Alimentation Couche-Tard ورود به آسیا را با خریداری شبکه C-Store هنگ کنگ اعلام می کند

LAVAL ، QC، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Alimentation Couche-Tard Inc. (“Couche-Tard” یا “شرکت”) (TSX: ATD.A) (TSX: ATD.B) امروز اعلام کرد که توافق نامه ای را برای به دست آوردن همه صادر شده صادر کرده است و سهام برجسته ، به طور کامل رقیق شده ، از Convenience Retail Asia (BVI) Limited (“Circle K HK”) برای 2.79 میلیارد دلار هنگ کنگ، یا تقریباً 360 میلیون دلار. Circle K HK ، یکی از شرکت های تابعه Convenience Retail Asia Limited (“CRA”) ، شبکه ای از فروشگاه های راحتی با مجوز Circle K را با 340 سایت تحت مدیریت شرکت در هنگ کنگ و 33 سایت دارای امتیاز در ماکائو. این معامله یک نقطه عطف قابل توجه برای Couche-Tard محسوب می شود زیرا بستری را برای شرکت فراهم می کند آسیا از آن جاه طلبی های رشد منطقه ای خود را آغاز کند.

Circle K HK در حال حاضر دومین سهم بزرگ بازار را در اختیار دارد هنگ کنگ، یکی از پیشرفته ترین بازارها در آسیا و پرجمعیت ترین مناطق جهان ، با فضای معنی دار برای رشد ارگانیک. علاوه بر این ، Circle K HK با و تقریباً 1.6 میلیون عضو “OK Stamp It” در زمینه وفاداری مهارت کافی را ایجاد کرده و یک برنامه برچسب خصوصی خصوصی و همچنین قابلیت های تجاری پیشرفته ، فناوری و زنجیره تامین را ایجاد کرده است. با گذشت زمان ، Couche-Tard انتظار دارد که از تیم مدیریتی مجرب Circle K HK برای دستیابی به فرصت های بیشتر در آسیا و اقیانوسیه منطقه ، ضمن استفاده از بینش و دانش تیم در مورد قالب خرده فروشی شهری با تراکم بالا.

آلن بوچارد، بنیانگذار و رئیس اجرایی هیئت مدیره Couche-Tard ، گفت: “من برای چندین دهه پیشرفت Circle K Hong Kong را از نزدیک دنبال کرده ام و تیم رهبری و تخصص خرده فروشی آن را به شدت تحسین می کنم. من مشتاقانه منتظر استقبال اعضای تیم و فروشگاه های آنها در Couche هستم. -خانواده ترد و تردیدی ندارید که با هم می توانیم میلیون ها مشتری دیگر در آنجا داشته باشیم هنگ کنگ و آن طرف آسیا همانطور که در سفر خود به جلو حرکت می کنیم تا به مقصد مورد علاقه دنیا برای راحتی و سوخت تبدیل شویم. “

برایان هاناش، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Couche-Tard ، افزود: “Circle K Hong Kong یکی از بهترین اپراتورهای فروشگاه های راحتی در آسیا و در شرکت ما بسیار مناسب خواهد بود. ما از همکاری با تیم بسیار پیشرفته آنها از نظر نوآوری ، وفاداری ، برچسب خصوصی ، اجرای خرده فروشی و توانایی رشد سهم بازار هیجان زده ایم. با بسته شدن این معامله ، Couche – Tard با داشتن یک تیم مدیریت و مدیریت درجه یک ، که دارای اعتبار ، تجربه و قابلیت های پشتیبانی از گسترش آینده در منطقه “

اخبار مرتبط  بازار جهانی کارد و چنگال خوراکی جهانی (2019 تا 2026)

ویکتور فونگ، رئیس CRA ، گفت: “هیئت مدیره فروش Circle K Hong Kong را به شریک بلند مدت و حق رای دهنده ما تأیید می کند. این برای هر دو شرکت یک برد محسوب می شود. سرمایه گذاران ما از بازده خوب سرمایه گذاری خود سود می برند و Couche-Tard از یک سازمان درجه یک متشکل از اعضای تیم فداکار و وفادار که به موفقیت Circle K در هنگ کنگ

