Trulieve اولین درمانگاه برندون را افتتاح می کند ، دسترسی بیماران منطقه Hillsborough را گسترش می دهد

این شرکت با 65 رکورد در ویترین فروشگاه ها جشن می گیرد فلوریدا

TALLAHASSEE ، فلوریدا، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Trulieve Cannabis Corp. (CSE: TRUL) (OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” یا “The Company”) ، یک شرکت پیشگام و برتر در زمینه شاهدانه مستقر در ایالات متحده، امروز افتتاحیه جدید جدید را اعلام کرد فلوریدا درمانگاه ، 67 امین شرکت در سراسر کشور. درمانگاه جدید چهارمین شرکت در سال خواهد بود شهرستان هیلزبورو و اولین آن در براندون.

درمانگاه جدید از هدف Trulieve برای گسترش و اطمینان از دسترسی مستقیم و قابل اطمینان بیمار به شاهدانه پزشکی در سراسر کشور محل زندگی خود پشتیبانی می کند. فلوریدا. این شرکت به 64 داروخانه دیگر در سراسر کشور از جمله چندین مرکز در نزدیکی شرکت می پیوندد تامپا، سنت پترزبورگ، و آب پاک.

“Aces برای ما در Trulieve نقش بزرگی دارد. از اولین فروشگاه ما تا جدیدترین فروشگاه ما در براندون، ما دائماً در تأمین دسترسی بیماران به داروهایی که روزانه برای تسکین طبیعی و م needثر استفاده می کنند متمرکز شده ایم. ” کیم ریورز. “افتتاح فروشگاهها در مناطق بدون داروخانه مانند براندون بیشتر از اولین بودن است ، این در مورد ارتباط فعال با یک جامعه است. ما در تمام مدت رابطه باورنکردنی با خانواده حامی Truliever خود ایجاد کرده ایم هیلزبورو و ما خوشحالیم که برای سالهای آینده دسترسی گسترده به بیماران در منطقه را ادامه خواهیم داد. “

اخبار مرتبط  فن آوری های RiceBran به میزبانی کنفرانس نتایج مالی Q1 2020 در تاریخ 5 مه در 4:30 PM EDT فراخوانی می شود

به افتخار داروخانه کاملاً جدید شرکت ، کلیه بیماران – از بیماران تازه وارد به Trulieve گرفته تا انجمن اختصاصی Truliever – با تخفیف 25٪ در فروشگاه در جدید برخوردار خواهند شد براندون درمانگاه در روز افتتاحیه. مطابق با سیاست های اتخاذ شده در سراسر کشور ، همه بازدید کنندگان باید ماسک داخل داروخانه داشته باشند. علاوه بر این ، در حال حاضر فقط بیماران و مراقبان تایید شده از طرف دولت مجاز به داخل اتاق انتظار و داروخانه هستند.

اعلام کردن: Trulieve Brandon افتتاحیه
جایی که: 638 Oakfield Drive ، براندون ، فلوریدا 33511
چه زمانی: چهارشنبه 4 نوامبر 2020، در 09:00

در فروشگاه ها و آنلاین ، بیماران پیدا می کنند فلوریدا بزرگترین انتخاب محصولات THC و CBD ، موجود در انواع روش های تحویل ، از جمله خوراکی ها ، شاهدانه قابل دود ، کنسانتره ، تنتور ، کرم های موضعی ، بخور دهنده ها و غیره. Trulieve همچنین تحویل منزل در سراسر استان را برای بیماران و وانت مناسب فروشگاهی در هر 65 درمانگاه خود در ایالت ارائه می دهد.

Trulieve برای کمک به بیماران در امر سفارش ، کاتالوگ محصولات ما را با گزینه های تحویل در فروشگاه یا تحویل خانه در سراسر کشور برای سفارش آنلاین در دسترس قرار داده است. علاوه بر این ، بیماران می توانند یک مشاوره مجازی 30 دقیقه ای با یک مشاور معتبر Trulieve برای کمک به سوالات در مورد محصولات ، دستگاه ها یا بررسی توصیه های پزشک خود تعیین کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره ، اینجا را کلیک کنید تا وبلاگ Trulieve را بخوانید.

اخبار مرتبط  آکرنا کسب مقدار زیادی از ارگانیک ها را کامل می کند

علاوه بر این ، برای کمک به توصیه های CDC برای فاصله اجتماعی و مطابق با دستورالعمل های اضافی ایمنی که توسط شرکت اعمال می شود ، اقدامات مختلفی برای اطمینان از سلامتی و رفاه کارکنان و بیماران انجام شده است ، از جمله اصلاح طرح فروشگاه ، نصب پارتیشن های پلاکسی گلاس و اسکرابرهای تصفیه هوا HEPA در داروخانه ها ، افزایش دسترسی به ماسک و ضد عفونی کننده در سراسر فروشگاه برای کارکنان و بازدیدکنندگان ، استفاده از وسایل کمک تصویری برای هدایت ترافیک در سراسر فروشگاه و افزایش دفعات تمیز کردن عمیق برای همه داروخانه ها.

Trulieve از نزدیک وضعیت ویروس کرونا را کنترل می کند و در صورت لزوم برای اطمینان از ایمنی بیماران و کارمندان ، سیاست های فروشگاه را به روز می کند. همه به روزرسانی ها به محض تصویب مستقیماً در وب سایت Trulieve به اشتراک گذاشته می شوند.

اخبار مرتبط  Amorepacific Group راه اندازی می کند مارکهای اصلی را در آمازون انتخاب کنید

دفتر استفاده از ماری جوانای پزشکی اخیراً اعلام کرده است که ثبت نام در حال نزدیک شدن به 440،000 بیمار ماری جوانای پزشکی ثبت شده با یک کارت شناسایی فعال است ، با Trulieve به طور مداوم تقریبا نیمی از حجم کلی ایالت را در هر وزارت بهداشت فلوریدا می فروشد. برای حمایت از جمعیت بیمار که به سرعت در حال رشد است ، تقریباً 2700 پزشک سفارش دهنده ثبت شده در این کشور وجود دارد ایالت فلوریدا.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.Trulieve.com مراجعه کنید.

درباره Trulieve
Trulieve یک شرکت “بذر برای فروش” به صورت عمودی است و اولین و بزرگترین شرکت شاهدانه پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve کلیه محصولات خود را در داخل تولید و تولید می کند و این محصولات را به فروشگاه های (داروسازی) با مارک Trulieve در سراسر ایالت فلوریداو همچنین مستقیماً از طریق زایمان در منزل به بیماران. Trulieve نیز فعالیت می کند کالیفرنیا، ماساچوست، و کانکتیکت. Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا تحت نماد ذکر شده است واقعاً و در بازار OTCQX تحت نماد معامله می شود TCNNF

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، به اینجا مراجعه کنید www.Trulieve.com.

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.

لینک های مربوطه

https://www.trulieve.com/