نیروگاه سواد مالی با استفاده از تخصص مدیریت پول و کتاب پرفروش کودکان برای توانمند سازی و آموزش استفاده می کند

کلمبیا ، S.C.، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – از تعطیلی شرکت تا اخراج گسترده کارها و اخراج ها ، تأثیر COVID-19 در امور مالی و امنیت اقتصادی باعث شده است که بسیاری بدون بودجه کافی برای تأمین هزینه های خانوار خود باشند. با توجه به اینکه 70٪ آمریکایی ها فیش حقوقی خود را می گذرانند ، نیاز به آموزش سواد مالی در حال افزایش است. با درک نیاز فوری در سطح کشور ، گیبس فایننشال فیتنس برای رفع شکاف سواد مالی و نجات خانواده ها از نسل های سخت اقتصادی وارد عمل شده است. با استفاده از کتاب کودک ، تازه پرفروش ، “چگونه ضریب هوشی مالی کودک خود را معماری کنیم” راشل گیبس، از همه گیری به عنوان سکوی پرتابی مناسب برای گردهم آوردن کودکان و خانواده ها در داشتن شرایط اقتصادی مناسب استفاده کرده است!

با استفاده از كتاب آسان خواندن كودكان ، “چگونه ضریب هوشی مالی كودك خود را معماری كنیم” ، در مورد مالكیت خانه ، اعتبار كیفیت ، ایجاد ثروت و مدیریت پول ، طرحی در اختیار خانواده ها قرار می گیرد. راشل گیبسمدیر عامل شرکت گیبس فایننشال فیتنس ، برای تأمین هزاران مشتری و خانواده با مدیریت پول ، اضافه کار کرده است که می داند چگونه و خدمات بهینه نگهداری اعتبار مورد نیاز برای غلبه بر مشکلات مالی که با همه گیر شدن بدتر شده است ، غلبه می کند. برخلاف اکثر کتاب های سواد مالی که برای مخاطبان بزرگسال نوشته شده است ، “چگونه ضریب هوشی مالی کودک خود را معماری کنیم” مخصوص کودکان ساخته شده است. رویکرد تخصصی راشل در مدیریت پول متمرکز بر شکستن اختلاف ثروت نسلی با تجهیز جوانترین اعضای خانواده ها با تحصیلات سواد مالی متناسب با سن است.

راشل از طریق Gibbs Financial Fitness از دانش عمیق خود در زمینه امور مالی شخصی ، مشاوره اعتباری و کارآفرینی برای آموزش توده مردم استفاده می کند. اکنون که بسیاری از خانواده ها به دلیل ابتلا به بیماری همه گیر درآمد جدی و قطعی دارند ، وی دریافت که افراد و کل خانواده ها برای یادگیری ، توسعه و تمرین مهارت های مدیریت مالی باسواد برای آمادگی مناسب برای هرگونه شرایط پیش بینی نشده ، از همه مهمتر هستند. با جوانان

او می فهمد که سفر مالی شخص یک اتفاق مادام العمر است که برای حفظ آن به تلاش ، دانش و اجرا احتیاج دارد. این ماموریت او است که به سادگی چراغ راهنما از بین دست اندازها و منحنی های پیش بینی نشده ای باشد که در طول آن سفر مشاهده می شود. راشل که متوجه رابطه مستقیم فقر و جرم و جنایت ، به ویژه در جوامع سیاه پوست و قهوه ای شده است ، شخصاً احساس مسئولیت می کند که از دانش گسترده مالی و مدیریت پول خود به همراه استفاده از کتاب کودک با خوانش آسان و پرفروش خود ، “How To Architect Your Kid’s Financial” ضریب هوشی ، “برای آموزش به کسانی که ممکن است هرگز از نظر اقتصادی زندگی مالی ، فراتر از نسل حقوق و دستمزد ، بقای حقوق و دستمزد را نادیده بگیرند.

Gibbs Financial Fitness با موفقیت ، سخت کوشی ، ساعتهای بی شماری و عرق که برای دیدن ثمرات زحمت خود بیگانه نیست. با بیش از 13156 امتیاز افزایش اعتبار ، بیش از 1000 مشتری ارائه شده و یک کتاب پرفروش ، Gibbs Financial Fitness هیچ نشانه ای از ترک وظیفه خود برای توانمند سازی توده ها با آزادی مالی نشان نمی دهد.

تماس با رسانه

تناسب اندام گیبس مالی
تلفن: 888-766-1809
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

نیروگاه اقتصادی-باسوادی.jpeg
نیروگاه سواد مالی Rachel S. Gibbs
عکس: آرون اسمالز www.aarondsmalls.com

لینک های مربوطه

وب سایت تناسب اندام گیبس

صفحه فیس بوک Gibbs Financial Fitness

SOURCE Gibbs Financial Fitness

اخبار مرتبط  InventHelp مخترعین دستگاهی را برای شاخه های هرس شده بسته بندی (HUN-953) توسعه می دهند