Petri Plumbing & Heating کیفیت مناسب فضای داخلی را برای راحتی زمستان تشویق می کند

وی گفت: “با توجه به اینکه همه خانواده ها هنوز به دلیل ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 در معرض عفونت عمومی قرار دارند ، هوای خنک تر فقط باعث می شود که خانواده ها برای مدت طولانی تری در خانه بمانند.” مایکل پتری، صاحب Petri Plumbing & Heating. “بنابراین ، بسیار مهم است که اقدامات لازم برای اطمینان از هوای پاک و سالم و محافظت از راحتی همه افراد در خانه انجام شود.”

پتری به صاحبان خانه توصیه می کند برای اطمینان از حفظ IAQ سالم اقدامات احتیاطی اساسی را انجام دهند:

  • خانهی تمیز: مرتب جارو کشیدن و جاروبرقی به جمع آوری و از بین بردن موی حیوانات خانگی و سایر مواد تحریک کننده کمک می کند. ملافه های تختخواب ، حمام و آشپزخانه را مرتبا تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که برای جلوگیری از جمع شدن گرد و غبار و شوره ، شلوغی را کاهش دهید. مناطق مرطوب را برای مبارزه با کپک خشک نگه دارید.
  • تهویه مناسب را حفظ کنید: بسیاری از سیستم های گرمایش و سرمایش خانه هوای تازه ای را به خانه وارد نمی کنند. گاهی اوقات ، در صورت اجازه هوا ، پنجره ها را باز کنید تا هوای تازه وارد شود. پنکه ها را روشن کنید و از اگزوزهای حمام و آشپزخانه برای از بین بردن چربی و بو استفاده کنید.
  • سرمایه گذاری در یک دستگاه تصفیه هوا: دستگاه های تصفیه هوا برای فیلتر کردن هوا در یک اتاق یا منطقه واحد طراحی شده اند. پاک کننده های هوا قابل حمل و فیلترهای HVAC می توانند آلودگی هوای داخل خانه را کاهش دهند. دو گزینه معمول برای دستگاه های تصفیه هوا واحدهای تک اتاقه و سیستم های کل خانه است.
اخبار مرتبط  شرکت های Lowe's ، سهام سهم نقدی سه ماهه را 9٪ به 0.60 دلار در هر سهم افزایش می دهند

پتری گفت: “بهبود IAQ به شما کمک می کند خانه شما را از آلودگی های هوای داخل منزل ، مانند شوره حیوانات خانگی ، گرد و غبار و رطوبت بیش از حد پاک کند ، که می تواند به شما کمک کند تا در محیط داخلی راحت تنفس کنید.” “بدون توجه به COVID در چشم ، رعایت این نکات اطمینان حاصل خواهد کرد که همه در خانه شما هوای تمیز و نفس کشیدن را در داخل دارند.”

اخبار مرتبط  پیش بینی ها و پیش بینی های بازار نوشیدنی های ارگانیک ، 2025

به عنوان یک تجارت ضروری ، Petri Plumbing & Heating متعهد به حفظ امنیت مشتریان و کارمندان در هنگام ارائه خدمات استثنایی است. این شرکت در حال تمرین فاصله بین اجتماعی است و اطمینان حاصل می کند که تکنسین ها از تجهیزات و فضاهای کاری خود و همچنین استفاده از تجهیزات محافظت شخصی استفاده می کنند. Petri Plumbing & Heating همچنین خدمات Zero Contact را برای کاهش خطر بیماری ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوله کشی و گرمایش Petri یا برنامه ریزی تماس تلفنی ، به این آدرس مراجعه کنید https://www.petriplumbing.com/ یا با شماره (718) 748-1254 تماس بگیرید.

درباره Petri Plumbing & Heating، Inc.
Petri Plumbing & Heating، Inc یک تجارت خانوادگی متعلق به خانواده است و در آن فعالیت می کند بروکلین و شهر نیویورک حوزه. این شرکت که در سال 1906 تاسیس شده است ، صد در صد تضمین در مورد کلیه خدمات ، قیمت گذاری پیش رو و کارشناسان خدمات دوستانه و آگاه برای انواع لوله کشی منازل و مشاغل ، گرمایش ، سرمایش و نظافت تخلیه را ارائه می دهد. از دیگهای بخار گرفته تا کوره ، نشتی تا سیلاب و هر آنچه که در این بین وجود دارد ، کارشناسان خدمات ما برای انجام هرگونه کار به درستی برای تعمیرات ، نصب ها و به روزرسانی ها مجهز هستند. پتری همچنین مجوز و تأیید مجوز از شرکت لوله کش سبز را دارد ایالات متحده آمریکا، اولین بار در شهر نیویورک برای دریافت این تعیین برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.petriplumbing.com یا با شماره 718-748-1254 تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  Farmer Boy وب سایت جدید تجارت الکترونیک را راه اندازی کرد

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
(865) 977-1973
[email protected]

SOURCE Petri Plumbing & Heating، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.petriplumbing.com