Australis Capital برای میزبانی تماس بروزرسانی سرمایه گذار

  • از سرمایه گذاران دعوت شده است تا سوالات خود را برای تیم مدیریتی استرالیا ارسال کنند
  • استرالیایی از اظهارات اولیه پشتیبانی و بازگشت پروکسی ها راضی است. سهامداران هشدار دادند كه ادعاهای بی اساس حمایت از دیسیدنت را نادیده بگیرند
  • از سهامداران خواسته می شود به نامزدهای مدیر استرالیا فقط با استفاده از رای دهند آبی پروکسی کارت خیلی قبل از 13 نوامبر 2020 11:30 صبح به وقت کوه مهلت مقرر با شماره تلفن 1-833-490-0586 با وكیل پروکسی شركت ، Gryphon Advisors Inc. یا با ایمیل در [email protected] برای اطلاعات بیشتر یا کمک به رای دادن آبی پروکسی

لاس وگاس، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Australis Capital Inc. (CSE: AUSA) (OTC: AUSAF) (“AUSA” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد میزبان 45 دقیقه تماس مستقیم به روزرسانی سرمایه گذار در سه شنبه ، 10 نوامبر سال 2020 در 1:00 PM EST. تیم مدیریت AUSA در مورد طرح ایجاد ارزش سهامداران و ریسکی که گروه سهامداران Dissident ارائه می دهد ، صحبت خواهد کرد و در طی تماس به سوالات سرمایه گذاران پاسخ خواهد داد. کلیه سوالات باید از قبل ارسال شوند [email protected].

تماس تلفنی را می توانید با شماره گیری 1.888.664.6392 (بدون هزینه آمریکای شمالی) یا 1.416.764.8659 (کانادا) پخش اینترنتی را می توان در https://proroducredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1399439&tp_key=6193f1568b مشاهده کرد.

دستورالعمل های رای گیری برای پروکسی

این به سهامداران بستگی دارد که از ارزش سرمایه گذاری خود در استرالیا با رأی دادن به آرا A نامزدهای مدیر AUSA ، فقط با استفاده از پروکسی BLUE ، محافظت کنند. برای اطمینان از شمارش پروکسی BLUE در جلسه سالانه و ویژه سهامداران ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که قبل از قطع پروکسی از آن دریافت شده است جمعه ، 13 نوامبر 2020 در 11:30 صبح به وقت کوه.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک به رأی دادن به پروکسی BLUE ، لطفاً با وکیل پروکسی شرکت ، Gryphon Advisors Inc. با شماره 1-833-490-0586 یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید. [email protected]. علاوه بر این ، برای اطلاع رسانی به روز و سهولت رأی دادن ، از سهامداران توصیه می شود که به سایت www.ausa-corp.com مراجعه کرده و بر روی دکمه “اکنون رأی دهید” کلیک کنید تا رأی دهید.

اخبار مرتبط  کنفرانس مطبوعاتی با اعلام ادعای دادخواست فدرال علیه فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی ، ادعای "NJWeedman" فعال ماری جوانا Ed "NJWeedman"

درباره Australis Capital Inc.

AUSA عمدتاً در صنعت شاهدانه در شرکت های متمایز سرمایه گذاری ، فعالیت و ایجاد می کند. AUSA بر فرصت های قابل توجه نزدیک و میان مدت با پتانسیل های بازگشت قوی تمرکز دارد. دارایی های AUSA شامل Cocoon Technology ، کیوسک نقطه فروش سلف سرویس مبتنی بر ابر است که برای داروخانه های حشیش و سایر صنایع بسیار تنظیم شده طراحی شده است. این پلت فرم ساخته شده دارای ویژگی های تجزیه و تحلیل داده ها ، حریم خصوصی ، امنیت و انطباق نظارتی برای افزایش تجربه مصرف کننده و ایجاد درآمد افزایشی برای صاحبان داروخانه است. دارایی های AUSA همچنین شامل Body and Mind Inc. ، Quality Green و Folium Biosciences است.

اخبار مرتبط  ویژگی های امروز نمایش "سرقت و معاملات" هدیه شخصی تعطیلات با 61٪ تخفیف

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، لطفا از وب سایت به آدرس ausa-corp.com بازدید کنید یا با شرکت از طریق پست الکترونیکی در این آدرس تماس بگیرید [email protected].

به جای هیئت مدیره

هری دموت

________________________________
هری دموت
مدیر ارشد اجرایی

بیانیه اطلاعاتی رو به جلو

این نسخه خبری حاوی بیانیه ها و اطلاعاتی است که تا آنجا که واقعیت تاریخی نداشته باشد ، “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات رو به جلو براساس پیش فرض ها ، تخمین ها ، تحلیل ها و نظرات معقول مدیریت با توجه به تجربه و درک آن از روندها ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که به نظر مدیریت مرتبط و منطقی است شرایط موجود در تاریخ ارائه چنین اظهاراتی ، اما ممکن است نادرست باشد.

اطلاعات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از اطلاعات آینده نگر ، تفاوت اساسی داشته باشد. بر این اساس ، خوانندگان نباید به هیچ یک از این اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. بعلاوه ، هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخی است که چنین بیانیه ای گفته می شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و برای مدیریت شرکت امکان پیش بینی همه این عوامل وجود ندارد و تأثیر هر یک از این عوامل در تجارت شرکت یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را از قبل ارزیابی می کند. ، ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. شرکت هیچگونه تعهدی در قبال بروزرسانی اطلاعات آینده نگر برای انعکاس اطلاعات ، رویدادها ، نتایج ، شرایط یا موارد دیگر پس از تاریخ این مقاله یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده متعهد نیست ، مگر اینکه در قانون از جمله قوانین اوراق بهادار لازم باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

اخبار مرتبط  شرکای XP-PEN با LINE FRIENDS برای معرفی شادترین قرص قلم

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com