Ardagh Group (“Ardagh”) بیشترین رضایت را در ارتباط با درخواست رضایت توسط Ardagh Packaging Finance plc و Ardagh Holdings USA Inc از 400،000،000 پوند کل مبلغ اصلی 4،750٪ یادداشتهای ارشد مربوط به سال 2027 بدست می آورد (شماره های CUSIP 162884964/162884824 ؛ شماره های ISIN) (XS1628849645 / XS1628848241) (“یادداشت ها”)

لوکزامبورگ، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آرداق امروز اعلام کرد که از سه شنبه ، 3 نوامبر 2020، اکثر دارندگان (“دارندگان”) یادداشت ها رضایت نامه معتبر (“رضایت نامه ها”) را در رابطه با درخواست رضایت نامه (“درخواست رضایت نامه”) که توسط Ardagh Packaging Finance plc (“APF”) راه اندازی شده است ، تحویل داده اند ، یک شرکت سهامی عام است که تحت قوانین ایرلند و هلدینگ آرداغ ایالات متحده آمریکا شرکت (“AHUSA” و همراه با APF ، “صادر کنندگان”) ، الف دلاور شرکت ، طبق بیانیه درخواست رضایت مورخ 23 اکتبر 2020 (“بیانیه”) ، برای تصویب برخی اصلاحات (“اصلاحات”) در مورد حق الزحمه مربوط به یادداشت ها (که هر از گاهی اصلاح می شود یا تکمیل می شود ، “Indenture”).

علاوه بر این ، با کسب رضایت نامه لازم از دارندگان ، یک مکمل برای Indenture (“بدهی تکمیلی”) که با اصلاحات اعمال می شود در 3 نوامبر 2020 (“زمان موثر”). مبلغ اضافی با اجرا و تحویل توسط سایر صادر کنندگان و Citibank N.A ، قابل اجرا بود. لندن شعبه ، به عنوان متولی ، اما تا زمان پرداخت کامل هزینه رضایت نامه (همانطور که در بیانیه تعریف شده است) فعال نخواهد شد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی نفت 5.3 میلیارد دلاری Cannabidiol (CBD) تا سال 2025

دارندگان نمی توانند به طور معتبر رضایت خود را پس از زمان موثر لغو کنند. برای بررسی اجمالی اصلاحات ، لطفاً به بیانیه مراجعه کنید.

دیگر

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است و نه پیشنهادی برای خرید و نه درخواست پیشنهادی برای فروش هر نوع اوراق بهادار است.

درخواست رضایت نامه در هر حوزه قضایی که در آن قانون چنین پیشنهادی یا خواستگاری مجاز نیست یا شخصی که چنین پیشنهادی یا خواستگاری را واجد شرایط نیست ، پیشنهادی یا درخواست هیچ کس در هر حوزه قضایی را تشکیل نمی دهد و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. این کار را انجام دهید یا به هر شخصی که ارائه چنین پیشنهادی یا خواستگاری غیرقانونی است.

اخبار مرتبط  سهم بازار برچسب های حساس به فشار همچنان در حال افزایش است

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون مبادله ایالات متحده از 1934 ، به عنوان اصلاح شده است. نتایج واقعی ممکن است با نتایج منعکس شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. ما هیچ تعهدی را متعهد نمی شویم که هرگونه بیانیه آینده نگر یا سایر اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی را برای انعکاس وقایع یا شرایط رخ داده پس از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی و یا انعکاس وقوع حوادث یا شرایط پیش بینی نشده ، از جمله ، بدون محدودیت ، تغییرات در استراتژی کسب و کار یا تملک ما یا هزینه های سرمایه گذاری برنامه ریزی شده یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده.

اخبار مرتبط  5 مراقبت اساسی پا در طول زمستان

درباره گروه آرداغ

گروه آرداغ یک تامین کننده جهانی بسته بندی های فلزی و شیشه ای بی نهایت قابل بازیافت برای مارک های مطرح جهان است. آرداغ 56 مرکز تولید فلز و شیشه در 12 کشور جهان با بیش از 16000 کارمند اشتغال زایی و تقریباً فروش دارد 7 میلیارد دلار.

SOURCE Ardagh Group S.A.

لینک های مربوطه

http://www.ardaghgroup.com