سیزدهمین نسخه Cosmobeaute Vietnam به تاریخ 29-31 ژوئیه 2021 تنظیم شد

“شیوع COVID-19 یک رویداد پیش بینی نشده بود که بر کسب و کار در سراسر جهان تأثیر منفی گذاشت. با تاریخ های اصلاح شده ، این صنعت را قادر می سازد تا از افزایش مجدد مرزها بهره مند شود. همچنین این امکان را برای کل جامعه زیبایی فراهم می کند تا بهبود تجارت در صنعت را ترویج می کنیم “، BT Tee ، مدیر کل بازارهای اطلاعات در گفت ویتنام.

“نسخه 2021 برای جامعه زیبایی بیشتر کوشا خواهد بود زیرا ما در تلاشیم تا یک نسخه محوری را برای تسریع بهبود صنعت فراهم کنیم. به عنوان مرحله نسخه های متعدد ، هم افزایی برای هر دو نمایشگاه یک بستر مناسب تجاری برای تجارت زیبایی است. متخصصان و شرکت ها برای برقراری ارتباط در صنعت “، وی افزود.

Cosmobeaute ویتنام طولانی ترین نمایشگاه تجارت زیبایی در است ویتنام هدف قرار دادن متخصصان تجارت زیبایی در صنعت مانند آرایشگران ، زیبایی شناسان ، تکنسین های مانیکور ، صاحبان مشاغل آبگرم ، خرده فروشان و توزیع کنندگان محصولات و تجهیزات زیبایی ، صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی و سرمایه گذاران بالقوه که به دنبال شروع کار در صنعت زیبایی در داخل هستند جنوب شرقی آسیا منطقه در حالی که ، زیبایی بزرگترین نمایشگاه زیبایی در است ویتنام که جامع ترین پلت فرم زیبایی برای متخصصان صنعت زیبایی برای تهیه محصولات جدید از تامین کنندگان پیشرو در زمینه لوازم آرایشی ، مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، مراقبت از ناخن ، محصولات آبگرم و سلامتی تا سالن زیبایی و تجهیزات و ملزومات زیبایی در سراسر آسیا است. منطقه و از کشورهای جهان است.

اخبار مرتبط  یک سالگرد وب سایت خارج از کشور NetEase Yanxuan LIFEASE ، یک بستر خرید یک سبک زندگی ، تبلیغ ویژه ای را از 14 تا 30 اکتبر راه اندازی کرد

در همین حال ، کل تیم متعهد خواهند بود که نسخه 2021 را در سطح وجهه ای که 12 سال گذشته نشان داده شده است ، اجرا کنند. همه رویدادهای Informa مطابق با استاندارد ایمنی و بهداشت AllSecure اطلاعات برگزار خواهند شد. به عنوان برگزار کننده رویدادهای برجسته جهان ، Informa مجموعه ای دقیق از اقدامات پیشرفته را برای تأمین بالاترین سطح بهداشت و ایمنی در رویدادهای خود ایجاد کرده است ، به همه اطمینان و اطمینان می دهد که در یک محیط امن و کنترل شده شرکت می کنند.

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار خرده فروشی هوشمند جهانی (2018 تا 2027)

برای اطلاعات بیشتر به سایتهای www.cosmobeauteasia.com و www.vietbeautyshow.com مراجعه کنید.

درباره بازارهای اطلاعات

بخش Informa Markets on Beauty دارای شبکه ای گسترده است که توسط رویدادهای B2B در 11 شهر واقع شده است آسیا (بانکوک، چنگدو، شهر هوشی مین، هنگ کنگ، جاکارتا، کوالالامپور، مانیل، بمبئی، شانگهای، شنژن، توکیو) ، سریعترین بازارهای جهان. با گسترش بیشتر قدرت خود ، Beauty Portfolio اکنون شامل یک رویداد جدید B2B در میامی 2021 در خدمت سواحل شرقی و ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی و جزایر کاراییب مناطق بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. نمونه کارها از بیش از 550 رویداد بین المللی B2B و مارک در بازارها شامل بهداشت و درمان دارویی ، زیرساخت ها ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات ، مد و لباس ، مهمان نوازی ، غذا و نوشیدنی و بهداشت و تغذیه و سایر موارد تشکیل شده است. ما به عنوان برگزارکننده برجسته نمایشگاه های جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده می کنیم ، فرصت ها را باز می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا 365 روز سال رشد کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

منبع Cosmobeaute ویتنام

اخبار مرتبط  FMS توافق نامه ای را برای رسیدگی به خدمات حسابداری خرده فروشی تأمین کنندگان امضا می کند