Curtis Mathes یک میلیون وات از نورپردازی باغی Harvester® برنده جایزه خود را تحویل می دهد

FRISCO ، تگزاس، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Curtis Mathes (OTC: TLED) اکنون بیش از یک میلیون وات از روشنایی باغبانی Harvester® را که برنده جایزه شده است ، تحویل داده است. شرکت تابعه شرکت ، Curtis Mathes Grow Lights، شرکت (CMGL) فروش اضافی 2.9 میلیون وات چراغ Harvester® را تعطیل کرده و در مرحله تحویل به مشتریان خود است. CMGL همچنان تلاش خود را برای فروش در بازارهای در حال رشد و نوظهور مانند بازار متمرکز می کند اوکلاهما و آرکانزاس، به ترتیب. علاوه بر این ، پورتال تجارت الکترونیکی CMGL و برنامه جدید لیزینگ ، خرید سریع صنعت پیشرو Harvester® را برای همه اپراتورهایی که در حوزه های قضایی مطلوب و بین المللی با توجه به قانونی سازی حشیش و شاهدانه اقامت دارند ، بیشتر در دسترس قرار داده است.

اخبار مرتبط  یام چین در صفحه اصلی HKEX لیست دارد

وی اظهار داشت: “این صنعت به نور جدید LED Harvester® پاسخ مثبت داده است.” پل ویلیامز، کورتیس ماتس رئیس ، مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارشد مالی ، “با در دسترس بودن پورتال تجارت الکترونیکی CMGL و برنامه جدید لیزینگ ، بهترین سیستم Harvester® در کلاس ما در حال حاضر برای امکانات جدید و در حال گسترش کشت قابل دسترسی است.”

وی گفت: “ما شاهد افزایش قابل توجهی تقاضا برای Harvester® بوده ایم و بنابراین واحدهای اضافی موجودی کالا در مرکز توزیع داخلی به ما این امکان را می دهد تا محصول را با سرعت سریع به دست مشتریان برسانیم.” رابرت مانس، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کورتیس ماتس.

درباره شرکت Curtis Mathes (TLED): TLED در تحقیق ، توسعه ، ساخت و فروش پیشرفته ترین حالت روشنایی حالت جامد (SSL) در صنایع مختلف فن آوری های روشنایی مخصوص فرکانس متمرکز شده است. www.curtismathes.com / www.cmgrowlights.com

اخبار مرتبط  HumanN مستقر در آستین 50،000 دلار از محصولات را به کارگران بهداشتی و اساسی در سراسر کشور اهدا می کند

اظهارات رو به جلو: این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” است ، زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دعاوی در اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است. چنین اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات فعلی است و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است ، و می تواند نتایج و نتایج واقعی را ایجاد کند با انتظارات فعلی تفاوت اساسی دارند. هیچ گزارشی آینده نگر قابل تضمین نیست. اظهارات رو به جلو در بیانیه مطبوعاتی باید همراه با بسیاری از عدم قطعیت هایی که بر تجارت TLED تأثیر می گذارد ارزیابی شود و TLED هیچ تعهدی برای بروزرسانی علنی هر بیانیه آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن.

اخبار مرتبط  شرکت Del Monte Foods برای میزبانی نتایج مالی خواستار چهارمین چهارم و سال مالی کامل 2020 در تاریخ 24 ژوئیه سال 2020 است

SOURCE Curtis Mathes Corporation