ریچارد یونگ، مدیر عامل شرکت CRA ، افزود: “ما بسیار خوشحالیم که با Couche-Tard به این توافق رسیدیم. داشتن صاحب نام تجاری به طور مستقیم در تجارت مشارکت می کند فرصت های جدیدی برای نام تجاری و کارکنان ما ایجاد می کند. من از مدیریت و کارکنان سپاسگزارم از Circle K هنگ کنگ برای فداکاری خود در دهه های گذشته بسیار خوشحالم و خوشحالم که آنها به یک رهبر صنعت چند ملیتی پیوستند که تعهد ما را در خدمت به جامعه محلی مشترک دارد. “

طبق مفاد توافق نامه ، Couche-Tard Circle K HK را به صورت بدون پول و بدون بدهی خریداری خواهد کرد. قیمت نهایی خرید منوط به سرمایه در گردش و سایر تنظیمات ترازنامه خواهد بود. معامله ای که انتظار می رود در پایان انجام شود 31 دسامبر 2020، از طریق پول نقد موجود تأمین مالی می شود و منوط به شرایط معمول بسته شدن ، از جمله تصویب سهامداران CRA ، و همچنین تصویب های نظارتی و شرایط مرسوم است که در قرارداد خرید مشخص شده است.

تماس کنفرانس سرمایه گذاران

مدیریت Couche-Tard میزبان یک کنفرانس تلفنی و پخش اینترنتی برای بحث در مورد معامله خواهد بود پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020 در 8:00 صبح EST (21:00. HKST). قبل از فراخوان ، سخنرانی در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس https://corpo.couche-tard.com/fa/investor-relation/corporate-presentations/ ارسال خواهد شد.

  • چه زمانی: پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020
  • زمان: 8:00 صبح EST (21:00. HKST)
  • تماس تلفنی زنده: (888) 390-0549 (NA رایگان) یا (416) 764-8682 (بین المللی)
  • شناسه کنفرانس: 12215874 #

پخش اینترنتی: از بخش روابط سرمایه گذاران وب سایت Couche-Tard به آدرس https://corpo.couche-tard.com/fa/investor-relates/corporate-presentations/ می توان به پخش مستقیم تماس تلفنی دسترسی پیدا کرد. پخش اینترنتی بایگانی شده و پس از تماس برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود.

درباره Alimentation Couche-Tard Inc.

اخبار مرتبط  انجمن رستوران های تگزاس Kelsey Erickson Streufert را معاون رئيس جمهور در امور امور و تبلیغات دولت منصوب می کند

Couche-Tard رهبر صنعت فروشگاه های رفاهی کانادایی است. که در ایالات متحده، بزرگترین اپراتور مستقل فروشگاه رفاه از نظر تعداد فروشگاههای تحت مدیریت شرکت است. که در اروپا، Couche-Tard پیشرو در فروشگاه های راحتی و خرده فروشی سوخت حمل و نقل جاده ای در کشورهای اسکاندیناوی است (نروژ، سوئد و دانمارک)، در بالتیک کشورها (استونی، لتونی و لیتوانی) ، و همچنین در ایرلند، و حضور مهمی در لهستان.

از همان زمان 19 جولای 2020، شبکه Couche-Tard در کل 9،274 فروشگاه رفاه را شامل می شود آمریکای شمالی، از جمله 8،088 فروشگاه دارای سوخت سوخت حمل و نقل جاده ای. شبکه آمریکای شمالی آن از 18 واحد تجاری شامل 14 واحد تجاری تشکیل شده است ایالات متحده 47 ایالت و 4 کشور کانادا 10 استان را تحت پوشش قرار می دهد. تقریباً 109،000 نفر در سراسر شبکه و دفاتر خدمات آن در آمریکای شمالی.

