InventHelp لوازم جانبی صندلی نوآورانه ارائه می دهد (HLW-2304)

پیتسبورگ، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یکی از بیماران من درمورد چقدر دشوار بود که از یک صندلی که دارای بازو نبود ، خارج شوند ، گفت: “مخترع از Pembroke Pines، Fla. “بعد از شنیدن اینکه چقدر آنها برای ایستادن در هنگام رستوران تلاش می کردند ، به این ایده فکر کردم که می تواند از این نگرانی جلوگیری کند و به آنها اجازه دهد با کمترین تلاش به راحتی بنشینند و بایستند.”

اخبار مرتبط  احترام آل شارپتون در گفتگو با All-Star Line-Up برای تور مجازی کتاب برای RISE UP

او اختراع معلق ARMCHAIR BUDDY را اختراع کرد تا به افراد مسن یا معلول کمک کند تا بتوانند بدون کمک به راحتی بایستند. این اختراع سبک ، قابل حمل است و می تواند به هر صندلی بدون بازو متصل شود. این لوازم جانبی صندلی اعتماد به نفس را در مورد بیرون رفتن و بهبود استقلال آنها فراهم می کند. علاوه بر این ، فشار فیزیکی را کاهش می دهد.

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار بسته بندی مواد غذایی جهانی 2018-2026 و تأثیر COVID-19

طرح اصلی به میامی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-HLW-2304 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  دانشگاه CitraBlue از دانشگاه فلوریدا - سنت آگوستین گراس اکنون برای فروش در دسترس است

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com