شانگ یانگ از راه اندازی برس های آرایش پایدار با 100٪ برس قابل تجزیه در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia خبر می دهد

واقعا پایدار

از صفحات دیجیتالی شانگ یانگ در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia دیدن کنید و برسهای شیک پیدا خواهید کرد که موهای واقعی حیوانات را برای موهای بز تقلید و دیگر موهای ثبت شده خود عوض می کنند. همه از موهای مصنوعی برداشت و لطافت پودر بهتری دارند و به شکلی ساخته می شوند که متناسب با ساختار صورت برای استفاده یکنواخت هستند.

این شرکت از مواد سازگار با محیط زیست و پایدار برای دسته قلم موها نیز استفاده می کند. پلاستیک ها با جداسازی ، طبقه بندی ، پاکسازی از مواد بازیافتی تهیه می شوند و با استفاده از مواد مخصوص به گلبرگ سازی و فرآوری مجدد ، دسته نهایی برای 100٪ تجزیه بیولوژیکی تحت عمل کمپوست سازی میکروبی فقط طی سه تا پنج سال تولید می شود.

دلیل آن این است که تمرکز شرکت استفاده از حداقل مواد اولیه ممکن است ، در عوض مواد تجدید پذیر ، بازیافتی ، کم کربن و / یا غیر سمی است. آنها ضمن اطمینان از چگونگی بازیافت ، تخریب یا امکان تولید مجدد هر یک ، از حداکثر دوام و کمترین تأثیر محیطی در طول تولید و چرخه عمر هر محصول اطمینان حاصل می کنند. بسته بندی ShangYang نیز تحت پروتکل های دقیق آنها قرار دارد.

اخبار مرتبط  بینش در مورد صنعت جهانی مواد غلیظ کننده مواد غذایی تا سال 2027

درباره شانگ یانگ

شانگ یانگ ، متخصص در OBM / ODM / OEM و همچنین محصولات سفارشی و برچسب خصوصی ، دارای 165 فناوری اختراع شده و تنها شرکت در گوانگدونگ صنعت برس لوازم آرایشی دارای فن آوری پیشرفته است. این شرکت از منابع پایدار ، حفاظت از محیط زیست ، اخلاق تجاری و حقوق بشر استقبال می کند. با بیش از 8 میلیون RMB آنها برای تحقیق و توسعه برای توسعه فن آوری های زیست محیطی و مواد قابل بازیافت ، کم کربن و تجزیه پذیر سرمایه گذاری کردند و سالانه بیش از 80 محصول جدید و 4 ماده و فناوری جدید را معرفی می کنند.

اخبار مرتبط  Trust Investment Trust Trust ، بروزرسانی تجاری مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

برس ، کیف و ابزار آرایشی شانگ یانگ از چاپگرهای سه بعدی پیشرفته استفاده می کند و هر ماه 3 تا 5 میلیون محصول تولید می کند. با کنترل کامل از کمک به ایده های طراحی از طریق ساخت و توزیع سفر به خدمات پس از فروش ، تیم قابل اعتماد ، پاسخگو و بسیار مهارت در مدیریت هزینه ها و زمان است.

گواهینامه های سیستم های کیفیت شامل ISO9001 ، BSCI ، FSC ، SMETA و ECOVADIS است و به شانگ یانگ اجازه می دهد تا با برخی از مشتری های سخت در جهان از جمله گذراندن بازرسی از LVMH کار کند.

اخبار مرتبط  Bath Bath & Beyond Inc. برای رعایت همه ماسک ها از مشتریان در تاریخ 24 ژوئیه

چگونه تماس بگیریم

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ShangYang پیش از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، https://digital-week.cosmoprof-asia.com/en-us/Visit/Exhibitor-List-2020 را ببینید.

برای ارتباط با ShangYang در اینجا ثبت نام کنید

برای هر گونه سوال مرتبط در مورد ShangYang با ما تماس بگیرید:
آنا کت ، نماینده فروش
پست الکترونیک: [email protected]
+ 86-760-28162982

هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

640 تامین کننده از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia در نمایشگاه حضور دارند 9 تا 13 نوامبر، نمایش محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه. اکنون برای 5 روز کامل شبکه ثبت نام کنید ، با برخی از مارک هایی که به ندرت در نمایشگاه ها حضور دارند ارتباط برقرار کنید. فراموش نکنید که برنامه پربار وبینارها و تظاهرات زنده را نیز بررسی کنید! فقط یک کلیک فاصله دارید! اطلاعات بیشتر را از اینجا جستجو کنید: https://digital-week.cosmoprof-asia.com/

SOURCE Cosmoprof Asia