، ظرفیت تولید خود را برای تأمین تقاضای بیشتر گسترش می دهند. به عنوان ستون فقرات مبارزه جهانی با COVID-19 ، شرکت ها در چین آنها با تجهیزات مهم پشتیبانی برجسته ای را برای مبارزه فراهم کرده اند.

اخبار مرتبط  بازار جهانی لبنیات بازار تجزیه و تحلیل بازار جهانی 2020 ، با بازیکنان کلیدی Arla Foods ، Danone ، شرکت Dean Foods ، Nestle و Unilever NV

در ابتدای شیوع ، Daddybaby ، به عنوان یک شرکت خصوصی برجسته در چین، بلافاصله با امکان تغییر در تولید PPE موافقت کرد. این شرکت از روز بعد رسماً تولید ماسک را آغاز کرد و به سرعت خود را از تولید کننده پوشک بچه و بزرگسال تبدیل کرد و به یکی از پیشروترین و اولین تأمین کنندگان ماسک با کیفیت و دارای گواهینامه گوانگژو تبدیل شد. موسسه آزمایش و آزمایش پوشاک و لوازم جانبی Guangjian (GTTC). Daddybaby همچنین شش خط تولید ماسک خود را به طور مستقل توسعه داده و اصلاح کرده است و بازده تولید خود را از 700 به 1100 قطعه ماسک در دقیقه ، 10 برابر توان تولید خط تولید ماسک ، افزایش داده است.

اخبار مرتبط  Cleaner زندگی می کند تا به همه کمک کند با خیال راحت به مدرسه ، کار و زندگی برگردند

توانایی های تولید چشمگیر Daddybaby را می توان به دلیل 180،000 متر2 4.0 از کارخانه هوشمند خود ، که برای دستیابی به 500 میلیون یوان راه اندازی و مجهز به خطوط تولید خودکار کلاس جهانی شده است. این شرکت یک منطقه غلظت صنعتی ایجاد کرده است که محصولات مختلفی از جمله پوشک بچه ، پوشک بزرگسال و نوار بهداشتی را که به ژاپن صادر می شود ، تولید می کند ، کره جنوبی و سایر کشورها بازده سالانه آن 4000 میلیون یوان است و بین 3000 تا 5000 شغل ایجاد کرده است. در سال 2015 ، Daddybaby اولین شرکت تجارت عمومی در صنعت پوشک از شد چین. Daddybaby همچنان به عنوان بخشی از مبارزه جهانی با COVID-19 ، تجهیزات پزشکی خود را به دولت ها ، دانشگاه ها و کشورهای نیازمند اهدا می کند.

اخبار مرتبط  مایکروویو Fairview کیت های جدید کالیبراسیون SOLT را با چهار گزینه اتصال به اینترنت دیگر ارائه می دهد

علاوه بر این ، وو زونیو ، رئیس اپیدمیولوژی در مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های چین ، توضیح داد که بعید به نظر می رسد در ماه های آینده بیماری همه گیر کنترل شود. استفاده از ماسک عادی جدید برای افرادی است که تحت پیشگیری و کنترل استاندارد COVID-19 قرار دارند (https://m.gmw.cn/2020-09/29/content_1301621023.htm) در حالی که شیوع همه گیر خود را ادامه می دهد و بسیاری از کشورها اقدامات پیشگیری و کنترل خود را دوباره تقویت می کنند ، ماسک های محافظ همچنان بخشی ضروری از مبارزه جهانی با COVID-19 خواهند بود. Daddybaby همچنان با رعایت استانداردهای ملی و استانداردهای محصول برای کشورها یا مناطق وارد کننده ، ماسک با کیفیت بالا برای مناطق نیازمند ادامه می دهد و مشتاقانه منتظر حمایت از پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر در جهان است.

منبع Daddybaby