کافه Cajun Razzoo با تمام پرندگان سرخ شده در ترکیه صحبت می کند

دالاس، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کافه کاجون Razzoo® فقط بشقابهایی از غذای شگفت انگیز که شما را به وسط محله فرانسه منتقل می کند سرو نمی کند. راه افتادن 5 نوامبر، همچنین در حال سرو کردن بوقلمونهای کاملاً سرخ شده ، به سبک کاجون ، برای مدت زمان محدودی است.

تصور کنید که پانزده پوند پرنده با مخلوط مخلوط ادویه های کاجون تزریق می شود ، مطمئن شوید که هر لقمه کاملاً نرم است. و اگر این کافی نیست نیواورلان برای شما ، آنها قبل از اینکه در سرخ کن غوطه ور شوند ، حتی بیشتر ادویه Cajun را به خارج می مالند. از بیرون ترد و از داخل آبدار ، کمال خالص است.

اخبار مرتبط  به مالکین و اپراتورهای HVAC 200 میلیون دلار فرصت داده شده است

اگر هنوز دهانتان آب نمی خورد ، می توانید برخی از طرفهای رازو را نیز اضافه کنید. هر آنچه برای بهترین وعده غذایی سال می خواهید ، بعلاوه مقداری پودینگ نان Peach ‘n Pecan برای دسر. لوبیای قرمز دودی ، برنج کثیف ، لوبیای سبز ، پوره سیب زمینی و آبمیوه کرم کاجون همه در 6 دلار pints و 8 دلار کوارتز

عجله کنید ، بوقلمونها به مقدار محدودی وجود دارند. (جدی ، عجله کنید. رستوران انتظار دارد سریع بروند.)

می گوید: “سرخ كردن بوقلمون كار سختی است و شما بهتر می دانید كه چه می كنید و ما نیز این كار را می كنیم! پس بگذارید از آن مراقبت كنیم تا بدانید شگفت آور خواهد بود.” جف پاول، مدیر اجرایی Razzoo. “ما می خواهیم مردم لگد بزنند و از تعطیلات لذت ببرند ، ما شام را مراقبت خواهیم کرد.”

اخبار مرتبط  تیم میزبان تغییر سیاست DHS در میان همه گیری های COVID-19 را محکوم می کند

هر بوقلمون ، قیمتش فقط 75 دلار، دارای وزن متوسط ​​15 پوند است و برای تغذیه حدود 10 تا 12 نفر کافی است. در هر یک از 21 رستوران Razzoo فقط تعداد محدودی وجود دارد ، بنابراین اگر دوست دارید در روز شکرگذاری استراحت کنید و اجازه دهید Razzoo غذای مناسب Cajun را درست کند ، سریع عمل کنید!

از حک کردن جلو باشید. برای سفارش Cajun Fried Turkey خود ، به https://www.razzoos.com/locations مراجعه کنید و با نزدیکترین مکان تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

درباره کافه CAJUN RAZZOO®

کافه Cajun Razzoo با شور و اشتیاق غذاهای جسورانه ، خوش طعم و با الهام از Cajun ایجاد می کند که تمام عطر و طعم ، سرگرمی و جشن نیواورلان و محله فرانسوی. تاسیس شده در دالاس در سال 1991 ، Razzoo’s 21 رستوران در TX ، OK و NC را اداره می کند. Razzoo متعلق به شخص خصوصی است. با مراجعه به www.razzoos.com یا www.facebook.com/razzoos درباره Razzoo اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تماس با رسانه:
ویکتوریا سگوویا
786.605.9250
[email protected]

SOURCE کافه Cajun Razzoo

لینک های مربوطه

http://www.razzoos.com