مواد آرایشی ‘CELL BLOOM’ توسط متخصصان کره ای پوست DongKoo Bio & Pharma برای بازگشت در Cosmoprof Asia در هفته دیجیتال

CELL BLOOM اولین بار در جریان نمایشگاه فیزیکی Cosmoprof Asia دو سال پیش راه اندازی شد و مورد توجه خریداران جهانی قرار گرفت. اخیراً ، CELL BLOOM برای 8 محصول CPNP به دست آورد و اکنون آماده توزیع در سراسر جهان است.

محصولات CELL BLOOM حاوی 8 نوع پپتید است که یک راه حل موثر برای ضد پیری ، بازسازی پوست ، درمان چین و چروک و سفید کردن ارائه می دهد. هگزاپپتید -9 ، تری پپتید و تری پپتید مس کلاژن را بازسازی می کنند. اثر هم افزایی بین این سه پپتید و عصاره میوه اژدها بازسازی بهتر پوست آسیب دیده شما را فراهم می کند. استیل هگزاپپتید -8 ، پالمیتوئیل تتراپپتید -7 ، پالمیتوئیل پنتاپپتید -4 و پالمیتوئیل تری پپتید -1 چین و چروک را درمان می کند و پوست شما را جوانتر نشان می دهد. Nonapeptide-1 ملانین را سرکوب می کند و یک اثر سفید کننده ایجاد می کند. هم افزایی با عصاره گل پلنگ پوست شما را روشن می کند.

اخبار مرتبط  CASETiFY سلام بچه گربه را به برنامه Co-Lab برای دو مجموعه نسخه ویژه ارائه می دهد

CELL BLOOM توسط Skin Experts ‘DongKoo Bio & Pharma’ ساخته شده است ، یک شرکت بهداشت و درمان در سال 1970 تأسیس شده است. DongKoo Bio & Pharma زمینه فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دارویی راه اندازی کرده است ، و در حال حاضر در ردیف 1 نسخه تجویز پوست در بازار کره قرار دارد. DongKoo Bio & Pharma در حال توسعه به محصولات پیشرفته انقلابی مانند پپتیدهای کیهانی ، لوازم جانبی سلول های بنیادی و دستگاه های پزشکی منزوی سلول های بنیادی است.

اخبار مرتبط  بروزرسانی مهم برای نشست سالانه 2020 سهامداران شرکت بوستون بیر ، شرکت

بر اساس امکانات عالی تولید و مرکز تحقیق و توسعه تحت مقررات CGMP ، DongKoo Bio & Pharma به دلیل ایمنی و قابلیت اطمینان در مجموعه محصولات با 50 سال سابقه مشهور شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ‘DongKoo Bio & Pharma’ ، لطفاً به http://www.eng.cellbloom.co.kr مراجعه کنید. هم اکنون ثبت نام کنید و برای یک کنفرانس ویدیویی در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia با مارک ارتباط برقرار کنید. هفته دیجیتال Cosmoprof Asia اولین رویداد آنلاین است که توسط Cosmoprof Asia برگزار می شود. طی 9 تا 13 نوامبر ، این رویداد مجازی 5 روز وبینار جامع ، نمایش زنده مجازی و تطبیق کسب و کار را ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر را در اینجا ببینید: https://digital-week.cosmoprof-asia.com/.

اخبار مرتبط  حمام تختخواب و خارج از آن پاسخ بیشتر به COVID-19 ارائه می دهد

برای استعلام محصول ، لطفا تماس بگیرید
پیتر کیم
مدیر / بخش تجارت خارج از کشور
+82 10 2749 3686
[email protected] یا [email protected]

SOURCE Cosmoprof Asia