iAnthus به روز رسانی در مورد زمان بندی صورت های مالی سالانه و موقت و MD & A را اعلام می کند

نیویورک و تورنتو، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings، Inc. (“iAnthus” یا “شرکت”) (CSE: IAN ، OTCQX: ITHUF) ، که دارای عملکرد ، فعالیت و شرکای دیگری در زمینه فعالیت های شاهدانه تنظیم شده در سراسر کشور است. ایالات متحدهامروز اعلام کرد که به عنوان نتیجه لجستیک و تاخیرهای ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، این شرکت با اتکا به دستورالعمل عمومی کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (“OSC” ساخته شده تحت سازگار انتاریو ساز 51-502 با عنوان ” معافیت موقت از برخی موارد مورد نیاز در امور مالی شرکت “(” ابزار OSC 51-502 “) ، تاریخ 23 مارس 2020، به تعویق انداختن تشکیل صورت های مالی سالانه خود و همراه با بحث و تحلیل مدیریت برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 (در مجموع “پرونده های سالیانه”) و صورتهای مالی موقت و بحث و تحلیل مدیریت همراه با سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 (در مجموع ، “فیلم های موقت”).

در پاسخ به همه گیر COVID-19 ، OSC و سایر مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا معافیت های هماهنگ پتو را صادر کرده اید که به صادرکنندگان یک دوره 45 روزه اضافی اجازه دهند تا پرونده های نظارتی خود را که در طی دوره از طرف دیگر موقتاً انجام شده است ، تکمیل کنند. 23 مارس 2020 به اول ژوئن سال 2020. این شرکت با توجه به شرایط تشکیل پرونده زیر به معافیت موقت مطابق OSC Instrument 51-502 تکیه خواهد کرد:

  • الزام به ارائه صورتهای مالی حسابرسی شده برای سال گذشته 31 دسامبر 2019 (“صورتهای مالی سالیانه”) در مدت 120 روز از پایان سال مالی شرکت ، مطابق با بخش 4.2 (ب) از ابزار ملی 51-102 مورد نیاز تعهدات افشای پیوسته (“NI 51-102”)؛
  • شرط تسلیم صورتهای مالی موقت برای دوره سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 (“صورتهای مالی موقت”) در مدت 60 روز از سه ماهه اول شرکت ، مطابق با بند 4.4 (ب) از NI 51-102 مورد نیاز است.
  • الزام به تشکیل بحث و تحلیل مدیریت برای دوره تحت پوشش صورتهای مالی سالیانه در مدت 120 روز از پایان سال مالی شرکت ، طبق بند 5.1 (2) NI 51-102. و
  • الزام به تشکیل بحث و تحلیل مدیریت برای دوره تحت پوشش در صورتهای مالی موقت در مدت 60 روز از سه ماهه اول شرکت ، مطابق قسمت 5.1 (2) از NI 51-102.
اخبار مرتبط  TKO Miller در فروش خود به گروه روشنایی Bukas ، از SPI Lighting ، Inc. مشاوره می گیرد

علاوه بر این ، این شرکت همچنین قصد دارد برای تمدید تاریخی که باید براساس قوانین مربوط به اوراق بهادار ، فرم درخواست سالانه را مطابق آنچه در بند 4.6 (1) NI 51-102 لازم است ، به معافیت موقت تکیه کند و سالانه تحویل دهد یا صورتهای مالی موقت و بحث و تحلیل مدیریت ، از جمله پرونده های سالیانه و تشکیل پرونده های موقت ، مطابق قسمت های 4.6 (3) و (5) و بخش های 5.6 (1) و (3) NI 51-102.

این شرکت در حال حاضر پیش بینی می کند که قادر به تکمیل و تشکیل پرونده سالانه خود در یا قبل از آن باشد 29 مه سال 2020 و فیلم های موقت آن توسط 30 ژوئن سال 2020. در نتیجه این تغییر در تاریخ ثبت شرکت های سالانه ، شرکت های خبری سود شرکت برای سه ماهه چهارم و سال کامل 2019 و همچنین کنفرانس قبلی اعلام شده برای تحلیلگران مالی و سرمایه گذاران دوباره تنظیم می شوند. این شرکت به روزرسانی بیشتری در مورد زمان دقیق اسناد سالیانه خود و فیلترهای موقت و همچنین انتشار اخبار سود و کنفرانس را ارائه می دهد.

