Prebona اثری بی نظیر و طولانی مدت را در برابر COVID-19 / SARS CoV-2 اثبات می کند

استکهلم، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – م -سسات آزمایش مستقل تأیید کرده اند که Prebona Disinfect در برابر ویروس کرونا بسیار موثر است – SARS CoV-2، COVID-19. آزمایشات انجام شده بر روی منسوجات نشان می دهد که قبل و حتی پس از 10 بار شستشوی ماشین ، Prebona Disinfect هنوز هم 99،99٪ ذرات ویروس را پس از 60 دقیقه از بین می برد.

99٪ ذرات ویروس پس از سه دقیقه و 99،99٪ ذرات ویروس پس از 60 دقیقه از بین می روند. تمام آزمایشات مطابق با استاندارد جهانی ISO 18184: 2019 انجام شده است

  • این نتایج واقعا عالی است ، قدرت در فن آوری ثبت اختراع ما را تأیید می کند و همچنین تأثیر طولانی مدت کاملا منحصر به فرد بر روی سطوح را اثبات می کند. پاتریک برنشتاین، مدیر عامل شرکت Prebona AB. نتایج آزمایش های قبلی انجام شده همراه با موسسه کارولینسکا و دانشگاه اوپسالا. ما اکنون اثبات شده در برابر باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها را اثبات کرده ایم. این ما را به یک راه حل قوی و جایگزین مکمل برای ضد عفونی کننده های مبتنی بر الکل تبدیل می کند ، و اثر طولانی مدت بی نظیری را فراهم می کند.
  • تقاضای زیاد فعلی برای آزمایشات علیه SARS CoV-2، COVID-19 باعث شده است که این نتایج آزمایش پذیرفته شده جهانی با تخمین سه ماه به تأخیر بیفتد. این امر به دلیل اینکه بسیاری از مشتریان و توزیع کنندگان بین المللی این نوع آزمایشات مستقل را درخواست می کنند ، در کوتاه مدت بر تجارت ما تأثیرگذار است. پاتریک برنشتاین ادامه دارد ما اکنون مدرک اضافی و پیشنهادی کاملاً قانع کننده برای مشتریان و توزیع کنندگان داریم که می خواهند از مردم ، سطوح و منسوجات در برابر ویروس ، باکتریها و قارچ ها ، در همه گیری های در حال انجام و برای آینده محافظت کنند.
اخبار مرتبط  For Five Coffee محل سوم ویرجینیا را در واشنگتن دی سی باز می کند

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید:

پاتریک برنشتاین، مدیر عامل
تلفن همراه +46 70 638 2678
پست الکترونیک: [email protected]

درباره ضد عفونی Prebona

ضد عفونی کننده Prebona یک محلول مبتنی بر آب است که به طور خاص برای از بین بردن موثر باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها ساخته شده است. ضد عفونی کننده های حاوی الکل امروزه محصولات مهم مکمل روش های کنترل عفونت هستند اما چندین نقطه ضعف شناخته شده دارند. بزرگترین اثر کوتاه مدت است. در حال حاضر پس از دو دقیقه ، دست ها و سطوح دوباره از عفونت میکروبی محافظت نمی شوند. علاوه بر این ، ضد عفونی کننده های حاوی الکل در برابر بسیاری از انواع ویروس ها اثر محدودی دارند ، ممکن است باعث تحریک پوست شوند ، و اغلب قابل اشتعال هستند و در نتیجه مشکلات مربوط به دست زدن به آنها ایجاد می شود.

اخبار مرتبط  گزینه های ذکر شده برای MSOS ، اولین شاهدانه ETF در ایالات متحده

ضد عفونی کننده Prebona تمام این نقاط ضعف را برطرف می کند و توانایی بی نظیری در محافظت از سطوح ، منسوجات و پوست به سرعت و با اثر طولانی مدت را دارد.

این محصول بر اساس پلتفرم منحصر به فرد و اختصاصی فناوری Prebona ، Prebona CompoTech ساخته شده است و به ما امکان می دهد در مقایسه با فن آوری های متداول صدها برابر از م activeلفه های مختلف فعال با کارآیی و کنترل بیشتری استفاده کنیم.

Prebona ضد عفونی کننده از ذرات سیلیس استفاده می کند ، که در سطح آب پراکنده شده و با مقادیر بسیار کمی نیترات نقره اصلاح شده به عنوان ماده فعال برای دستیابی به اثر طولانی مدت خود ، اصلاح شده است. قرن هاست که نیترات نقره به دلیل خاصیت ضدعفونی کننده آن در تصفیه آب آشامیدنی و در مراقبت های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای خواص ضد میکروبی کاملاً اثبات شده و بدون شک است. این امر به خوبی در جامعه علمی مستند شده و بدون هیچ تردیدی اثبات شده است. دلایل اصلی اینکه چرا نقره یک ضد عفونی کننده شناخته شده در سطح جهانی است ، ترکیبی از اثر ضد میکروبی ایمنی هنگام استفاده است. علاوه بر این ، فناوری با دقت متعادل به نشت غیرضروری مواد فعال و استفاده بهینه از ماده فعال از طریق سیستم رهش هوشمند کمک می کند. بنابراین نقره را فقط در صورت نیاز فعال کنید.

اخبار مرتبط  سواره نظام - افتخار تعجب آور از نخبگان ویسکی ژاپنی

این محصول طبق مقررات زیست کش اروپا مورد استفاده قرار گرفته است. آزمایشات توسط موسسه کارولینسکا، دانشگاه اوپسالا و توسط موسسات آزمایش شخص ثالث مستقل نتایج عالی را در برابر باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها ثابت می کنند.

درباره پربونا

Prebona AB (Publ) یک شرکت علوم مواد سوئدی است. ما فرمول های با کارایی بالا برای استفاده تجاری و صنعتی را تولید ، تولید و به بازار عرضه می کنیم.

فرمول بندی های سازگار با ما شامل راه حل های منحصر به فرد و متناسب با AirCare ، SurfaceCare ، AgriCare و شرکت تابعه Prebona HealthCare AB هستند.

چشم انداز Prebona تبدیل شدن به یک مبتکر و تأمین کننده عمده مواد کاربردی و پوشش های سطح است. Prebona AB (publ) (PREBON) در بورس اوراق بهادار توجه قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.prebona.com

این اطلاعات اطلاعاتی است که Prebona AB (publ) موظف است طبق مقررات سوuseاستفاده از بازار اتحادیه اروپا منتشر کند. اطلاعات توسط فرد تماس زیر برای انتشار در تاریخ 6 نوامبر 2020 ارائه شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/prebona/r/prebona- منحصر به فرد- اثر-طولانی-طولانی-در برابر-فیلم-19-19-سارس-دوم-c3232637

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Prebona