اولین نمایشگاه شاهکارهای صنایع دستی در دونگ یانگ در شرق چین آغاز می شود

این نمایشگاه که توسط دولت دونگ یانگ و غیره برگزار شده است هنرهای چین طبق گفته مسئول رسمی این رویداد ، انجمن صنایع دستی و صنایع ملی چین و انجمن ملی مبلمان چین با دعوت از 1000 غرفه دار ، حدود 500 فروشنده و خریدار ، میزبان 108000 بازدید خواهد بود.

این نمایشگاه ها شامل کنده کاری های چوبی ، کنده کاری های ریشه ای ، بامبو بافی ، سرامیک ، یشم ، گلدوزی ، خوشنویسی و نقاشی ، مبلمان چوب گل رز و مبلمان به سبک چینی است که فضای نمایشگاه 20000 متر مربع را روشن می کند.

اخبار مرتبط  رشد ، روندها و پیش بینی ها (2020-2025)

شاخص مبلمان چوبی Rosewood دونگ یانگ برای اولین بار در مراسم افتتاحیه منتشر شد و به عنوان مرجعی برای شرکت های گل محمدی برای اداره تجارت خود و مصرف کنندگانی که قصد خرید مبلمان چوب گل رز دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در مراسم افتتاحیه گزارشی از توسعه صنایع منبت و چوب و گل محمدی در دونگ یانگ و چین نیز ارائه شد. این گزارش خاطر نشان كرد كه در دونگ یانگ حدود 1300 شركت منبت كاری و منبت چوب وجود دارد و ارزش كل تولید این صنعت در سال 2019 به 20 میلیارد یوان رسیده است. دونگ یانگ با داشتن یک سیستم توسعه کامل برای زنجیره های صنعتی ، تجارت چوب ، تولید ، فروش ، خدمات به مشتری ، خدمات و سایر اتصالات ، یکی از قطب های صنعت نجاری چوب و مبلمان چوبی در چین.

در طول نمایشگاه “استادان چین” ، پانزدهمین نمایشگاه هنرهای دستی منبت و چوب بامبو ، دومین نمایشگاه مبلمان Rosewood چین ، انجمن ها و سمینارهای موضوعی برای ارتقا further بیشتر صنعت کار و مبادلات صنعتی برگزار شد. برای تقویت همکاری.

اخبار مرتبط  "کتاب مقدس ویسکی جیم موری 2021" ویسکی ماتسویی را به عنوان "بهترین چنگال ژاپنی سال 2021" انتخاب می کند

در سالهای اخیر ، دونگ یانگ در زمینه معرفی منبت کاری روی چوب و عناصر چوب گل رز به سایر بخشها مانند دکوراسیون منزل و مبلمان سفر دریایی به نتایج چشمگیری رسیده است. نمایشگاه های مربوطه را می توان در طول این رویداد مشاهده کرد.

در مرحله بعدی ، دونگ یانگ بر ایجاد یک پایگاه تظاهرات ملی برای توسعه صنایع دستی یکپارچه ، تقویت مارک تجاری بین المللی گل چوب گل محمدی Dongyang ، و توسعه با کیفیت بالا در صنایع منبت کاری ، بامبو بافی و گل محمدی تمرکز خواهد کرد.

اخبار مرتبط  بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات سرطان حیوان خانگی 100K دلار از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو دریافت می کند

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317290.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1326013/Dongyang.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا