مرکز نساجی چین Keqiao حرکت جدیدی برای توسعه با کیفیت بالا ارائه می دهد

پکن، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – نمایشگاه نساجی Keqiao Textile (پاییز) که اخیراً بسته شده است ، با برگزاری این رویداد سه روزه 46.086 بازدید کننده به اصطلاح “مرکز نساجی چین” را افزایش داده است ، اعتماد به نفس صنعت را افزایش داده و حرکت جدیدی برای توسعه با کیفیت بالا به دست آورده است. 5.1 درصد در مقایسه با آخرین مورد.

مواد نساجی ، پارچه ، منسوجات خانگی و همچنین طراحی خلاقانه در 1،270 غرفه در سراسر یک نمایشگاه از 34،000 متر مربع در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی China Textile City در Keqiao واقع در Zhejiang Shaoxing شرق چین ، با شرکت های معروف داخلی به نمایش گذاشته شد. مانند Shaoxing Mulinsen ، Zhejiang RGB و Sichuan Chuanmian آخرین محصولات خود را معرفی می کنند.

اخبار مرتبط  مدافعان و رهبران Vaping یک رالی موفقیت آمیز DC پیش از مهلت تعیین کننده PMTA در صنعت و انتخابات نوامبر برگزار کردند

این نمایشگاه با چشم انداز یک رویداد بین المللی ، حرفه ای ، بازار محور و دارای قدرت اطلاعات ، جریان مستقیم ، عرضه محصولات و خواستگاری آنلاین تجارت “بر روی ابر” را آغاز کرد و 51،018 خریدار از جمله 15،132 خریدار خارجی را برای تسهیل همکاری و تجارت بین المللی بیشتر در میان خود جلب کرد. پاندمی.

علاوه بر یکپارچه سازی آنلاین و آفلاین ، نمایشگاه همچنین به صورت رایگان ترتیب داده شده است شاتل بین سایت همایش و “شهر نساجی چین” ککیائو ، یکی از بزرگترین توزیع های منسوجات در جهان مراکز، برای پیوند بهتر رویداد نمایشگاهی با بازار

علاوه بر جایگاه خود به عنوان یک نیروگاه داخلی تولید نساجی و یک مرکز توزیع جهانی ، Keqiao به طور فعال خود را به عنوان پنجره ای برای صنعت نساجی داخلی چرخ دنده به سمت آ مسیر جدید توسعه به عنوان کشور شتاب می گیرد ایجاد الگوی توسعه “گردش دوگانه” که بازار داخلی را به عنوان پایه اصلی قرار می دهد. این انگیزه ککیائو را به وجود آورده است تلاش بیشتری برای جذب خریداران داخلی ضمن اینکه اجازه می دهد بازارهای داخلی و خارجی یکدیگر را تقویت کنند.

اخبار مرتبط  Appian از انتشار HYPERAUTOMATION خبر می دهد

موضوع نمایشگاه “بین المللی ، مد ، سبز و سطح بالا” پژواک این به گفته ناظران صنعت ، فرآیند موقعیت یابی مجدد و پیشرفت های ککیائو به سمت توسعه با کیفیت بالا پیش می رود.

سایر بازدیدها مانند کنفرانس جهانی تجارت نساجی 2020 (2020 WTMC) ، هفته مد 2020 Keqiao ، نمایشگاه ها و گردهمایی ها به طور همزمان برگزار شد و فرصت ها و ایده های بیشتری را برای پیشبرد Keqiao ایجاد کرد.

اخبار مرتبط  دومینیکن های بیشتری از ابتکار مسکن با بودجه سرمایه گذاری با سرمایه گذاری بهره مند می شوند

با حمایت شورای ملی پارچه و لباس چین ، اتاق عمومی چین تجارت و توسط شورای فرعی نساجی شورای چین برای ارتقا of تجارت بین المللی و کمیته مدیریت Shaoxing Keqiao و مرکز توسعه صنعت نمایشگاه ، سازمان نمایشگاه نساجی Keqiao امسال سازماندهی شده است برگزار شد 27 تا 29 اکتبر بود در 22 سالگی از زمان آغاز به کار آن در سال 1999 و اجرا شده اقدامات دقیق پیشگیری و کنترل برای کاهش نگرانی های اپیدمی.

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317289.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا