هالیستر در مورد تأیید شاهدانه تفریحی در آریزونا نظر می دهد

ونکوور ، قبل از میلاد، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Hollister Biosciences Inc. (CSE: HOLL) (OTC: HSTRF) (FRANKFURT: HOB) (“شرکت“،”شرکت هالیستر شاهدانه” یا “هالیستر“) یک شرکت متنوع مارک حشیش با محصولات در بیش از 280 داروخانه در سراسر کالیفرنیا، و بیش از 80 داروخانه در سراسر آریزونا نظراتی در مورد تصویب موفقیت آمیز پروپوزال 207 – قانونی کردن کشت ، فروش و مصرف شاهدانه تفریحی در ایالت آریزونا.

“قانونی شدن شاهدانه تفریحی در این ایالت نشانه دلگرم کننده ای است و امیدوارم گام دیگری در جهت قانونی شدن فدرال باشد. این باید منجر به افزایش درآمد مالیاتی و ایجاد شغل شود. بازار حشیش تفریحی در آریزونا تا ایالات متحده قابل ارزیابی است 760 میلیون دلار تا سال 20241، به طور قابل توجهی بازار کل آدرس پذیر کانابیس را در این ایالت گسترش داد. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا خط تولید خود را در دسترس کاربر نهایی پزشکی و سرگرمی قرار دهیم. “به اشتراک گذاشته شده است جیکوب کوهن، بنیانگذار عصاره های زهر ، هالیستر 100٪ شرکت تابعه مستقر در آریزونا.

حضور آریزونا

اخبار مرتبط  رقابت بازار لباس زیر زنانه چین ، پیش بینی ها و فرصت ها ، 2025

هالیستر، از طریق شرکت تابعه 100٪ متعلق به خود ، Venom Extracts (“زهر“)، یکی از آریزونا مارک های برتر عصاره و یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایالت و محصولات مرتبط با برنده جوایز شاهدانه پزشکی. ونوم با داشتن یک تیم مدیریتی باتجربه و شهرت بی نظیر از نظر کیفیت ، به عنوان یک شرکت استخراج متمایز با تولید محصولات قانونی حشیش با قیمت مناسب افتخار می کند که به خرده فروشان سود بیشتری می دهد. با توجه به بازده های انحصاری ، ونوم قادر به تولید محصول در هر فوت مربع بیشتر از رقابت خود است ، و هزینه ها و خطرات کمتری را نسبت به یک شرکت استخراج معمول حفظ می کند.

سایت اینترنتی: www.venomextracts.com

درباره Hollister Biosciences Inc.

Hollister Biosciences Inc. یک شرکت شاهدانه چند دولتی است و چشم انداز آن است که به عنوان پرتفوی مارک برتر محصولات نوآورانه ، با کیفیت بالا و شاهدانه و محصولات شاهدانه مورد جستجو قرار گیرد. هالیستر با استفاده از یک مدل حاشیه بالا ، کنترل کل فرآیند از تولید تا فروش تا توزیع یا بذر تا قفسه را کنترل می کند. محصولات Hollister Biosciences Inc. شامل HashBone ، پیش تولید رول هش دار در صنعت ، همراه با کنسانتره ها (خرد کردن ، جوانه زدن ، خرد شدن) ، تقطیرها ، هش حباب بدون حلال ، گل از قبل بسته بندی شده ، پیش رول ، تنتور ، محصولات vape و تنتورهای حیوانات خانگی CBD با طیف کامل. Hollister Cannabis Co. علاوه بر این ، محصولات دارای شاهدانه را با برچسب سفید ارائه می دهد. کاملا متعلق به ماست کالیفرنیا شرکت تابعه Hollister Cannabis Co اولین شرکت شاهدانه دارای مجوز محلی در شهر هالیستر ، کالیفرنیا زادگاه “دوچرخهسواری آمریکایی”.

اخبار مرتبط  به طور معمول از سرگیری عملیات های تئاتر آغاز می شود جمعه ، 31 ژوئیه

سایت اینترنتی: www.hollistercannabisco.com

CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن ، مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

اطلاعات آینده نگر: این خبر شامل اظهارات خاصی است که ممکن است “اظهارات آینده نگر” تلقی شود. استفاده از هر یک از کلمات “پیش بینی” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “می خواهم” ، “پروژه” ، “باید” ، “باور” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی عبارات آینده نگر است. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات و پیش فرض هایی که اظهارات آینده نگرانه بر اساس آنها منطقی است ، نباید اعتماد بیجا به اظهارات آینده نگر داشته باشد زیرا این شرکت نمی تواند به صحت اثبات آنها اطمینان دهد. از آنجا که اظهارات آینده نگر به حوادث و شرایط آینده می پردازد ، از نظر ماهیت آنها خطرات و عدم اطمینان های ذاتی را شامل می شود. این بیانیه ها فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. نتایج واقعی به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات از جمله عوامل مختلف ریسک مورد بحث در اسناد افشای شرکت که می تواند در نمایه شرکت در سایت www.sedar.com یافت شود ، از نتایج پیش بینی شده در حال حاضر تفاوت اساسی داشته باشد.

SOURCE Hollister Biosciences Inc.