مارک های هاچ بیوتی تعهد خود را برای دموکراتیک سازی روند با خرید لوازم آرایشی دانکن گسترش می دهد

لس آنجلس، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مارک های هچ بیوتی ، یک دستگاه جوجه کشی زیبایی و سلامتی واقع در لس آنجلس، کالیفرنیا، امروز اعلام کرد که نمونه کارهای زیبایی Duncan Enterprises را خریداری کرده است ، معروف به لوازم آرایشی Duncan. نمونه کارها از مارک های لوازم آرایشی دانکن –Lique ، Tattoo Junkie ، رمی رز و لوازم ضروری زیبایی– فرمول های کارآمد و کارآمد را با قیمت مناسب ارائه می دهد. این خرید موقعیت HatchBeauty را به عنوان مرجعی برای دموکراتیک سازی روند در چشم انداز زیبایی و سلامتی تقویت خواهد کرد.

شرکت دانکن اینترپرایز که در سال 1944 تاسیس شد ، به دلیل ارائه خدمات عالی در سراسر فضای DIY شناخته شده است. چهار مارک لوازم آرایشی و بهداشتی دانکن به مشتریان Gen X ، Millennial و Gen Z با طیف وسیعی از محصولات طراحی شده اند که روندهای مقرون به صرفه ای را برای مخاطبان بازار انبوه به ارمغان می آورند. مارک های تجاری در حال حاضر در Target ، Kohls ، Urban Outfitters و Dollar Tree به فروش می رسند.

اخبار مرتبط  Changyu Noble Dragon در مزه مزه کور پرفروش ترین مارک های شراب جهان در جایگاه اول قرار گرفت

“ما خوشحالیم که از تیم لوازم آرایشی دانکن در خانواده مارک های هاچ بیوتی استقبال می کنیم. این خرید تعهد ما را در مورد اطمینان مصرف کنندگان در همه جا به محصولات زیبایی و سلامتی مقرون به صرفه و کارآمد تقویت می کند.” یادداشت های برندهای هچ بیوتی رئیس جمهور ، پرستون پایین. “در ماه های آینده ، ما منتظریم که تخصص را بین تیم های خود به اشتراک بگذاریم و از سبد تجاری گسترده تری در شبکه شرکای خرده فروشی خود استفاده کنیم.”

اخبار مرتبط  اسموتی سیاره سه اسموتی جدید غنی از ویتامین را معرفی می کند

“تیم زیبایی دانکن از عضویت در مارک های خانواده مارک های HatchBeauty خوشحال است. این خرید نوآوری و توزیع فروش محصول جدید را برای هر دو شرکت به حداکثر می رساند و نیروگاهی از محصولات با نام تجاری زیبایی و سلامتی برای مصرف کنندگان و شرکای خرده فروشی ما ایجاد می کند. مشترک ما چشم انداز ، ارزش ها و علاقه به صنعت زیبایی کاملاً با مارک های هچ بیوتی مطابقت دارد و ما با هم کارهای بزرگی را انجام خواهیم داد ” رئیس جمهور دانکن و مدیر عامل لری هرمانسن.

درباره مارک های هاچبو:

درباره مارک های هچ بیوتی: در سال 2009 تاسیس شد HATCHBEAUTY ، LLC در سال 2019 به HATCHBEAUTY BRANDS گسترش یافت. اکنون یکی از اولین شرکتهایی که جوجه کشی زیبایی و سلامتی را در یک سقف ارائه می دهد ، مارک های HatchBeauty به سرعت در حال تغییر چشم انداز نوآوری برند با تمرکز بر روند دموکراتیک سازی روند هستند. نمونه کارهای فعلی آن شامل: NatureWell ، Found ، Orlando Pita Play و Baby Phat Beauty است. در اواخر سال جاری ، برندهای HatchBeauti یک خط مراقبت از پوست و مکمل های مبتنی بر افراد مشهور راه اندازی می کنند و در اوایل سال 2021 ، مارک فعلی NatureWell خود را گسترش می دهند تا شامل طیف وسیعی از مکمل ها باشد.

اخبار مرتبط  بازار فیبرهای غذایی نامحلول تا سال 2026 به 5 میلیارد دلار برسد ، گفت: Global Market Insights، Inc.

SOURCE هاچ مارک های زیبایی

لینک های مربوطه

hatchbeautybrands.com