InventHelp Inventor دستگاهی را برای خنک کردن غذا / نوشیدنی در رستوران ها و کافه ها توسعه می دهد (BTM-2786)

پیتسبورگ، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از میلفورد ، دل. “طراحی من تضمین می کند که غذا و نوشیدنی های شما هنگام نشستن در رستوران یا بار به خوبی خنک می شوند.”

این اختراع روشی م toثر برای سرد نگه داشتن مواد غذایی و آشامیدنی در یک بار یا رستوران فراهم می کند. با این کار دیگر نیازی به استفاده از یخ نیست. در نتیجه ، به جلوگیری از آب خوردن نوشیدنی ها و مواد زائد غذا کمک می کند و می تواند در افزایش رضایت مشتری نقش داشته باشد. این اختراع دارای طرحی متنوع و چشم نواز است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای مراکز تجاری خوردن و آشامیدن ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  مجموعه های لباس خواب کودکان Bunz Kidz با یادآوری لباس Stargate به دلیل نقض استاندارد اشتعال پذیری فدرال؛ رایت خطر

طرح اصلی به بالتیمور دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-BTM-2786 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com