Vireo Health و Green Ivy Capital با پیشنهاد 46.0 میلیون دلار تسهیلات اعتباری غیرقابل تبدیل ارشد آمریکا موافقت می کنند

مینیاپولیس، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Vireo Health International، Inc. (“Vireo” یا “شرکت”) (CNSX: VREO، OTCQX: VREOF) ، شرکت حشیش چند دولتی متمرکز بر علم و فعالیت فعال در بازارهای فقط پزشکی و مجوزها در هفت ایالت و مشترک المنافع پورتوریکو، امروز اعلام کرد که با Green Ivy Capital و شرکت های وابسته به آن (“وام دهندگان”) در مورد یک وام مدت دار قرض الحسنه با تاخیر (“تسهیلات اعتباری”) با مبلغ اصلی اصلی حداکثر 46،000،000 دلار. وام دهندگان موظف به تأمین بودجه نیستند مگر اینکه و تا زمان اجرای اسناد قطعی وام ، که پیش بینی شده در ماه دسامبر است ، وام بدهند.

تسهیلات اعتباری غیرقابل تبدیل است ، دارای یک دوره سه ساله است و وام های صادر شده تحت این تسهیلات با نرخ ثابت سالانه 25/13 درصد سود دارند. برای کلیه پیش پرداخت های تسهیلات ، در برگه مدت مشخص شده است که وام دهندگان با توجه به مبلغ ناخالص هر ترانش پیشرفته ، ضمانت نامه هایی با نرخ پوشش 30٪ ضمانت نامه دریافت می کنند ، با قیمت اعتصاب ضمانت نامه برابر با 15٪ حق بیمه به قیمت پایانی در روز معاملات بلافاصله قبل از هر تاریخ تأمین مالی. اولین tranche ایالات متحده 10.0 میلیون دلار، انتظار می رود خالص کارمزد و هزینه های بسته شده در ماه دسامبر بسته شود ، مشروط به اجرای اسناد قطعی ، با بخش های اضافی منوط به معیارهای عملکرد خاص یا تحولات نظارتی. ویرو قصد دارد از عواید وام برای حمایت از سرمایه در گردش ، رشد ارگانیک و فرصت های خرید استفاده کند.

“ما از چشم انداز تأمین مالی اضافی غیر رقیق کننده برای کمک به تأمین سرمایه رشد خود بسیار خوشحال هستیم ، به ویژه با توجه به نگرانی های ما در مورد اثرات احتمالی کاهش قیمت سهام با قیمت های فعلی و روند صعودی قابل توجهی که ما در هر یک از بازارهای اصلی خود پیش بینی می کنیم ، “رئیس و مدیر اجرایی ، دکتر گفت. کایل کینگزلی. “مهمتر از همه ، این تسهیلات به Vireo این امکان را می دهد تا به دنبال مزایای اولین حرکت در پنج بازار اصلی ما باشد ، انتظار می رود که بیشتر آنها در سال 2021 به استفاده از بزرگسالان روی بیاورند. ما همچنان به عنوان متولیان سرمایه قوی برای سهامدارانمان متعهد هستیم در برابر ابتکارات رشد و سودآوری ما. ”

جان مازارکیس، مدیر Green Ivy ، اظهار داشت: “Vireo دارای موقعیت های رهبری در چندین جذاب ترین بازارهای شاهدانه در ایالات متحده، و بهبود عملیات و پتانسیل شرکت برای بهره مندی از یک کاتالیزور نظارتی ما را به این فرصت سوق داد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم مدیریتی ویرو هستیم و از آنها برای اجرای استراتژی رشد خود پشتیبانی لازم را ارائه می دهیم. “

اخبار مرتبط  JAMNOLA ™ ، نخستین پنجره تجربی جدید نیواورلئان ، اول اوت افتتاح می شود

سایر اطلاعات

بورس اوراق بهادار کانادا (CSE) نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده و مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرد. این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده. به موجب اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ، اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروش نشود ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

در مورد اظهارات آینده نگر احتیاط کنید

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی است که ویرو معتقد است “اظهارنظرهای آینده نگر” است یا ممکن است در نظر گرفته شود ، همانطور که در قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تعریف شده است. اظهارات رو به جلو نه واقعیت های تاریخی هستند و نه تضمین کننده عملکرد آینده. در عوض ، آنها بر اساس باورها ، انتظارات یا پیش فرض های فعلی در مورد آینده کسب و کار ، برنامه ها و استراتژی های آینده ، نتایج عملیاتی و سایر شرایط آینده شرکت هستند. تمام اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در این نسخه در مورد چشم انداز ، برنامه ها ، وضعیت مالی یا استراتژی تجاری ما ، از جمله اظهارات بیانگر انتظار برای وارد کردن Vireo به “تسهیلات اعتباری” یا تاریخی که هر معامله انتظار می رود نزدیک و / یا صندوق ، ممکن است گزاره های آینده نگر باشد. علاوه بر این ، عبارات آینده نگر را به طور کلی می توان با استفاده از کلمات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” ، “منتظر” ، “بودجه” تشخیص داد “برنامه ریزی شده” ، “تخمین ها” ، “پیش بینی ها” ، “ادامه خواهد یافت” ، “قصد دارد” ، “هدف” ، “پتانسیل داشته باشد” ، “پیش بینی می کند” ، “پیش بینی نمی کند” “معتقد است” “باید ، “” نباید “، یا تغییر واژه ها و عباراتی از این دست که نشان می دهد برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” “می تواند” ، “” ممکن است “،” ممکن است “یا” انجام خواهد شد “،” انجام می شود “،” “رخ می دهد ، “یا” حاصل شود “، یا منفی این اصطلاحات یا تغییرات آنها یا اصطلاحات مشابه. علاوه بر این ، اظهارات آینده نگر ممکن است در پرونده های مختلفی که ما با SEC یا SEDAR انجام می دهیم ، گنجانده شود ، یا ممکن است در بیانیه های مطبوعاتی یا بیانیه های شفاهی ساخته شده توسط یا با تأیید یکی از افسران اجرایی مجاز Vireo باشد. گرچه ویرو معتقد است انتظارات منعکس شده در این بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که این انتظارات درست است. این گزاره های آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته خاص و همچنین فرضیاتی هستند که می توانند نتایج واقعی را از نتایج منعکس شده در این گزاره های آینده نگر متفاوت کنند.

