برندگان جایزه دستکش طلای Rawlings 2020 معرفی شدند

در این سال که به عنوان بهترین بازیکنان دفاعی در پست های خود شناخته می شود ، هفت افتخار قبلی جایزه دستکش طلای راولینگز و 11 برنده اولین بار در این دوره از افتخارات دیده می شود. نولان آرنادو از کلارادو راکی ​​با هشت جایزه مستقیم رهبر پیاپی جایزه است. آرنادو گره می زند الکس گوردون به عنوان رهبر کلاس امسال با هشت جایزه دستکش طلای راولینگز.

وی گفت: “ما می خواهیم به برندگان جایزه دستکش طلای راولینگز 2020 برای بازی برتر دفاعی خود در این فصل تبریک بگوییم.” مایک تامپسون، مدیر ارشد بازاریابی راولینگز. “علی رغم اینکه یک فصل غیر متعارف سال 2020 است ، این ورزشکاران روز به روز نشان دادند که چرا قدرت دفاعی آنها شایسته شناخته شدن با این جایزه برجسته است.”

از نظر تاریخی ، برندگان جایزه دستکش طلای راولینگز با رای 30 مدیر و حداکثر شش مربی مربوطه تعیین شده اند. هر مدیر و مربی از دسته بازیکنان واجد شرایط لیگ خود رای می گیرند و نمی توانند به بازیکنان تیم خود رای دهند. در سال 2013 ، راولینگز به عنوان بخشی از همکاری خود با انجمن تحقیقات بیس بال آمریکا (SABR) ، به روند انتخاب جایزه دستکش طلای راولینگز ، یک م componentلفه خرابکاری اضافه کرد. شاخص دفاعی SABR (SDI) قبلاً تقریباً 25 درصد از کل انتخاب ها را شامل می شد که رای مدیران و مربیان همچنان اکثریت را به خود اختصاص می دادند.

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ete Complet بازخورد مثبت در مورد EFSA Novel Food دریافت می کند

با توجه به فشرده شدن فصل 2020 ، شرایط اعطا شده فقط به SDI متکی است که دو نوع سنجه دفاعی موجود را جمع آوری و جمع می کند: مواردی که از داده های مبتنی بر مکان توپ خفاش گرفته شده و حساب های بازی به بازی . SDI از آمار MLBAM ، داده های راه حل های اطلاعات ورزشی و داده های STATS ، LLC و همچنین آمار سنتی با تجزیه و تحلیل پیشرفته استفاده می کند. برای در نظر گرفتن جایزه 2020 ، پارچ ها باید حداقل 50 نوبت داشته باشند ، گیرنده ها باید حداقل در 29 بازی بازی کرده باشند و infielders / outfielders حداقل 265 دوره دفاعی را انجام داده باشند. هر بازیکن در موقعیتی که بیشتر بازی کرده است واجد شرایط است (SDI فقط برای بازی در موقعیت واجد شرایط است).

“انجمن تحقیقات بیس بال آمریکا افتخار دارد که با راولینگز همکاری کند تا از بهترین مدافعان این فصل در بالاترین سطح بازی تجلیل کند.” اسکات بوش، مدیر اجرایی SABR. “ما همچنان متعهد به ارائه داده های معتبر برای پشتیبانی و تأیید صحت عملکرد برنده Gold-Glove در سال هستیم.”

در زیر فهرست کامل برندگان جایزه دستکش طلای راولینگز 2020 از هر لیگ و تعداد جوایز دستکش طلای راولینگز که هر بازیکن در زندگی حرفه ای خود برنده شده است ، آورده شده است:

اخبار مرتبط  ساخت الکای جایزه ویژوال 2020 را از بنیاد WomenCorporateDirectors (WCD) برای رهبری و مدیریت یک شرکت خصوصی دریافت می کند

لیگ آمریکاییموقعیت

بازیکن

تیم 2020

جایزه (های) برنده

پ

گریفین کنسینگ

فرشتگان لس آنجلس

1 (’20)