تا زمانی که شرکت پرونده های سالانه و تشکیل پرونده های موقت را اعلام و اعلام نکرده باشد ، اعضای مدیریت و سایر خودی ها مشمول سیاست سیاه کردن معاملات خودی هستند که منعکس کننده اصول اصلی در بخش 9 سیاست ملی 11-207 است. عدم ارائه پرونده برای متوقف کردن احکام تجارت و ابطال در حوزه های قضایی متعدد. از آنجا كه شركت تأييد مي كند كه هيچ گونه تحولات مشاغل مادي ، غير از آنكه از طريق انتشار اخبار منتشر شده ، فاش نشده است 30 سپتامبر 2019تاریخ آخرین گزارش های مالی موقت که تشکیل شده اند. برای تحولات تجاری اخیر مربوط به: (i) پیش فرض تعهدات مربوط به بهره شرکت نسبت به دارندگان بدهکاری و روند بررسی گزینه های استراتژیک ، به تاریخ انتشار اخبار شرکت مراجعه کنید. 6 آوریل 2020و (ب) نتیجه گیری از تحقیق کمیته ویژه مدیران مستقل شرکت ، استعفای مدیرعامل شرکت و انتصاب یک مدیرعامل موقت ، به خبرنامه این شرکت در تاریخ مراجعه کنید. 27 آوریل، 2020. نسخه های اخبار منتشر شده این شرکت با مشخصات SEDAR شرکت در www.sedar.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  FiftyFlowers جایزه بهترین خدمات مشتری در Newsweek آمریکا را کسب می کند

درباره iAnthus

iAnthus در سراسر کشور دارای مجوزهای کشت ، پردازش و توزیع مواد حشیش دارای مجوز است ایالات متحده، با قرار گرفتن در معرض متنوع سرمایه گذاران در صنعت کانابیس تنظیم شده توسط ایالات متحده ، iAnthus که توسط کارآفرینان با دهها سال تجربه در عملیات ، بانکداری سرمایه گذاری ، امور مالی شرکت ها ، قانون و خدمات بهداشتی و درمانی تأسیس شده است ، ترکیبی منحصر به فرد از سرمایه و تخصص عملیاتی و مدیریتی را ارائه می دهد. iAnthus در حال حاضر در 11 ایالت حضور دارد و 33 ماده توزیع کننده دارد (AZ-4، MA-1، MD-3، FL-14، NY-3، CO-1، VT-1 و NM-6 که iAnthus مالکیت اقلیت دارد) . برای اطلاعات بیشتر ، به www.iAnthus.com مراجعه کنید.

عامل خطر COVID-19

این شرکت ممکن است تحت تأثیر وقفه های تجاری ناشی از بیماری همه گیر و فوریت های بهداشت عمومی ، از جمله موارد مرتبط با COVID-19 باشد. شیوع بیماری عفونی ، بیماری همه گیر یا یک تهدید بهداشت عمومی مشابه ، مانند شیوع اخیر COVID-19 ، یا ترس از هر یک از موارد فوق می تواند با ایجاد عامل ، تولید ، زنجیره تأمین و پروژه تأثیر منفی بر شرکت بگذارد. تأخیر و اختلال در توسعه ، کمبود نیروی کار ، مسافرت و حمل و نقل و اختلال در حمل و نقل (از جمله در نتیجه مقررات دولتی و اقدامات پیشگیری). هنوز مشخص نیست که اگر چنین پاندمی برای مدت طولانی ادامه یابد ، از جمله در نتیجه چشم پوشی از الزامات نظارتی یا اجرای مقررات اضطراری که شرکت در معرض آن قرار دارد ، ممکن است شرکت تحت تأثیر قرار گیرد یا نه؟ اگرچه این شرکت ضروری تلقی شده است و یا مجاز به ادامه فعالیت امکانات خود در کشورهایی است که در طول آویز پانوندی COVID-19 حشیش را کشت ، فرآوری ، تولید و به فروش می رساند ، اما هیچ تضمینی در مورد این شرکت وجود ندارد. عملیات همچنان ضروری تلقی می شود و / یا به ادامه فعالیت آنها اجازه داده می شود. شركت ممكن است در خارج از كنترل خود هزينه و تأخيري در قبال چنين حوادثي متحمل شود كه اين امر مي تواند تاثير منفي بر مشاغل ، نتايج عملياتي ، وضع مالي و قيمت معاملات سهام عام شركت داشته باشد.

اخبار مرتبط  این یک محل Spa مخفی مخفی است که محل دهمین مکان در Kierland عوام است

بیانیه های جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این نسخه خبری که بیانیه های آینده نگر هستند ، در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارند ، از جمله در مورد COVID-19 و عوامل خاص فاش شده در اینجا و جای دیگر در پرونده های دوره ای iAnthus با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن ، پتانسیل ، ایمان ، باید ، دیدگاه ما” و عبارات مشابه ، جملات آینده نگر هستند.

بیانیه های پیشرو ممکن است بدون محدودیت اظهارات مربوط به عملکرد مالی شرکت ، توسعه تجارت و نتایج عملیات ، انتظارات مربوط به مدیریت با توجه به تشکیل پرونده های پیش بینی شده سالانه شرکت و تشکیل پرونده های موقت ، و زمان بندی سایر موارد را شامل شود. به روز رسانی

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. اظهارات پیش رو در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه اعلام شده است. iAnthus هر گونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اطلاعاتی را رد می کند ، مگر آنکه طبق قانون قابل اجرا باشد ، و iAnthus هیچ گونه مسئولیتی در مورد افشای مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، بر عهده نمی گیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

این انتشار خبری پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای فروش هر یک از اوراق بهادار موجود در آن نیست ایالات متحده. اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد. ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و قوانین مربوط به اوراق بهادار ایالات متحده یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

SOURCE iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthuscapital.com/

پاسخی بگذارید