ORORO Heated Apparel همکاری جدیدی را با روسای شهر کانزاس اعلام می کند

ORORO به عنوان شریک رسمی لباس گرم شونده کانزاس سیتی ، این فرصت منحصر به فرد را برای هواداران فراهم می کند تا تمام محصولات پوشاک گرم ORORO را در طول بازی های خانگی در منطقه Ford Ford Tailgate Stadium Arrowhead از فصل 2021 امتحان کنند. ORORO همچنین تجهیزات گرمایی را برای کارکنان Arrowhead Stadium و اعضای رسانه تیم که عمدتا در خارج از منزل کار می کنند فراهم می کند.

اخبار مرتبط  شرکت WD-40 تغییرات هیئت مدیره را اعلام می کند

“ما بسیار خوشحالیم که این همکاری را با ORORO ، a شهر کانزاسیک شرکت مبتنی بر این که یک رهبر در گروه لباس گرم است ، “معاون رئیس مشارکت ها و فروش حق بیمه کیم هابز گفت “همانطور که می دانیم ، بازیهای اواخر فصل زمانی است که عناصر به تیم ما یک مزیت اضافی می بخشد ، و با خط تولید ORORO ، کارکنان و هواداران ما از توانایی بیشتری برخوردار خواهند شد تا بتوانند سهم خود را در تبدیل Arrowhead Stadium به بهترین مزیت میدان خانگی در NFL ، بدون توجه به آب و هوا. “

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 33 سریال دل

درباره پوشاک گرم شده ORORO

با سلام از غرب میانه ، ما می فهمیم که چگونه سرما می تواند در لذت کامل شما از زندگی تداخل ایجاد کند! به همین دلیل است که در سال 2015 ، ORORO Heated Apparel را ایجاد کردیم. خط تولید فعلی ORORO شامل کاپشن گرم ، جلیقه ، کاپشن ، دستکش ، دستکش و جوراب است. با بیش از 300000 مشتری خوشحال ، ORORO اغلب در لبه فناوری قرار دارد و به شما کمک می کند از زندگی در مناطق سردسیر لذت ببرید. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.ororowear.com.

اخبار مرتبط  میلزهای جنوب شرقی برای تولید غذاهای Summit Hill علامت گذاری مجدد می کنند

کپی رایت © 2020 Ororowear.com. کلیه حقوق محفوظ است

مخاطب:
ونسا یانگ
پوشاک گرم شده ORORO
6963 Speedway Blvd، Ste 103
لاس وگاس ، NV 89115
دفتر: (702) 354-8848
[email protected]

SOURCE ORORO لباس گرم شده

لینک های مربوطه

https://www.ororowear.com/