GrowPods برای کاهش کمبود فعلی مواد غذایی ، راه حل بی نظیری ارائه می دهد

لس آنجلس، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – GP Solutions، Inc. (OTC: GWPD) ، توسعه دهنده GrowPods ، گفت که مزارع قابل حمل و نقل منحصر به فرد آن می تواند به تهیه غذای تازه در جایی که در طول همه گیری های کورنو ویروس مورد نیاز است کمک کند.

نیویورک تایمز گزارش شده است ، “كروناویروس روی زنجیره های تأمین مواد غذایی كشور تأثیر گذاشته است.”

مجله TIME گفت: “زنجیره تأمین مواد غذایی کشور در حال شکستن است.”

USDA به دلیل اجازه ده ها میلیون پوند مواد غذایی پوسیده شده مورد انتقاد قرار گرفته است ، در حالی که بانک های مواد غذایی تلاش می کنند تا تقاضای صخره های آسمان را برطرف کنند و میلیون ها آمریکایی تازه بیکار آمریکایی برای تغذیه خانواده های خود تلاش می کنند.

اخبار مرتبط  شرکت بین المللی رستوران برندها از تمدید پیشنهاد صادر کننده دوره عادی خبر می دهد

تام ویلساکدبیر كشاورزی در دوره دولت اوباما به پولیتیكو گفت: “این كمبود غذا نیست ، این است كه غذا در یكجا است و تقاضا در جای دیگر است.”

صنایع غذایی سالانه به بیش از 200،000 کارگر میهمان متکی هستند. حدود 90 درصد ویزاهای موقت H-2A که این کارگران نیاز دارند صادر می شوند مکزیک، جایی که کنسولگری های آمریکا تعطیل شده است.

به گزارش Marketplace ، علاوه بر این ، حتی قبل از برخورد با کورون ویروس نیز کمبود رانندگان کامیون با جک بزرگ وجود داشت. اکنون اوضاع حتی بدتر است.

وقت آن است که در سیستم های کشاورزی و توزیع مواد غذایی کشورمان تجدید نظر کنیم.

GrowPodsتوسط GP Solutions ، به جای هزاران مایل دورتر ، می توانید با قرار دادن تولید مواد غذایی در جایی که مورد نیاز است ، برای رفع این مشکل کمک کنید. این میکرو مزارع قابل حمل و کنترل با محیط زیست می توانند انواع مختلفی از سبزیجات ، میوه و سبزیجات را با زمان برداشت سریعتر از کشاورزی معمولی رشد دهند.

اخبار مرتبط  Goodwill NYNJ نخستین تاسیسات خروجی و انبار را در شمال جی.جی در 27 ژوئیه راه اندازی کرد

علاوه بر این ، GrowPods دارای یک محیط خاص فیلتر شده است که می تواند آلودگی ها را از بین ببرد. در واقع ، GrowPods چنین مواد غذایی باکیفیتی تولید می کند ، iGrow News می گوید “بهتر از ارگانیک است”.

بانک های مواد غذایی ، گروه های اجتماعی ، غیرانتفاعی ، کارآفرینان و کسانی که علاقه مند به کمک به خوراک آمریکا هستند ، می توانند با تماس با: (855) 247-8054 یا مراجعه به: www.growpodsolutions.com.

اخبار مرتبط  فن آوری های پیشرفته به پلت فرم ها و بازرگانان تجارت الکترونیکی کمک می کنند تجربه هوشمندانه تری در جریان مستقیم داشته باشند

اتصال:

وب سایت: www.growpodsolutions.com

فیس بوک: facebook.com/GrowPodTechnology

توییتر: GrowPodSolution

رسانه ها:
[email protected]

بیانیه های رو به جلو
این نسخه شامل پیش بینی ها یا اطلاعاتی است که ممکن است در قوانین اوراق بهادار “آینده نگر” تلقی شود. این اظهارات بیانگر قضاوت های فعلی شرکت است ، اما در معرض عدم قطعیت هایی قرار دارد که می تواند باعث تفاوت نتایج شود. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات اعتماد نكردند ، كه بیانگر نظرات مدیریت فقط از تاریخ انتشار این نسخه است. شرکت موظف نیست با توجه به اطلاعات و رویدادهای جدید ، اظهارات خود را تجدیدنظر کند.

SOURCE GP راه حل

لینک های مربوطه

http://www.growpodsolutions.com


پاسخی بگذارید