CPSC Posts به وب سایت خود فراخوانی می کند

واشنگتن، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – CPSC امروز اعلام می کند که فراخوان های زیر با همکاری شرکت های ذکر شده در زیر ارسال شده است. فراخوان ها را می توان در سایت www.cpsc.gov مشاهده کرد.

توجه: به دلیل شرایط خارق العاده ای که در رابطه با COVID-19 وجود دارد ، برخی از روشهای درمانی مشخص شده در اطلاعیه های مطبوعات ممکن است در حال حاضر در دسترس نباشد مصرف کنندگان باید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت های فراخوان تماس بگیرند. لازم به یادآوری است که شرکتهای CPSC و فراخوان مصرف کنندگان را ترغیب می کنند نه برای استفاده از محصولات فراخوان شده

اخبار مرتبط  بنیاد هوم دپوت تعهدات پاسخگویی در برابر حوادث را به 4 میلیون دلار برای کمک بیشتر به جوامع آسیب دیده از طوفان لورا افزایش می دهد

درباره CPSC ایالات متحده

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم به محافظت از مردم در برابر خطرات غیر منطقی صدمه یا مرگ ناشی از استفاده از هزاران نوع کالای مصرفی است. کشته ها ، جراحات و خسارت های مالی ناشی از حوادث محصولات مصرفی بیش از این هزینه ها را به ملت تحمیل کرده است 1 تریلیون دلار سالانه فعالیت CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در کاهش میزان مرگ و میر و جراحات مرتبط با محصولات مصرفی طی 40 سال گذشته نقش داشته است.

اخبار مرتبط  شرکت بهداشت و درمان CVS اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 را برگزار می کند

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات مشروط به فراخوان داوطلبانه اعلام شده توسط سازنده یا فراخوان اجباری دستور کمیسیون منع می کند.

برای اطلاعات نجات دهنده:
– به CPSC.gov مراجعه کنید.
– برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید.
– ما را در فیس بوک ، اینستاگرامUSCPSC و توییتر دنبال کنید USCPSC.
– گزارش یک محصول خطرناک یا آسیب مربوط به محصول در www.SaferProducts.gov.
– با شماره تلفن 800-638-2772 CPSC تماس بگیرید (TTY 301-595-7054 TTY).
– با یک متخصص رسانه تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  Red Lobster® پیش غذا یا دسر رایگان برای روز سربازان قدیمی ارائه می دهد

SOURCE کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov