تیم سازان با انحصار آبجو در رود آیلند مخالفت می کنند

مشرق شرقی ، R.I.، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – تیم های نمایندگی کارگران در نوشیدنی مانچینی از مردم می خواهند با مقامات ایالتی تماس بگیرند تا نسبت به خرید برنامه تأسیسات محلی توزیع Budweiser توسط شرکت اعتراض کنند زیرا این امر باعث ایجاد انحصار در کارگران و آسیب رساندن به آنها خواهد شد. علاوه بر این ، اتحادیه برای ایمن نگه داشتن اعضای خود می جنگد در حالی که در حال حاضر مشروبات الکلی Mancini به دلیل از بین رفتن پروتکل پیشگیری از COVID-19 تحت تحقیق است.

گفت: “این وظیفه ما است که از کارگران در برابر بازیگران بد شرکت محافظت کنیم.” مت مینی، نماینده کسب و کار Teamsters Local 251. “ما معتقدیم که این تلاش برای قدرت گرفتن توسط مانچینی و عدم نگرانی آنها برای سلامتی کارگران شرکت و عموم مردم در طی این بیماری همه گیر آنها را در بالای لیست بازیگران بد شرکت قرار داده است. من از همه طرف های مربوطه می خواهم جزیره رود برای ارسال نظرات توسط 13 نوامبر مهلت مخالفت با این انحصار پیشنهادی از طریق ایمیل به اداره تنظیم تجارت (DBR) در [email protected] – ارجاع پرونده شماره 20LQ012. “

اخبار مرتبط  NOHTUS REJUNER ، اولین راه حل PCL Meso بدون ذرات در جهان را معرفی می کند

بر 30 اکتبر، DBR Rhode Island جلسه ای راجع به پیشنهاد پیشنهاد مجوز مشروبات الکلی از McLaughlin & Moran Inc ، توزیع کننده انحصاری عمده فروشی Budweiser در ایالت ، به یک مشاغل خانوادگی Mancini تازه تاسیس تشکیل داد. مانچینی ها نیز مال خود هستند رود آیلند عمده فروشان انحصاری مارک های بزرگ مانند Miller، Coors، Heineken و Corona. Teamsters Local 251 نماینده کارگران شرکتهای متعلق به Mancini و McLaughlin & Moran Inc است.

در جلسه استماع مجازی رهبران کارگران DBR ، مشروبات الکلی ، صاحبان بار و رستوران ، اعضای جامعه و کارگران توزیع کنندگان عمده صحبت کردند و نظرات کتبی را ارائه دادند. تمام نظرات عمومی در حمایت از موقعیت Teamsters Local 251 مبنی بر انحصار Mancini در صنعت آبجو ، شراب و شراب در جزیره رود برای مصرف کنندگان یا مشاغل کوچک خوب نخواهد بود. فقط مقامات شرکت در حمایت از انتقال مجوز اظهار نظر کردند.

اخبار مرتبط  Webnovel جوایز Spirity Webnovel را بهار سال 2020 راه اندازی می کند تا نویسندگان با استعداد بیشتری را پرورش دهد

درخواست تحقیقات ضد انحصاری توسط سازمان جزیره رود دفتر دادستان کل در مورد معامله توسط مدیر اصلی Teamsters Local 251 انجام شده است ، مت تایبی.

تایبی گفت: “این پیشنهاد ادغام همه مارک های بزرگ فروش آبجو در زیر چتر شرکت های مانچینی برای کارگران ، مشاغل کوچک یا عموم مردم خوب نیست.” “بازی پوسته ای که مانچینی در تلاش است آن را انجام دهد تا از ظهور انحصار در صنعت مشروبات الکلی جلوگیری شود و نیاز به اثبات آن باشد.”

“به عنوان بخشی از توافق نامه دادرسی ضد انحصاری وزارت دادگستری 2016 ایالات متحده ، آنهوسر-بوش InBev موافقت کرد که از مالکیت آن بر میلر / کورس در ایالات متحده. این معامله پیشنهادی Mancini با تأیید Anheuser-Busch به وضوح نقض روحیه این توافق است. نگرانی های ضد انحصاری توسط دفتر دادستان کل ایالات متحده در مورد یک شرکت واحد با کنترل بر بسیاری از مارک های مشابه آبجو که تحت چتر مانچینی ادغام می شوند وجود دارد جزیره رود اگر آنها اجازه دارند این خرید را از بین مردم بی اعتنا بگذرانند ، “تایبی گفت.

اخبار مرتبط  بازار TIC اروپا به ارزش 60.4 میلیارد دلار در سال 2025

شکایات نیروی کار فعلی Mancini Beverage در مورد ایمن نگه داشتن آنها در برابر COVID-19 نیز در 30 اکتبر شنیدن در پاسخ ، وزارت بهداشت ایالات متحده اعلام كرد كه تحقيقاتي در شركت متعلق به مانچيني در حال انجام است. چندین کارگر مانچینی با COVID-19 قرارداد بسته اند و کارگران گزارش می کنند که این شرکت در پیروی از توصیه های متخصصان بهداشت عمومی در مورد مهار شیوع COVID-19 ناکام مانده است. این می تواند عملیات ادغام شده شرکت را به مرکزی برای انتشار ویروس در صنعت مهمان نوازی تبدیل کند که در حال حاضر برای بقا تلاش می کند.

مخاطب:
مت تایبی (401) 434-0454

SOURCE Teamsters Local 251