غذاهای TreeHouse برای به دست آوردن اکثر غذاهای Riviana غذاهای Ebro در ایالات متحده با قیمت 242.5 میلیون دلار

بلوط بلوط ، بیماری.، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – TreeHouse Foods (NYSE: THS) امروز اعلام کرد که توافقنامه قطعی را برای به دست آوردن اکثر نمونه کارها ماکارونی مارک دار Riviana Foods ، یکی از شرکت های تابعه Ebro ، برای این شرکت امضا کرده است. 242.5 میلیون دلار به صورت نقدی این خرید شامل مارک های معروف منطقه ای است ، از جمله پرنس (شمال شرقی)، Creamette (Midwest) و American Beauty (West) و تقریباً درآمد کسب کرد 200 میلیون دلار برای دوره دوازده ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020.

این شرکت انتظار دارد که معامله از طریق افزایش باشد 0.20 دلار به 0.30 دلار هر سهم در اولین سال کامل پس از بسته شدن پس از اتمام معامله ، TreeHouse انتظار دارد که نسبت اهرم آن در محدوده 3.0x تا 3.5x باقی بماند.

وی گفت: “خرید مارک های معروف ماکارونی منطقه ای Ebro باعث تقویت بیشتر مجموعه محصولات ما و گسترش مقیاس ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان ملی و منطقه ای ما می شود.” استیو اوکلند، مدیر عامل و رئیس TreeHouse Foods. وی ادامه داد: “مارک تجاری خصوصی ماکارونی موجود و مارک منطقه ای مکمل طبیعی مارک های خریداری شده خواهد بود و ما را قادر می سازد تا شبکه تولید خود را بهینه کنیم ، استفاده از ظرفیت را بهبود ببخشیم و سودآوری بیشتری داشته باشیم و جریان نقدی آزاد داشته باشیم.”

اخبار مرتبط  Le Vian اولین مجله فرش قرمز دیجیتال و پیش بینی 2021 را اعلام می کند

آقای اوکلند ادامه داد: “کاری که ما طی چندین سال گذشته برای تقویت سکوی عملیاتی خود انجام داده ایم و تجارت خود را به دو بخش متمایز تقسیم کرده ایم ، ما را در اجرای این معامله و ادغام تجارت ماکارونی به خوبی قرار داده است.” “ما اطمینان داریم که این کسب تعهدی ، همراه با پیشرفت قابل توجهی که در تولید جریان نقدی رایگان در سال جاری داشته ایم ، توانایی ما را در ایجاد ارزش سهامدار افزایش می دهد.”

این خرید شامل مارک های منطقه ای زیر است: Skinner ، No Yolks ، American Beauty ، Creamette ، San Giorgio ، Prince and Light ‘n Fluffy ، Mrs. Weiss ، Wacky Mac ، P&R Procino-Rossi و New Mill and the سنت لوئیس تاسیسات تولیدی که تقریباً 90 نفر مشغول به کار هستند. این خرید شامل مارک ملی Ronzoni یا آن نیست وینچستر ، وا. و فرسنو ، کالیفرنیا گیاهان

اخبار مرتبط  365 خرده فروشی بازارها Stockwell را بدست می آورد

این معامله منوط به بررسی هارت اسکات رودینو و سایر شرایط بسته شدن عادی است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال 2020 بسته شود.

Evercore در این معامله مشاور مالی TreeHouse Foods است و Winston & Strawn LLP به عنوان مشاور حقوقی شرکت فعالیت می کند.

به طور جداگانه ، TreeHouse امروز درآمد سه ماهه سوم خود را اعلام کرد و میزبان یک کنفرانس و پخش اینترنتی در 8:30 صبح ET، در آن زمان مدیریت ارشد در مورد درآمد و همچنین معامله ماکارونی بحث خواهد کرد. با مراجعه به http://www.treehousefoods.com و با کلیک بر روی “سرمایه گذاران” ، “رویدادها و ارائه ها” پخش اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.

درباره غذاهای خانه سه تایی

TreeHouse Foods، Inc. تولید کننده و توزیع کننده پیشرو مواد غذایی و نوشیدنی های بسته بندی شده با برچسب خصوصی در آمریکای شمالی است. در سراسر کشور نزدیک به 40 مرکز تولید داریم آمریکای شمالی و ایتالیا، و چشم انداز ما این است که رهبر راه حل های بدون چون و چرا برای مارک های سفارشی برای مشتریان خود باشیم. سبد محصولات گسترده ما شامل میان وعده ها ، نوشیدنی ها و محصولات آماده سازی وعده های غذایی است که در قالب های پایدار قفسه ، یخچال ، یخ زده و تازه موجود است. ما یک پیشنهاد جامع از قالب های بسته بندی و پروفایل های طعم دهنده داریم ، و همچنین تقریباً در کل نمونه کارها خود مواد پاک کننده برچسب ، ارگانیک و بدون مواد نگهدارنده را ارائه می دهیم. هدف ما این است که غذا و نوشیدنی های با کیفیت بالا برای همه مقرون به صرفه باشد.

اخبار مرتبط  قیمت لوو 4 میلیارد دلار یادداشت ارائه می دهد

اطلاعات بیشتر ، از جمله آخرین اظهارات TreeHouse در مورد فرم های 10-Q و 10-K را می توان در وب سایت TreeHouse ، http://www.treehousefoods.com یافت.

SOURCE TreeHouse Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.treehousefoods.com