کاوالان ISC 2020 را به عنوان “تولید کننده سال در سراسر جهان” معرفی کرد

  • ویسکی تک مالت کاوالان کلاسیک
  • Kavalan Concertmaster Sherry Cask Finish Single Malt Whiskey
  • ویسکی تک مالت بلوط کاوالان Ex-Bourbon
  • Kavalan Oloroso Sherry Oak Single Malt Whiskey
  • Kavalan * ویسکی تک مالت قدرت قهوه ای تک نفره Fino Sherry
  • King Car Conductor Single Malt ویسکی
  • ویسکی تک مالت Kavalan Podium
  • Kavalan * ویسکی تک مالت قدرت یک بشکه Solist Port
  • ماشین کینگ 40th Anniversary Selected Wine Cask Matted Single Malt Whiskey

مدیر عامل شرکت آقای YT لی گفت: “ما افتخار می کنیم که برای کارخانه های تقطیر و کمک به ما تقدیر می کنیم تایوان در صحنه ویسکی جهان دوباره. ”

وینیو پیش از این در سال 2015 توسط جوایز جهانی ویسکی نامزد شده بود و به عنوان بهترین ویسکی تک مالت جهان انتخاب شد. در سال 2019 ، مسابقات جهانی ارواح سانفرانسیسکو به آن یک مدال پلاتین اعطا کرد که به معنی 3 مدال طلای متوالی است.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 12 سریال آقازاده

ویسکی پشت پیشگامانه Shave ، Toast و Rechar (STR) ، یک درمان بشکه ای است که توسط مرحوم دکتر ساخته شده است. جیم سوان در کاوالان ، سولویست وینیو باریک در بشکه های شراب مخصوصاً تحت درمان قرار می گیرد تا همه طعم های پیچیده ، چند بعدی خربزه رسیده ، انبه ، کیوی و مرکبات را در زمینه ادویه و خرما مخلوط ارائه دهد.

علاوه بر این ، هر دو Kavalan * Solist Amontillado و Kavalan * Soloist Manzanilla موفق به کسب طلای برجسته در دور اول مرحله اول مسابقات بین المللی شراب و روح 2020 (IWSC) در لندن، جایی که آنها هر کدام 98 امتیاز کسب کردند.

قضات آمونتیلاادو را به شرح زیر توصیف کردند:

اخبار مرتبط  iHerb قول می دهد 100 میلیون دلار در روسیه سرمایه گذاری کند تا بتواند بهتر به جوامع روسیه خدمت کند

مجلل و رسا با عطرهای لایه ای و عطر و طعم شکلات تلخ ، کیک کریسمس و ادویه شیرین. متراکم و غنی با احساس سخت در دهان و پایان عالی و ظهور مالت ، بلوط تند ، لمس دود و یک رنگ پوست پرتقال. “

قضات مانزانیلا را اینگونه توصیف کردند:

رایحه های شدید و مستی از میوه های خشک غنی ، ادویه و شکلات تلخ. بزرگ ، شیرین و لذت بخش روی کام ، تیرامیسو مایع همراه با تنباکو ، آلو خشک و شری PX. پایان عالی باعث طراوت و تعادل می شود ؛ یک ویسکی برجسته. ”

* لطفا توجه داشته باشید که سریال “Solist” برنده جایزه Kavalan به دلایل مارک تجاری فقط در بازار ایالات متحده با نام “مقاومت Cask” فروخته می شود.

اخبار مرتبط  کاوالان دوم "ویسکی STR" خود را اعلام کرد

درباره کارخانه تقطیر کاوالان

کارخانه تقطیر Kavalan در شهرستان ییلان پیشگام ویسکی تک مالت بوده است تایوان از سال 2005. ویسکی ما ، که در رطوبت و گرمای شدید پیر می شود ، از آبهای ذوب شده کوه برفی ناشی می شود و توسط بادهای دریا و کوه تقویت می شود. همه اینها برای ایجاد خامه ای متمایز Kavalan ترکیب می شوند. با نام قدیمی شهرستان ییلان ، حدود 40 سال تولید نوشیدنی تحت شرکت مادر King Car Group پشتیبانی می شود. ما بیش از 450 جایزه طلا یا بالاتر از رقابتی ترین مسابقات صنعت دریافت کرده ایم. به سایت www.kavalanwhisky.com مراجعه کنید

اطلاعات تماس رسانه
کیتلین تسای
+886 (0) 39 229 000 # 7164
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325265/Kavalan_ISC_IWSC.jpg

لینک های مربوطه

http://www.kavalanwhisky.com

منبع کاوالان