شرکتی مستقر در کالیفرنیا با کت و شلوار Class-Action که ادعا می کند برچسب گذاری نادرست بر روی محصولات خود را ادعا کرده است.

لس آنجلس، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک شرکت مستقر در کالیفرنیا مورد ادعای دعوی طبقاتی قرار گرفته است که در میان ادعاهای دیگر ادعا می کند برخی از محصولات خود را در کلاهبرداری به غلط در تلاش برای جلب نظر مصرف کنندگان برای خرید محصولاتش ، غلط نشان داده است.

مانیگه منفرد در دادخواست (“Monfared”) ادعا می شود که Overseas Food Distribution، LLC، dba Golchin ، انواع طعم های محصولات میوه ای نورد به نام Fruit Roll را تولید ، فروش و توزیع می کند که حاوی انواع برچسب هایی با عنوان “محصول انگلیس” است. محصول بوقلمون، “و” محصول از ایران

اخبار مرتبط  Mulberry ForwardPMX را برای هدایت بازاریابی عملکرد خود در چین منصوب می کند

با توجه به شکایت ، متهمان با این کار محصولات خود را تبلیغ و نمایش نادرست دادند زیرا محصولات رول میوه از محصولات انگلستان، اما در واقع محصولات از بوقلمون و / یا ایران.

در این دادخواست آمده است: “استراتژی متهم برای معرفی نادرست مبدا محصولات Fruit Roll آن تصادفی نیست.” “به عنوان مثال ، آشفتگی سیاسی در بوقلمون مصرف کنندگان آمریکایی را بر آن داشته است تا کمپین هایی را برای تحریم محصولات ترکیه آغاز کنند. در نتیجه ، متهم برچسب های “پوشاننده” را در بالای برچسب های موجود قرار داده است تا مخفی کند که محصولات Fruit Roll آن از بوقلمون و مشتریان را برای خرید این محصولات گمراه می کند ، به ویژه کسانی که تصمیم به تحریم آنها دارند. “

اخبار مرتبط  بینش بازار فرمول نوزادان شیر بز (2020 تا 2025)

این ادعا ادعا می کند که مونفارد محصول مورد بحث را خریداری کرده است 2 نوامبر 2020، و بسته بندی آن را که به طور خاص منعکس کننده آن است که “یک محصول UK” است ، بخوانید. در تصمیم گیری برای خرید خود ، او به اظهار غلط اعتماد کرد ، اما متوجه شد که در زیر این محصول برچسب یکسانی دارد: “محصول بوقلمون، “کت و شلوار توضیح می دهد.

در این دادخواست ادعا می شود که شاکی و اعضای کلاس با ادعاهای فریبنده تبلیغاتی متهم فریب خورده و یا گمراه خواهند شد.

اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار جهانی ماشین آلات پردازش مواد غذایی طی دوره 2020-2024 با 16155.48 میلیون دلار رشد کند و در CAGR 6٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

این دادخواست از طرف مordسسه حقوقی Dordick Law Lawrence و Shegerian and Associated به نمایندگی از مونفرد و همه اعضای کلاس تشکیل شده است.

درباره Shegerian & Associated:
Shegerian & Associated مشتریان را به خود جلب کرده است 300 میلیون دلار در اختلافات مبتنی بر اشتغال و 98٪ موفقیت را حفظ می کند. ما دفاتر خود را در LA ، SD ، کنار رودخانه و نیویورک: https://www.shegerianlaw.com/.

تماس با رسانه:
روزانا وارگاس: [email protected]، 310-860-0770

SOURCE Shegerian & Associated

لینک های مربوطه

www.shegerianlaw.com