با برنامه همکاری مشترک لجستیک ، با Turvo برای نمایان بودن از پایان به پایان شریک شوید

SAN MATEO ، کالیفرنیا، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت توروو ، پیشرو در ارائه نرم افزارهای مشترک لجستیکی که برای زنجیره های تأمین جهانی طراحی شده است ، همکاری با ارائه دهنده حمل و نقل SEND را اعلام کرده است. این اتحاد استراتژیک دید و همکاری عمیق تری را برای مشتریان حمل و نقل و شرکای حمل و نقل خود در زمان واقعی فراهم می کند ، بهره وری عملیاتی و حاشیه سود را بهبود می بخشد.

“SEND بر اساس فرضیه همکاری و حمایت از یکدیگر ساخته شده است. ما کمی متفاوت از اکثر افراد به این موضوع نگاه می کنیم ، زیرا همه ذینفعان باید بخشی از این فرایند باشند. ما بر ایجاد روابط جامع متمرکز هستیم ، نه اینکه ماهیت آن را معامله کنیم. ، “ناتان ج اسمیت ، مدیر عامل SEND گفت.

به عنوان یک شرکت متعلق به کارمندان ، SEND بر همکاری با سهامداران اصلی خود تمرکز کرد: مشتریان ، شرکت های حمل و نقل و یکدیگر. با این حال ، SEND با محدودیت های مربوط به فناوری دست و پنجه نرم کرد. اگرچه ارائه های خدمات قوی هستند ، اما راه حل های قدیمی TEND SEND قادر به ارائه دید از انتها به انتهای عملیات نیستند. مشتریان نمی توانند به طور موثر محموله هایی را که منجر به فرآیندهای پر کار ، ایمیل های متعدد و تماس های چک می شود ، ردیابی کنند. برای بهبود تجربه مشتری ، ایجاد یک شبکه در چندین شریک تجاری و ایجاد دید از انتها به انتها ، SEND بهترین ارائه دهندگان فناوری لجستیک را در بازار ارزیابی کرد. SEND تورو را به دلیل توانایی ایجاد امکان همکاری و تحول دیجیتال در کل زنجیره تامین انتخاب کرد.

وی گفت: “این مشارکت به SEND کمک می کند تا به حمل و نقل و حمل و نقل خود یک تجربه دیجیتالی منحصر به فرد برای دید و همکاری از پایان به پایان ارائه دهد.” اسکات لانگ، رئیس و مدیر عامل ، Turvo. “ما بر این باوریم که پلت فرم ابری چند سازمانی Turvo برای تدارکات مشترک کمک می کند تا مشتریان ما را در دستیابی به دید کامل ، افزایش درآمد و سودآوری کمک کند.”

سیستم عامل Turvo برای SEND ایده آل است که می تواند به سرعت راه حل مشتریان خود را در یک محیط آسان با استفاده از ابر برای تصویب فوری و ایجاد ارزش در شبکه خود مستقر کند که در هر گردش کار مربوط به حمل و نقل ، دید فوری دارد.

“با Turvo ، ما در نظر داریم شبکه های خصوصی بسازیم. مشتریانی که از پایگاه مخابراتی ما استفاده می کنند ممکن است از شرکتهای مخابراتی خود نیز پایگاه داشته باشند و ما علاقمندیم که این بازارهای خصوصی را تمیز کنیم. هدف از ارسال ، همکاری با Turvo برای راه اندازی این میکرو کوچک است. -پوشاندن محیط برای مشتری ها ، بنابراین آنها می توانند این شبکه ها را اداره و مدیریت کنند. “

درباره تورو
Turvo اولین پلت فرم مشارکتی چند سازمانی است که به طور خاص برای زنجیره های تأمین جهانی طراحی شده است. Turvo افراد و سازمان ها را به هم متصل می کند ، به حمل کنندگان ، ارائه دهندگان تدارکات و شرکت های مخابراتی اجازه می دهد جریان های کاری خود را با استفاده از نرم افزار مبتنی بر ابر و برنامه های تلفن همراه برای تجربه بهتر مشتری و تمایز برند به صورت دیجیتال متصل و تغییر شکل دهند. این فناوری تمام سیستم های داخلی و خارجی را متحد می کند و یک سیستم عامل به پایان را برای اجرای کلیه عملیات و تجزیه و تحلیل فراهم می کند ضمن اینکه کارهای دستی زائد را از بین می برد و فرآیندهای تجاری را به صورت خودکار انجام می دهد. ذینفعان در سراسر زنجیره تأمین می توانند هوشمندانه تر ، سریع تر و آگاهانه تصمیم بگیرند. Turvo در کشور مستقر است منطقه خلیج سانفرانسیسکو با دفاتر در دالاس، تگزاس، و حیدرآباد ، هند. ما را در فیس بوک ، LinkedIn و. دنبال کنید توییتر.

برای سوالات رسانه ای تماس بگیرید سامانتا فولی در [email protected] یا +1.214.263.3547

SOURCE Turvo Inc

لینک های مربوطه

https://turvo.com/


اخبار مرتبط  Tanger مدیران و افسران را انتخاب می کند