که در اروپا، Couche-Tard یک شبکه خرده فروشی گسترده را در سراسر اسکاندیناوی اداره می کند ، ایرلند، لهستان، بالتیک و روسیه از طریق 10 واحد تجاری از همان زمان 19 جولای 2020شبکه Couche-Tard شامل 2714 فروشگاه است که اکثر آنها سوخت حمل و نقل جاده ای و محصولات راحت را ارائه می دهند در حالی که دیگران ایستگاه های سوخت خودکار بدون سرنشین هستند که فقط سوخت حمل و نقل جاده ای را ارائه می دهند. Couche-Tard محصولات دیگری از جمله سوخت هواپیما و انرژی برای موتورهای ثابت را نیز ارائه می دهد. از جمله کارمندان فروشگاه های مارک تجاری ، تقریباً 22000 نفر در شبکه خرده فروشی ، پایانه ها و دفاتر خدمات آن در سراسر کشور کار می کنند اروپا.

علاوه بر این ، بر اساس توافق نامه های صدور مجوز ، نزدیک به 2350 فروشگاه با پرچم Circle K در 15 کشور و سرزمین دیگر کار می کنند (کامبوج، مصر، گوام، گواتمالا، هندوراس، هنگ کنگ، اندونزی، جامائیکا، ماکائو، مکزیک، مغولستان، نیوزلند، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام) ، که باعث می شود شبکه کل دنیا به 14350 فروشگاه نزدیک شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Alimentation Couche-Tard Inc. یا مشورت در بحث و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی تلفیقی و مدیریت فصلی ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://corpo.couche–tard.com.

درباره راحتی خرده فروشی آسیا محدود

CRA ، یکی از اعضای گروه خرده فروشی Fung ، اصولاً درگیر فروشگاه های راحتی Circle K است ، سنت هونوره فروشگاه های کیک و زنجیره عینک Zoff در جنوب چین، شامل هنگ کنگ، ماکائو و گوانگژو. همان طور که در 30 ژوئن 2020، این گروه در مجموع 373 فروشگاه Circle K را در داخل اداره می کند جنوب چین. همراه با سنت هونوره زنجیره ای ، که در حال حاضر 125 فروشگاه در آن دارد هنگ کنگ، ماکائو و گوانگژو، و 11 فروشگاه عینک فروشی Zoff در هنگ کنگ، این گروه در مجموع 509 فروشگاه را اداره می كند.

اخبار مرتبط  روندهای برجسته ، بخشهای سودآور ، بازیکنان پیشرو

بیانیه های آینده نگر

اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی ، که اهداف ، پیش بینی ها ، برآوردها ، انتظارات یا پیش بینی های Couche-Tard را توصیف می کند ، ممکن است گزاره های آینده نگر به معنای قانون اوراق بهادار باشد. از افعال مثبت یا منفی مانند “باور” ، “می تواند” ، “باید” ، “قصد” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “فرض” و سایر عبارات مرتبط برای شناسایی چنین عباراتی استفاده می شود. Couche-Tard می خواهد یادآوری کند که ، به ذات خود ، اظهارات آینده نگرانه خطرات و عدم قطعیت هایی را به همراه دارد ، به گونه ای که نتایج آن یا تدابیری که اتخاذ می کند ، می تواند از نظر آنچه در این بیانیه ها ذکر شده است یا اساساً متفاوت باشد ، یا می تواند دارای یک تفاوت باشد. تأثیر بر میزان تحقق یک پیش بینی خاص. عوامل عمده ای که ممکن است منجر به تفاوت اساسی بین نتایج واقعی Couche Tard و پیش بینی ها یا انتظارات ارائه شده در بیانیه های آینده نگر شود ، شامل اثرات ادغام مشاغل کسب شده و توانایی دستیابی به هم افزایی پیش بینی شده ، عدم اطمینان به مدت زمان و شدت همه گیر COVID-19 فعلی ، نوسانات حاشیه فروش سوخت موتور ، رقابت در فروشگاه رفاه و صنایع خرده فروشی سوخت موتور ، تغییرات نرخ ارز و سایر خطرات دیگری که هر از گاهی به طور مفصل در گزارش های ارائه شده توسط Couche شرح داده شده است. دارای مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا. مگر در مواردی که توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار مورد نیاز باشد ، Couche-Tard از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند. اطلاعات آینده نگر در این نسخه براساس اطلاعات موجود از تاریخ انتشار است.

SOURCE Alimentation Couche-Tard Inc.

لینک های مربوطه

http://corpo.couche-tard.com