1600 امضا کننده داخلی و بین المللی خواستار تنظیم مقررات متمایز برای محصولات نیکوتین در کلمبیا هستند تا پایه های توافق نامه های جدید قانونی را در سرتاسر قاره آمریکای لاتین بنا کنند.

BOGOTÁ ، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بخشی از آزادی مصرف کننده این است که بتواند آگاهانه تصمیم بگیرد و براساس داده ها و اطلاعات موجود ، از جمله خطرات و آسیب های آن ، یک محصول را انتخاب کند.

این برای همین است حمایت از بیش از 1600 متخصص ، دانشگاهی ، پزشك و شهروندان كلمبیا و بیش از دوازده كشور دیگر. با امضای نامه ای که به کمیسیون VII مجلس سنا ارسال شد ، امضا کنندگان اظهار داشتند که نیاز به درج روش کاهش خطر و خسارت در مواد لایحه شماره 039/20 که قانون ضد سیگار را اصلاح می کند ، پیشنهاد شده توسط سناتور خوزه دیوید نام.

این تماس ، -که در رخ می دهد کلمبیا به منظور اطمینان از احترام به حقوق بشر ضمن حمایت از بهداشت عمومی ، ابعادی فراتر از مرزهای خود دارد و می خواهد برای کل قاره آمریکای لاتین الگویی ایجاد کند، که مقررات آن در اکثر کشورها منسوخ شده است ، زیرا این یک چارچوب نظارتی متفاوت برای محصولات نیکوتین غیر احتراق ، که نشان داده شده است برای قرار گرفتن در معرض مواد سمی 95 by ، در مقایسه با سیگارهای سنتی .

اخبار مرتبط  بازار فرهنگ های مبتدی به ارزش 1.3 میلیارد دلار تا سال 2025

این نامه توسط شخصیت هایی مانند وزیر بهداشت سابق ، الخاندرو گاویریا و مدیر اجرایی اتحاد سیاست های دارویی پشتیبانی می شود ، Ethan nadelmann، در میان دیگران ، توسط اقدام فنی اجتماعی شرکت (ATS) که دارای وضعیت مشاوره ویژه قبل از شورای اقتصادی و اجتماعی ملل متحد و توسط امضاکنندگان “بستر کاهش خطرها و خسارات در مصرف نیکوتین” است که حدود 1600 نفر در سطح ملی و بین المللی از کشورهایی مانند کلمبیا، اسپانیا، آرژانتین، مکزیک ، پاناما ، کاستاریکا، ایالات متحده ، پرو ، ونزوئلا، اکوادور، شیلی، استرالیا، نیوزلند، اتریشاز جمله درخواست می کند تا اطلاعات صادقانه و عینی در مورد خطرات ، خسارات ، کاربردها و منافع مربوط به استفاده از این دستگاه ها ارائه شود تا بیش از این آسیب نبیند 142 میلیون سیگاری در قاره آمریکا.

اخبار مرتبط  استیو گبهارد و جان تراموتولو از شرکت پوشاک ، RSVLTS ، به عنوان برنده جایزه کارآفرین سال® 2020 نیوجرسی توسط EY معرفی شدند

این مقرر می کند که ، علیرغم اینکه طرفدار تنظیم محصولات جدید غیر احتراق نیکوتین ، مانند سیگارهای الکترونیکی و محصولات تنباکو گرم است ، با معادل سازی تنظیم این محصولات جدید با سیگار سنتی موافق نیست. از آنجا که می تواند توانایی متقاعد کردن افراد سیگاری بزرگسال را برای مهاجرت به گزینه های کم خطرتر نیکوتین که ممکن است فوایدی در سلامت عمومی و کیفیت زندگی افراد سیگاری باشد ، محدود کند. به همین معنا ، در این نامه پیشنهاد شده است که مقررهای متناسب با خطر هر محصول باید تصویب شود که تفاوت آن در مورد تأثیرات بهداشتی را بر اساس علم منعکس کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Spatula همه را در یک کباب (HKT-116) ارائه می دهد

“محصولات نیکوتین غیر احتراق جایگزین اقدامات پیشگیری ، ممنوعیت ، تنظیم ، محدودیت و توقف نخواهد شد که قوانین فعلی به دنبال آن هستند ، برعکس ، آنها آنها را در جستجوی انتقال های بازگشتی برای ترک مصرف و جایگزینی تکمیل می کند. به سمت دستگاه های دیگر با خطر کمتر “، نامه را تأیید می کند.

و شما ، آیا می دانید در کشور شما سیگاری های بزرگسال گزینه دیگری غیر از ترک دارند؟

تماس را فشار دهید
جولیان آندرس کوئینترو
بنیانگذار پلتفرم و مدیر اقدام فنی اجتماعی
[email protected]

SOURCE Corporación Acción Técnica Social (ATS)

SOURCE Corporation اقدام فنی اجتماعی (ATS)