Zhangjiagang از شرق چین از پروژه RMB 61.5 میلیارد میلیاردی استقبال می کند. در هفته اقتصادی و تجاری 2020

در طول این رویداد ، این شهر اجلاس همکاری های زنجیره ای صنعت را آغاز کرد 31 اکتبر و اعلام کرد که از چهار زنجیره صنعت سودمند مواد جدید متالورژی ، تجهیزات هوشمند ، مواد شیمیایی جدید و منسوجات پیشرفته و چهار زنجیره صنعت نوظهور انرژی جدید ، اقتصاد دیجیتال ، داروسازی زیستی و تجهیزات پزشکی پیشرفته و نیمه هادی پیشرفته استفاده می کند اندازه های صنعت را افزایش داده و رقابت را افزایش دهید.

برای تقویت توسعه با کیفیت بالا از زنجیره های صنعت ، Zhangjiagang یک سیستم ارشد زنجیره صنعت را منتشر کرد تا برنامه ریزی صنعتی خود را تقویت کند ، پشتیبانی از سیاست های ترجیحیتی، پروجکتی طرح اصلی و جذب سرمایه گذاری.

اخبار مرتبط  TreeHouse قیمت گذاری 500 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ یادداشت های ارشد سال 2028 را اعلام کرد

پان گووکیانگ ، رئیس کمیته حزب شهرداری ژانگ جیانگانگ در این اجلاس گفت که این شهر به طور فعال ادغام زنجیره های نوآوری و صنعت و صنایع تمام زنجیره ای خود را تقویت می کند تا پنج خوشه صنعت را با یکدیگر تشکیل دهد. 100 میلیارد یوان خروجی و چندین خوشه صنعت با هرکدام 10 میلیارد یوان خروجی تا سال 2025.

Zhangjiagang که سالها در میان بهترین شهرهای فوربس چین برای تجارت ذکر شده است ، دارای بیش از 1000 شرکت بزرگ و نزدیک به 600 شرکت با فناوری پیشرفته است وed mبیش از 1300 شرکت با بودجه خارجی برای سرمایه گذاری در شهر.

اخبار مرتبط  IAFSTORE® سرمایه گذاری قابل توجهی از L Catterton اروپا دریافت می کند

این شهر دارای بیش از 80 کیلومتر خط ساحلی در امتداد رودخانه یانگ تسه و 135 اسکله اسکله است که به عنوان بزرگترین بندر تجارت بین المللی در امتداد رودخانه یانگ تسه قلمداد می شود. در حال حاضر ، این شرکت 20 خط به علاوه حمل و نقل بین المللی را اداره می کند و تجارت خود را با بیش از 300 بندر در بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان حفظ می کند ، و تولید سالانه آن 235 میلیون تن است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مانع خشک ماندن (CCT-4388) می شود

ژانگ جیانگانگ به عنوان یک مرکز ترافیکی ، به طور فزاینده ای با “دایره اقتصادی یک ساعته دلتای رودخانه یانگ تسه” ادغام می شود ، به ویژه هنگامی که راه آهن شانگهای-سوژو-نانتونگ ، یک خط ریلی که از طریق شهر عبور می کند ، در ماه ژوئیه به بهره برداری رسید و دو خط آهن سریع السیر (HSR) ، یعنی HSR جنوبی در امتداد رودخانه یانگ تسه و HSR Nantong-Suzhou-Jiaxing-Ningbo نیز در دست ساخت یا در حال انجام هستند.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://en.imsilkroad.com/p/317286.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا