SC Johnson پیشرفت چشمگیری در دستیابی به اهداف سال 2025 در زمینه مقابله با آلودگی پلاستیک ، به روزرسانی در گزارش تعهد جهانی بنیاد Ellen MacArthur نشان داد

فیسک جانسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت SC جانسون گفت: “تیم های SC Johnson به تولید محصولات و بسته بندی هایی ادامه می دهند که گزینه های پایدارتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.” “همه ما مسئولیت رسیدگی به این مسئله مهم زیست محیطی را داریم ، اما به همین ترتیب هیچ یک از ما نمی توانیم این چالش را به تنهایی حل کنیم. برای ایجاد یک اقتصاد پلاستیکی دایره ای یک تلاش واحد از تجارت ، دولت و جامعه مدنی طول خواهد کشید.”

گزارش امروز نشان می دهد اگرچه در برخی زمینه ها از سال 2018 تا 2019 پیشرفت حاصل شده است ، اما برای دستیابی به اهداف 2025 باید کارهای بیشتری انجام شود و با سرعت بیشتری انجام شود.

یافته های گزارش و چالش زباله های پلاستیکی در بحث خواهد شد ساعت 2 بعد از ظهر GMT امروز بعدازظهر در یک رویداد پنل به میزبانی Financial Times Live ، با مشارکت بنیاد الن MacArthur ، برنامه محیط زیست سازمان ملل ، SC Johnson ، Danone و Federated Hermes.

پیشرفت SC Johnson در مقابله با بحران زباله های پلاستیکی
با همکاری تعهد جهانی ، SC Johnson در حال دنبال کردن مجموعه ای از اهداف برای تسریع پیشرفت خود در زمینه مقابله با زباله های پلاستیکی است ، از جمله:

  • مقدار پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف (PCR) در بسته بندی تا سال 2025 سه برابر شود ، از جمله آقای عضله و چندین خط تولید دیگر. امروز 14 درصد از بسته بندی های SC Johnson PCR است ، در حالی که پارسال 6 درصد بود.
  • پاک کردن پلاستیک های اضافی را تا جایی که ممکن است ادامه دهید. SC Johnson از سال 2018 تاکنون 2575 متریک تن بسته بندی پلاستیکی غیرضروری یا مشکل ساز را حذف کرده است ، از جمله 875 تن از سال گذشته.
  • 100٪ از بسته بندی های پلاستیکی خود را تا سال 2025 قابل بازیافت ، قابل استفاده مجدد و قابل استفاده مجدد کنید. در حال حاضر ، بیش از 62٪ از محصولات SC Johnson برای این منظور طراحی شده اند و این شرکت در حال گسترش گزینه های تغذیه مجدد متمرکز و آزمایشات مجدد با Ecover از طریق سوپرمارکت های Waitrose و Sainsbury است.
  • برای پشتیبانی از مدل های اقتصاد پلاستیکی دایره ای و نگهداری پلاستیک از محل دفن زباله و محیط زیست ، به کار با صنعت و سایر سازمان ها ادامه دهید. همکاری جهانی SC جانسون با بانک پلاستیک بیش از 5000 تن پلاستیک را جمع آوری کرده است که به عنوان جایگزینی برای پلاستیک بکر در بسته بندی محصول گنجانده می شود. SC جانسون همچنین یک شریک جهانی برای بنیاد الن MacArthur برای کمک به پیشبرد اقتصاد مدور است ، همراه با شرکت های دیگر مانند Intesa Sanpaolo ، Danone ، Google ، H&M ، Nike ، فیلیپس، رنو ، سلووی و یونیلور.
اخبار مرتبط  InvestFarma ، شرط بندی در زمینه تجارت الکترونیکی و تمایز ، FarmaDelivery را به دست می آورد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد SC Johnson در مقابله با آلودگی پلاستیک و آگاهی از چگونگی کمک شرکت به حمایت از اقتصاد پلاستیکی دایره ای ، به سایت www.scjohnson.com/plastic مراجعه کنید.

برای مطالعه گزارش تعهد جهانی اقتصاد پلاستیک جدید ، به https://www.newplasticseconomy.org/ مراجعه کنید.

درباره SC جانسون
SC Johnson یک شرکت خانوادگی است که به محصولات نوآورانه ، با کیفیت بالا ، تعالی در محل کار و تعهد طولانی مدت نسبت به محیط زیست و جوامعی که در آن فعالیت می کند ، اختصاص دارد. بر اساس ایالات متحده آمریکا، این شرکت یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه محصولات تمیز کننده خانگی و محصولات برای نگهداری در منزل ، مراقبت از هوا ، کنترل آفات و مراقبت از کفش و همچنین محصولات حرفه ای است. مارک های معروف GLADE را به بازار عرضه می کند®، KIWI® ، خاموش!®، سوگند – تعهد®، حمله®، حباب های اسکرابینگ®، فریاد®، WINDEX® و ZIPLOC® در ایالات متحده و فراتر از آن ، با مارک های خارج از ایالات متحده از جمله AUTAN® ، BAYGON به بازار عرضه می شود®، بریس®، KABIKILLER®، واضح®، MR MUSCLE® و RIDSECT®. این شرکت 134 ساله است که تولید می کند 10 میلیارد دلار در فروش ، تقریباً 13000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و تقریباً در هر کشور در سراسر جهان محصولات را به فروش می رساند. www.scjohnson.com

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دامن تخت خواب نوآورانه (JAD-108) را توسعه می دهد

SOURCE SC جانسون