ج

روبرتو پرز

سرخپوستان کلیولند

2 (’19 -’20)

1B

ایوان وایت

سیاتل مارینرز

1 (’20)

2B

سزار هرناندز

سرخپوستان کلیولند

1 (’20)

3B

ایسیا کینر-فالفا

رنجرز تگزاس

1 (’20)

اس اس

جی پی کرافورد

سیاتل مارینرز

1 (’20)

LF

الکس گوردون

سلطنتی کانزاس سیتی

8 (’11 -’14 ، ’17 -’20)

CF

لوئیز رابرت

شیکاگو وایت ساکس

1 (’20)

RF

جوی گالو

رنجرز تگزاس

1 (’20)

لیگ ملیموقعیت

بازیکن

تیم 2020

جایزه (های) برنده

پ

مکس فرید

Atlanta Braves

1 (’20)

ج

تاکر بارنهارت

قرمزهای سین سیناتی

2 (’17 ، ’20)

1B

آنتونی ریتزو

توله های شیکاگو

4 (’16 ، ’18 -’20)

2B

کلتن وونگ

کاردینال های سنت لوئیس

2 (’19 -’20)

3B

نولان آرنادو

راکی کلرادو

8 (’13 -’20)

اس اس

خاویر بائز

توله های شیکاگو

1 (’20)

LF

تایلر اونیل

کاردینال های سنت لوئیس

1 (’20)

CF

ترنت گریشام

سان دیگو پادرس

1 (’20)

RF

موکی بتس

لوس آنجلس داجرز

5 (’16 -’20)

رأی گیری برای جایزه دستکش پلاتین راولینگز که توسط SABR ارائه شده است ، از طریق سایت اینترنتی www.Rawlings.com در تاریخ آغاز خواهد شد سه شنبه ، 3 نوامبر در ساعت 9 شب ET و از طریق آن باز خواهد ماند پنجشنبه ، 5 نوامبر در 11:59 ب.ظ. ET. برندگان جایزه Rawlings Platinum Glove به طور انحصاری در “MLB Tonight” برنده جایزه Emmy شبکه MLB در جمعه ، 6 نوامبر در ساعت 6 عصر ET، به میزبانی مشترک استفان نلسون، دن پلساک و رون عزیز.

درباره جایزه دستکش طلای راولینگز®
جایزه دستکش طلای راولینگز® یک علامت تجاری ثبت شده متعلق به Rawlings Sporting Goods Company، Inc است. این جایزه به درستی به عنوان جایزه دستکش طلای Rawlings شناخته می شود. نام نباید کوتاه ، کوتاه و یا در غیر این صورت مورد سو استفاده قرار گیرد. شناسایی صحیح این علامت خدمات با استفاده از نماد ثبت نام و نام Rawlings برای محافظت از یکپارچگی برنامه و تداوم این سنت شایسته مهم است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.Rawlings.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کتاب جدید جوئل رومرو پرز El Misterio Del Monstruo Disfrazado De Niño تحریک فکری است که در مورد منشاء واقعی و قدرت مخرب El Niño در سیاره زمین ایالات متحده - انگلیسی USA - espaà ± ol

درباره راولینگز
Rawlings در سال 1887 تاسیس شد ، یک مارک برتر ورزشی در جهان و تولید کننده تجهیزات بیس بال و سافت بال ممتاز است. کیفیت بی نظیر راولینگز ، مهندسی نوآورانه و مهارت ماهر ، دلایل اساسی انتخاب بیشتر راولینگز از ورزشکاران حرفه ای ، ارگان های ملی حاکم و لیگ های ورزشی است. راولینگز رسمی بیس بال ، کلاه ایمنی ، صورت محافظ و دستکش مسابقات لیگ برتر بیس بال است®، بیس بال رسمی بیس بال لیگ مینور و بیس بال رسمی و سافت بال NCAA® و NAIA®. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.Rawlings.com.

منبع راولینگ

لینک های مربوطه

http://www.rawlings.com