اخبار مرتبط  Arçelik در عملیات تولید جهانی خود به خنثی بودن کربن دست می یابد

اظهارات آینده نگرانه از نظر ماهیت خود شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی ، هم کلی و هم خاص است و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر گزاره های آینده نگر محقق نخواهد شد. خواننده نباید به این گفته ها اعتماد بیجا داشته باشد زیرا تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را با اعتقادات ، برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، پیش بینی ها ، برآوردها و اهداف بیان شده در چنین اظهارنظرهای آینده نگر متفاوت کنند. خطرات ، عدم اطمینان و سایر عواملی که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت ، در صورت لزوم ، از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از چنین اطلاعات آینده نگر ، تفاوت اساسی داشته باشد.

خوانندگان هشدار داده می شوند که به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی که منعکس کننده نظرات مدیریت فقط از تاریخ این مقاله است ، اعتماد بیجا نکنند. Vireo به استثنای قانون ، هیچ تعهدی برای تجدید نظر یا انتشار علنی نتایج هر گونه بازنگری در هر بیانیه آینده نگر ندارد. به هر حال به خواننده توصیه می شود که با هرگونه افشای اطلاعات اضافی که Vireo در گزارش های خود در SEDAR یا SEC منتشر کرده یا در بیانیه های مطبوعاتی آینده ، مشورت کند. تمام اظهارات آینده نگرانه کتبی و شفاهی منتسب به ویرو یا افرادی که از طرف آن اقدام می کنند صریحاً در کل اظهارات احتیاط مندرج در این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

اخبار مرتبط  روندها و پیش بینی های بازار شیر نارگیل آمریکای شمالی تا سال 2026

درباره Vireo Health International، Inc.

Vireo Health International، Inc (“Vireo” یا “شرکت”) یک شرکت شاهدانه با هدایت پزشکان است که متمرکز بر آوردن بهترین تکنولوژی ، علم و مهندسی به صنعت شاهدانه است. Vireo محصولات انحصاری و مارکدار شاهدانه را در گلخانه های سازگار با محیط زیست و پیشرفته تولید می کند و محصولات خود را از طریق شبکه در حال رشد کالاهای سبز توزیع می کندTM داروخانه های خرده فروشی و از طریق صدها داروخانه شخص ثالث در هفت ایالت. تیم بیش از 300 کارمند Vireo به سرپرستی دانشمندان ، مهندسان و کارشناسان زراعت ، ضمن ایجاد نوآوری علمی در صنعت شاهدانه و ایجاد مالکیت معنوی معنادار ، بر کارایی و ایجاد بهترین محصولات در کلاس متمرکز شده اند. امروزه شرکت ویرو مجاز به پرورش و / یا فرآوری حشیش در هشت بازار است. این شرکت در هفت بازار از این هشت بازار فعالیت می کند – از جمله بازارهای اصلی آریزونا ، مریلند ، مینه سوتا، نیومکزیکو، نیویورک، پنسیلوانیا. این شرکت دارای 32 مجوز داروسازی خرده فروشی است که از این تعداد 13 مجوز در حال حاضر برای تجارت آزاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Vireo Health ، لطفا به سایت www.vireohealth.com مراجعه کنید.

درباره Green Ivy Capital / Chicago Atlantic

Green Ivy Capital، LLC (“Green Ivy”) مجموعه متنوعی از سرمایه گذاری های اعتباری را در فضای شاهدانه مدیریت می کند و به طور فعال در سراسر زنجیره ارزش سرمایه گذاری می کند. گرین آیوی یکی از شرکت های وابسته شیکاگو آتلانتیک گروپ ، LLC (“شیکاگو آتلانتیک”) ، یک شرکت مدیریت دارایی است که در زمینه وام مستقیم و سرمایه گذاری اعتباری خصوصی فرصت طلب متخصص است. در سال 2018 توسط تونی کاپل، جان مازارکیس، و آندریاس بودمایر ، شیکاگو آتلانتیک در تلاش است تا از فرصت های سرمایه گذاری آمریکای شمالی که حساس به زمان ، پیچیده یا در بازارهای بی جا هستند ، جایی که خطر اساساً نادرست است ، استفاده کند.

سوالات رسانه ای
Albe Zakes
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکتی
[email protected]
(267) 221-4800

س Investالات سرمایه گذار
سام گیبونز
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
[email protected]
(612) 314-8995

SOURCE Vireo Health International، Inc.

لینک های مربوطه

www.vireohealth.com