Craftory ، یک صندوق سرمایه گذاری آگاه از تأثیر ، 22 میلیون سرمایه به Edgard & Cooper ، تولید کننده بلژیکی غذای با کیفیت سگ و گربه تزریق می کند

لندن، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – از زمان تاسیس ادگارد و کوپر در سال 2016 ، تولیدکننده بلژیکی به لطف توسعه غذاهای حیوانات خانگی نوآورانه با “چاپ پنجه” محدود ، در بازار غذای سگ و گربه اروپا موج می زند. آنها با استفاده از مواد اولیه تازه و مغذی ، بسته بندی شده در بسته بندی های زیست تخریب پذیر یا قابل بازیافت ، توانسته اند قلب حیوانات و صاحبان آنها را به خود جلب کنند اروپا.

رویکرد خاص آنها مورد توجه قرار نگرفته است. امروز اعلام شد که خانه سرمایه گذاری بین المللی Craftory سرمایه گذاری زیادی در Edgard & Cooper انجام داده است. Craftory بخاطر رویکرد و انتخاب شرکتی که دقیقاً مانند Edgard & Cooper با توجه به مردم ، حیوانات و کره زمین تجارت می کنند برجسته است. این سرمایه گذاری به Edgard & Cooper فرصت رشد بیشتر و همچنین تمرکز بر روی مدل کارآفرینی پایدار آنها را می دهد.

اخبار مرتبط  بیانیه RB: استفاده نادرست از مواد ضد عفونی کننده

ادگارد و کوپر اولین مارک غذای حیوانات خانگی اروپایی است که بسته بندی آن از مواد زیست تخریب پذیر ساخته شده است. این در حال حاضر بیش از 5،869،786 کیسه پلاستیکی صرفه جویی کرده است. جاه طلبی های آنها بسیار فراتر رفته و آنها می خواهند تا سال 2025 کاملاً خنثی از CO2 باشند. بودجه حاصل از سرمایه گذاری The Craftory از این اهداف و بیشتر پشتیبانی خواهد کرد.

اخبار مرتبط  LaLiga آمریکای شمالی و سرآشپز خوزه آندرس ThinkFoodGroup اتحاد خود را گسترش دادند و از Jaleo به عنوان "خانه LaLiga در واشنگتن دی سی" نام بردند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری The Craftory در Edgard & Cooper ، مراجعه کنید اینجا.

منبع The Craftory

لینک های مربوطه

https://www.thecraftory.io