CVS Health انتقال مدیرعامل را از فوریه 2021 اعلام می کند

“این انتقال رهبری در زمان مناسب برای CVS Health است. در این ماه دو سالگی به عنوان یک شرکت برگزار می شود ، بنیاد ما به وضوح تأسیس شده و حرکت مثبت قابل توجهی در سراسر شرکت دارد.” دیوید د. دورمن، رئیس هیئت مدیره CVS Health Corporation. “از آنجا که لری در مورد برنامه های کلی خود با ما شفاف بود ، ما توانستیم یک پروسه کامل و چند ساله را برای بررسی و ارزیابی نامزدهای داخلی و خارجی ایجاد کنیم. این روند منجر به انتخاب کارن لینچ. همکاری لری با کارن در ماه های آینده انتقال موثر رهبری را تضمین می کند. “

“کارن یک متخصص مراقبت های بهداشتی فصلی است که تجارت ما را می داند. او تمرکز بی وقفه ای بر مشتری ، سابقه قوی رشد و نوآوری در رانندگی و رهبری تحول یافته اثبات شده ایجاد می کند ، همه اینها موقعیت خوبی برای موفقیت اوست. هیئت مدیره ما با ادامه تحولات شرکت ، کارن رهبر درستی است که CVS Health را به دوره بعدی رشد خود راهنمایی می کند “، آقای دورمن ادامه داد.

وی گفت: “من بسیار افتخار می كنم كه فرصتی برای جانشینی لاری و هدایت CVS Health در مرحله بعدی سفر مهم خود برای تأمین نیازهای بهداشتی آمریكا فراهم می آورم.” کارن اس. لینچ، معاون اجرایی ، CVS بهداشت و رئیس جمهور ، آتنا. “هرگز پیش از این هدف ما مهمتر از این زمانهای بی سابقه نبوده است. همراه با تیم رهبری CVS بهداشت و همه همکارانمان ، من تلاش خواهم کرد تا بنیان محکمی را که لری ایجاد کرده است برای ادامه دسترسی به بهداشت و درمان فراهم کنم. و مقرون به صرفه ، نتایج بهتر بهداشتی را برای مصرف کنندگان و جوامع ما به ارمغان می آورد. من نسبت به آینده شرکت خود بسیار اطمینان دارم و به دنبال تسریع بیشتر ارزشی هستیم که برای همه ذینفعان خود قائل هستیم. “

اخبار مرتبط  گزارش پایانه های رستوران نقطه فروش اندازه ، سهم و گزارش بازار تجزیه و تحلیل بر اساس جزء ، بر اساس محصول ، استقرار ، برنامه ، توسط کاربر نهایی ، براساس منطقه و پیش بینی های فصل ، 2020

“از طرف CVS Health و هیئت مدیره ، من می خواهم از لری برای رهبری برجسته و تعهد عمیق خود به شرکت تشکر کنم. در طول مدت مسئولیت خود ، CVS Health از یک داروخانه خرده فروشی منطقه ای به پیشروترین شرکت خدمات بهداشتی متنوع کشور تبدیل شده است ، بر فراز 250 میلیارد دلار در درآمد لری هدایت CVS Health در صنعت اخلال در خرید Aetna در سال 2018 را بر عهده گرفت و کلینیک های بهداشتی مستقر در جامعه را برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی یکپارچه و جامع به همه آمریکایی ها در موقعیت استراتژیک قرار داد. با این کار ، او روش های جدیدی را برای ارائه خدمات درمانی از طریق مجموعه بی نظیر CVS Health ، از جمله ارائه دهنده برنامه بیمه سلامت ملی ، مدیر مزایای داروخانه ، داروخانه های خرده فروشی مستقر در جامعه و تجارت خدمات داروسازی مراقبت طولانی مدت ایجاد کرد. آقای دورمن. “هیچ بحثی در مورد تصدی لاری بدون شناخت رهبری وی در مورد تصمیم جسورانه این شرکت در مورد حذف فروش محصولات دخانیات از تمام فروشگاه های داروخانه CVS ، که به اعتقاد گسترده ای به عنوان یک عامل اصلی برای کاهش میزان سیگار کشیدن در ایالات متحده آمریکا”

