SenesTech نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز چهارشنبه ، 11 نوامبر 2020 گزارش می کند

ققنوس، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – SenesTech، Inc. (NASDAQ: SNES) ، توسعه دهنده فن آوری های اختصاصی برای کنترل جمعیت آفات حیوانات از طریق کنترل باروری ، نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 خود را گزارش می دهد ، پایان یافت 30 سپتامبر 2020، پس از بسته شدن بازار چهارشنبه ، 11 نوامبر سال 2020. این شرکت در همان روز یک تماس کنفرانسی را برنامه ریزی کرده است ، چهارشنبه ، 11 نوامبر سال 2020، در 5:00 بعد از ظهر ET، برای بررسی نتایج.

جزئیات تماس کنفرانس سه ماهه سوم سال 2020

تاریخ و زمان: چهارشنبه ، 11 نوامبر سال 2020 در 5:00 بعد از ظهر ET

اطلاعات تماس: علاقه مندان می توانند با شماره گیری (844) 308-3351 یا (412) 317-5407 به تماس کنفرانسی دسترسی پیدا کنند.

اطلاعات پخش زنده وب: علاقه مندان می توانند از طریق پخش مستقیم اینترنتی اینترنتی ، که در بخش روابط سرمایه گذاران در وب سایت شرکت به آدرس http://senestech.investorroom.com/ موجود است ، به تماس کنفرانسی دسترسی داشته باشند.

اخبار مرتبط  دکتر Kamii ، DNP ، APRN ، FNP-BC برنده جایزه های برتر زیبایی تزریقی در جوایز زیبایی و زیبایی زیبایی Aesthetic Everything® 2020

بازپخش: تکرار مکالمه تلفنی برای مدت سه روز با شماره (877) 344-7529 یا (412) 317-0088 ، تأیید شماره 10149685 در دسترس خواهد بود. پخش مجدد وب سایت به مدت 90 روز در بخش روابط سرمایه گذاران وب سایت شرکت به آدرس http://senestech.investorroom.com/ در دسترس خواهد بود.

درباره SenesTech
SenesTech با هدف قرار دادن یكی از اصلی ترین دلایل این مسئله: تولید مثل ، در حال تغییر مدل برای مدیریت آفات است.

ContraPest® یک فن آوری نوآورانه با رویکردی است که توانایی تولید مثل هر دو جنس را در جمعیت موش ها ایجاد می کند ، باعث از دست دادن تخمک در موش های ماده و اختلال در رشد اسپرم در مردان می شود. با استفاده از یک روش تحویل طعمه اختصاصی ، ContraPest® در یک فرمولاسیون مایع بسیار خوش طعم که مصرف پایدار توسط جوامع موش را ترویج می کند ، توزیع می شود. ContraPest® به گونه ای طراحی و تدوین و توزیع شده است که برای دست اندرکاران و گونه های غیر هدف مانند حیات وحش ، دام و حیوانات خانگی که در آنها مواد فعال به سرعت تجزیه می شوند ، در معرض خطر کم قرار گیرد.

اخبار مرتبط  آموزش Ancora دوره آموزشی رایگان و آنلاین HVAC را برای مبارزه با COVID-19 راه اندازی می کند

ما اعتقاد داریم ContraPest® الگوی جدیدی در کنترل جوندگان ایجاد می کند و در نتیجه باعث کاهش اعتماد به گزینه های کشنده می شود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت SenesTech به آدرس www.senestech.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن
پاراگرافهای فوق شامل گزاره های آینده نگر است که شامل تخمین ها ، فرضیات ، خطرات و عدم اطمینان است. هرگونه اظهارنظر درباره انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، اهداف ، مفروضات یا وقایع یا عملکرد آینده واقعیت های تاریخی نیستند و ممکن است آینده نگر باشند. “اظهارات رو به جلو” ممکن است با کلماتی مانند “ممکن است” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” ، “خواهد شد” ، “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، ” در نهایت ، “” معتقد است ، “یا” پیش بینی شده “. اظهارات رو به جلو شامل اظهاراتی در مورد تأثیر و تأثیرات بالقوه همه گیر COVID-19 بر تجارت شرکت ، نتایج عملیات و عملکرد مالی است. هرگونه تدابیری که شرکت در نظر گرفته است و ممکن است در پاسخ به COVID-19 و هر گونه انتظاراتی که شرکت در رابطه با آن دارد داشته باشد. استراتژی شرکت و بازاریابی و بازارهای هدف. ادامه چشم انداز شرکت منافع مورد انتظار از ابتکارات شرکت و ادامه آن ابتکارات. استقرار محصول شرکت ؛ ادامه یا گسترش استفاده از ContraPest ؛ تقاضا برای ContraPest؛ انتظارات شرکت در مورد هزینه ها ، هزینه ها و پول نقد و ادامه طرح بهبود هزینه های آن. نتایج مالی آینده ؛ و اجرای برنامه تجاری استراتژیک توسط شرکت.

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو ابتکار جدیدی را برای تسریع در انتقال به آینده صفر صفر (خالص صفر) آغاز کردند

مخاطب:

سرمایه گذار: رابرت بلوم، Lytham Partners ، LLC ، 602-889-9700 ، [email protected]

شرکت: تام چسترمن، مدیر ارشد مالی ، SenesTech ، Inc. ، 928-779-4143

منبع SenesTech، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.senestech.com