InventHelp Inventor ابزاری اصلاح شده برای کاهش فشار پشت (BGF-2445) را اصلاح می کند

پیتسبورگ، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ابزارهای سنتی باغبانی و زمینی نیاز به خم شدن و فشار آوردن به پشت هنگام حفر و کار دارد ، “یک مخترع از Shelby Twp. ، میشی گفت:” من فکر کردم که می تواند طراحی بهتری داشته باشد ، بنابراین من اختراع کردم HOBO HOE. طراحی من در هنگام کار با خاک ، شن و سایر مواد نیازی به خم شدن و صاف کردن کمر شما ندارد. “

اخبار مرتبط  درآمد حاصل از بازار سیستم خودآزمایی برای عبور از 6 میلیارد دلار تا سال 2026: Global Market Insights، Inc.

این اختراع ابزاری بهبود یافته مانند کج بیل برای کار با مواد مختلف باغی یا ساختمانی فراهم می کند. با این کار ، کار حفر چاله ها ، خاک زنی ، ترانشه ، مخلوط کردن سیمان و غیره را تسهیل می کند. در نتیجه باعث کاهش فشار در پشت می شود و باعث افزایش ایمنی و کارایی می شود. این اختراع از یک طراحی بادوام و ارگونومیک برخوردار است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای خانوارها ، باغبانان ، مناظر خانه ، کارگران ساختمانی و غیره ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن در دسترس است.

اخبار مرتبط  فروشگاه Old Country Cracker Barrel از هدیه سنت های مشترک در این فصل تعطیلات جشن می گیرد

طرح اصلی به دفتر فروش مزارع Bingham InventHelp ارسال شد. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-BGF-2445 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Mars، Incorporated قیمت گذاری 2.5 میلیارد دلار از یادداشت های ارشد را اعلام کرد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com