کارشناسان نمودار رنگ مو گوانگژو بویان ملاقات فیبر زمین شکن و زیبایی جدید از مدل سازی موهای مراقبت از مو در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

مدیر کل قول داد: “ما کارخانه را تعطیل نخواهیم کرد و کارگران خود را به خانه باز نمی گردانیم. همه ما کنار هم خواهیم ماند و تمام وقت و انرژی خود را در تولید فیبر جدید مو قرار خواهیم داد.” جون لیو. “با استفاده از این فیبر swatch جدید ، ما در آینده با همه مارک های معروف جهان کار خواهیم کرد!”

یک الیاف جدید نمودار رنگ موی پیشگام

این فیبر جدید کیفیت مات و نزدیک بودن باورنکردنی به موهای انسان را ترکیب می کند و کاملاً اثرات رنگ رنگ مو را بر روی موهای طبیعی نشان می دهد. مارک های برتر در گذشته معمولاً فقط از یک الیاف ساخت ژاپن برای نمودار رنگی مارک خود استفاده می کردند ، اما درخواست های مکرر مشتریان باعث ایجاد Boyan برای ایجاد نوع خاص خود شد.

آقای لیو نشان داد دستیابی به فناوری ساخت الیافی که بتواند بیش از هزار رنگ مختلف را منعکس کند ، کار سختی بود. سرانجام در ماه ژوئن آن راه اندازی شد و در Cosmoprof Asia Digital Week هفته Boyan تقریباً هزار رنگ آماده ارائه به مشتریان فعلی و جدید خواهد داشت.

اخبار مرتبط  استودیوی جدید تمرین در پیتسفورد تجربه تناسب اندام بی نظیری را ارائه می دهد

آقای لیو که بارها در جلسات شرکت بر مأموریت خود تأکید کرده است ، می گوید: “کارهای بیشتری می توانیم انجام دهیم تا یک سرویس یک مرحله ای به متخصصان مو در سراسر جهان ارائه دهیم که هدف نهایی ما است.” “ما بسیار به آن نزدیک هستیم ، با این حال هنوز راه طولانی برای طی کردن وجود دارد.”

محصولات مو و لوله های آلومینیوم

در سال 2018 ، بویان همچنین لوله های آلومینیومی را برای بسته بندی کرم رنگ مو طراحی کرده است. و با توجه به تخصص آنها در زمینه مو ، چه کسی بهتر از Boyan می تواند یک مارک محصولات مراقبت از مو ، رنگ آمیزی مو و حالت دادن به مو ایجاد کند؟

اخبار مرتبط  مارک های اقتدار خدمات Monster Tree را خریداری می کنند

Gouallty نتیجه مهیج است و این برند در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia نشان داده می شود. در اینجا ثبت نام کنید تا یکی از اولین کسانی باشید که با Gouallty آشنا می شوند.

درباره گوانگژو بویان ملاقات کنید

Guangzhou Boyan Meet در سال 2005 در تأسیس شد گوانگژو ، چین، و از آن زمان به یکی از برترین تولید کنندگان نمودار رنگ مو در سال تبدیل شده است آسیا. سیستم دقیق داخلی تولید نمونه ، کنترل محصول و کنترل کیفیت مشتریان در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. Boyan همچنین خدمات OEM / ODM را ارائه می دهد ، با مشتریان و متخصصان مراقبت از مو کار می کند تا طراحی های منحصر به فرد را با توجه به نیاز آنها تولید کند.

چگونه تماس بگیریم

اخبار مرتبط  فن آوری های پیشرفته به پلت فرم ها و بازرگانان تجارت الکترونیکی کمک می کنند تجربه هوشمندانه تری در جریان مستقیم داشته باشند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گوانگژو بویان ملاقات قبل از هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، این سیستم عامل را در اینجا مرور کنید https://digital-week.cosmoprof-asia.com/en-us/Visit/Exhibitor-List-2020.

برای هرگونه س relatedال مرتبط با ما تماس بگیرید:

دانیل ، مدیر فروش
پست الکترونیک: [email protected]
+ 86-18902322119

هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، مناز نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B منطقه ای ، متعهد شده است تا غرفه داران را برای دستیابی به اهداف تجاری بلند پروازانه خود از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی و نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های الکترونیکی توانمند سازد. برای 5 روز اتصال و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید. اکنون ثبت نام کرده و جلسه ای را با 9 ، 13 نوامبر در سیستم عامل مجازی خود با گوانگژو بویان ملاقات کنید.

لینک های مربوطه:

www.haircolorschart.com
https://boyancolorchart.en.alibaba.com/
https://boyanbeauty.en.alibaba.com/

SOURCE Cosmoprof Asia