وی گفت: “من بسیار افتخار می کنم که در دهه گذشته فرصتی برای هدایت CVS Health داشته ام زیرا هدف مهم خود را برای کمک به مردم در مسیر سلامتی بهتر دنبال می کنیم.” لری J. Merlo، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، CVS Health. “من از كل تیم CVS Health ما به خاطر فداكاری و كوشش آنها در كمك به ما در ساخت یك شركت خدمات بهداشتی قدرتمند و یكپارچه كه ما را قادر می سازد نحوه ارائه خدمات بهداشتی را در سراسر كشور تغییر دهیم ، سپاسگزارم. كارن یك شریک اصلی من بوده است در کارهای بنیادی ما طی دو سال گذشته ، و تجربه و چشم انداز وی در پیشبرد سفر CVS Health برای افزایش ارزش برای مشتریان ما به عنوان پیشروترین شرکت مراقبت های بهداشتی کشور برای سالهای آینده حیاتی خواهد بود. ”

اخبار مرتبط  تاریخچه شخصی ماوراal الطبیعه توسط دکتر بروس اولاو سولهایم ، دکترای پزشکی

خانم لینچ در نقش فعلی خود به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور ، CVS بهداشت و رئیس جمهور ، آتنا و با هشت سال حضور در ایتنا ، مسئولیت هدایت استراتژی شرکت در ارائه مراقبت های بهداشتی متمرکز بر مصرف کننده را به میلیون ها نفر بر عهده دارد. مردم ایتنا خدمت می کند. او همچنین مسئول توسعه راه حل های متنوع مراقبت های بهداشتی سازمانی است که از تمام دارایی های CVS Health استفاده می کند. وی پیش از پیوستن به آتنا در سال 2012 ، رئیس خدمات بهداشتی درمانی ماژلان ، یک شرکت خدمات بهداشتی متنوع بود و مناصب مختلف اجرایی ارشد را در سیگنا بر عهده داشت.

در CVS Health ، خانم لینچ نقش مهمی در ادغام شرکت در Aetna داشت ، راه اندازی اولین مجموعه محصولات و خدمات تحول آفرین ، از جمله Aetna Connected Plan ، طراحی شده توسط CVS Health و برنامه های بهداشتی Aetna با دسترسی به تمام MinuteClinic تحت پوشش خدمات بدون هزینه تحت رهبری وی ، عضویت Medicare Advantage بیش از سه برابر میانگین صنعت رشد کرد و رشد فوق العاده عضویت را بیش از 30 درصد در سال 2019 به وجود آورد. خانم لینچ همچنین در طراحی استراتژی HealthHUB نقش مهمی داشته است ، مجموعه خدمات متمایز HealthHUBs را نیز در این برنامه گنجانده است. پیشنهادات ایتنا

اخبار مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی ورودی Entry Matting تا سال 2027

خانم لینچ به طور مداوم به عنوان یک مبتکر برتر و تأثیرگذار در فضای مراقبت های بهداشتی رتبه بندی می شود و به این نام معرفی شده است 100 نفر برتر Business Insider در حال تغییر تجارت برای نقش مهمی که او در تبدیل مشاغل از طریق راه حل های نوآورانه ارائه می دهد که ارزش را به مشتری می رساند و رشد را تحریک می کند. از سال 2016 تا 2020 ، او به عنوان نامگذاری شد قدرتمندترین زنان فورچون در تجارت لیست خانم لینچ همچنین در هیئت مدیره Bancorp ایالات متحده فعالیت می کند و رئیس کمیته حسابرسی آن است.

درباره CVS Health
CVS Health نوع دیگری از شرکت های بهداشتی است. ما یک شرکت خدمات بهداشتی متنوع با نزدیک به 300000 کارمند هستیم که با هدف مشترک کمک به مردم در مسیر سلامتی بهتر متحد شده ایم. در دنیای دیجیتال که به طور فزاینده ای به هم پیوسته و دیجیتال است ، ما در هر کجا که هستیم با مردم ملاقات می کنیم و مراقبت های بهداشتی را برای تأمین نیازهای آنها تغییر می دهیم. مدل متنوع ما که بر اساس بنیادی از حضور بی نظیر جامعه ساخته شده است ، سالانه از هر سه آمریکایی یک نفر را درگیر می کند. از خدمات جدید و نوآورانه خود در مکان های HealthHUB گرفته تا برنامه های تحول آفرین که به مدیریت شرایط مزمن کمک می کنند ، ما خدمات بهداشتی را در دسترس ، مقرون به صرفه تر و ساده تر می کنیم. درباره چگونگی تحول در سلامتی در www.cvshealth.com بیشتر بدانید.

SOURCE CVS بهداشت و درمان

لینک های مربوطه

http://www.cvshealth.com