هیئت مدیره لنار افسران را به سمت های جدید اجرایی انتخاب می کند

میامی، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت لنار (NYSE: LEN و LEN.B) ، یکی از برجسته ترین خانه سازان کشور ، امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن را انتخاب کرده است جون جاف به عنوان مدیر عامل اجرایی و رئیس جمهور لنار ، عناوینی که اکنون با آنها به اشتراک می گذارد ریک بکویت.

استوارت میلر، رئیس اجرایی لنار ، گفت ، “امروز من بسیار خوشحالم که سهم فوق العاده ای را که به رسمیت شناخته ام جون جاف به مقام رهبری لنار در صنعت ساخت خانه تبدیل شده است. من بارها و بارها متذکر شده ام که جون و ریک به طور مداوم به عنوان شریک نظارت بر سکوی ساخت خانه ما فعالیت داشته اند. امروز ما با افتخار این همکاری را تشخیص داده و رسمیت می دهیم. ”

آقای میلر ادامه داد ، “جون برتری عملیاتی را ایجاد کرده است در همان زمان که به شکل دهی جهت استراتژیک و ارتباطات شرکتی ما کمک کرده است. با ادامه کار ، ریک ، جون و من به اجرای برنامه و استراتژی تجاری خود با همان برتری و مسئولیت های مشترکی که تا امروز داریم. ”

اخبار مرتبط  214٪ افزایش فروش تولیدکنندگان عمده با افزایش تولید و استخدام کارگران اضافی به تقاضا پاسخ می دهند

ریک بکویت، مدیر عامل و مدیر اجرایی لنار ، گفت ، “ارتقا Jon جان به مدیر عامل و مدیرعامل نشان دهنده دنیای خارج است که ما از زمانی که بیش از 14 سال پیش به لنار رسیده ام ، فعالیت داخلی داشته ایم. این همکاری به طور یکپارچه کار کرده و عملکرد لنار را هدایت کرده است زیرا ما با رشد لنار بر تولید جریان نقدی ، بازده رانندگی و افزایش ارزش سهامدار تمرکز کرده ایم. ”

آقای بکویت افزود ، “به طور خاص ، رویکرد مشترک Jon و نگرش” هر آنچه که لازم است “دقیقاً به همین دلیل است که مشارکت ما به صورت روزمره کار می کند و به همین دلیل اعلامیه امروز بازتاب مهم ساختاری برای شرکت ما است. همراه با هیئت مدیره ما من و استوارت ، کارگردانان و کل تیم لنار ، به خاطر این ارتقا and و شناخت شایسته جون را تبریک می گوییم. “

اخبار مرتبط  TOMORROW X TOGETHER CD "DRAMA" موجود در ایالات متحده را در 25 سپتامبر به علاوه 3 نسخه های نسخه محدود

آقای بکویت ، که یکی از اعضای هیئت مدیره لنار است ، از سال 2018 مدیر اجرایی لنار بود و به مدت 14 سال در پست های مختلف با لنار کار کرده است. آقای بکویت بیش از 30 سال در صنعت ساخت و ساز مسکن فعالیت داشته است. قبل از پیوستن به لنار ، وی در هیئت مدیره D.R. هورتون ، شرکت ، و سمت های مختلفی از سمت افسر اجرایی را از جمله رئیس جمهور در شرکت داشت.

آقای جاف که یکی از اعضای هیئت مدیره لنار است ، از سال 2018 رئیس جمهور لنار بود و بیش از 30 سال با لنار در سمت های مختلف از جمله مدیر عامل شرکت همکاری داشت. آقای جاف گسترش شرکت را به سمت کالیفرنیا در سال 1995 و مسئول موقعیت غالب لنار در کالیفرنیا و ایالات متحده غربی.

درباره لنار

اخبار مرتبط  بازارهای غذاهای صبحانه در سراسر جهان ، 2020 تا 2025

شرکت لنار ، در سال 1954 تاسیس شد ، یکی از برجسته ترین سازندگان خانه های با کیفیت برای همه نسل ها است. لنار عمدتا با نام تجاری Lennar خانه های بزرگسالان ارزان قیمت ، متحرک و فعال می سازد. بخش خدمات مالی لنار تأمین مالی وام ، عنوان و خدمات بسته شدن را به طور عمده برای خریداران خانه های لنار فراهم می کند و از طریق LMF Commercial وام های رهنی را که عمدتا توسط املاک و مستغلات تجاری در سراسر کشور تضمین شده اند ، ایجاد می کند ایالات متحده. بخش چند خانواده Lennar یک توسعه دهنده در سراسر کشور از خواص اجاره چند خانواده با کیفیت بالا است. LENایکس فن آوری ، نوآوری و سرمایه گذاری های استراتژیک لنار را هدایت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لنار ، به سایت www.lennar.com مراجعه کنید.

SOURCE Lennar Corporation

لینک های مربوطه

http://www.lennar.com