خدمات پیشرو مستقل پروکسی مستقل خدمات سهامداران سازمانی توصیه می کند سهامداران استرالیایی رأی دهند فقط با استفاده از پروکسی BLUE

  • یادداشت های مخالفان در ایجاد مورد قانع کننده برای تغییر ، که هیئت مدیره برخی از نگرانی های مخالفت و مدیر عامل جدید را حل کرده است ، هری دموت، باید این فرصت را داشته باشد تا چرخش شرکت را تحریک کند
  • حرکت برای حمایت از نامزدهای مدیر استرالیایی همچنان ادامه دارد
  • سهامداران خواستار رأی گیری می شوند برای نامزد های مدیر استرالیا فقط با استفاده از آبی پروکسی کارت خیلی قبل از 13 نوامبر 2020 11:30 صبح به وقت کوه مهلت مقرر با شماره تلفن 1-833-490-0586 با وكیل پروکسی شركت ، Gryphon Advisors Inc. یا با ایمیل در [email protected] برای اطلاعات بیشتر یا کمک به رای دادن آبی پروکسی

LAS VEGAS ، Nev.، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Australis Capital Inc. (CSE: AUSA) (OTC: AUSAF) (“AUSA” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که خدمات سهامدار موسسه (“ISS”) ، یک تحلیل مستقل و بین المللی حاکمیت شرکتی و شرکت مشاوره پروکسی ، توصیه کرده است که مشتریان خود فقط با استفاده از رای دهندگان رأی دهند آبی پروکسی در اجلاس عمومی عادی سالانه و ویژه سهامداران (“مجمع”).

ISS پس از بررسی ادله مطرح شده توسط گروهی از سهامداران مخالف به رهبری آنها ، توصیه خود را ارائه داد تری غرفه، راجر سایکس، جیسون دیک و دیگران با ارتباطات عمیق با Aurora Cannabis Inc (در مجموع “مخالفان”) ، و آن را در مقابل افشای اطلاعات استرالیایی قرار می دهند. ISS پس از بررسی دقیق نتیجه ای که به نفع سهامداران سرمایه استرالیا است ، به مشتریان خود توصیه می کند که به رای دهند آبی پروکسی ، و موارد زیر را ذکر کرد:

در مورد تلاش مخالفت برای به دست گرفتن کنترل هیئت مدیره:

“مخالف نتوانسته است مورد قانع کننده ای را برای تأیید تغییر در کنترل هیئت مدیره ارائه دهد.”

در مراحلی که هیئت مدیره برای تازه کردن خود و صلاحیت مدیران جدید برداشته است:

“هیئت مدیره همچنین برای تازه سازی خود اقداماتی انجام داده است ، زیرا تابلو مدیریت شامل دو مدیر مستقل اخیراً منصوب با مهارت و تخصص است كه می تواند برای استرالیایی ها مفید باشد. كومار تخصص قابل توجهی در صنعت شاهدانه آمریكا دارد در حالی كه كاتلر متخصص بازاریابی و مارك سازی است.”

اخبار مرتبط  BRF با قیمت 5.750٪ یادداشتهای ارشد سررسید 2050

بر هری دموت:

“با توجه به اینکه هم برنامه های مدیریت و هم مخالفان برای این شرکت مشابه است ، می توان ادعا کرد که به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ، به DeMott باید فرصت هدایت چرخش شرکت را داد ، خصوصاً با توجه به تخصص قابل توجه وی در صنعت شاهدانه ایالات متحده.”

گفت: “ما از توصیه مستقل ISS مبنی بر رأی دادن سهامداران با استفاده از پروکسی BLUE استقبال می کنیم.” هری دموت، مدیر عامل AUSA. “با توجه به حمایتی که قبلاً از سهامداران دیده ایم ، اطمینان داریم که آنها خطری را که مخالفین و نامزدهای انتخابی آنها دارند متوجه می شوند و آنها با رای دادن به مدیران ما در نمایندگی BLUE به محافظت از منافع خود در استرالیا ادامه خواهند داد.”

تماس با بروزرسانی سرمایه گذار

AUSA میزبان 45 دقیقه تماس مستقیم به روزرسانی سرمایه گذار خواهد بود سه شنبه ، 10 نوامبر سال 2020 در 1:00 PM EST. تیم مدیریت AUSA در مورد طرح ایجاد ارزش سهامداران و ریسکی که گروه سهامداران Dissident ارائه می دهد ، صحبت خواهد کرد و در طی تماس به سوالات سرمایه گذاران پاسخ خواهد داد. کلیه سوالات باید از قبل ارسال شوند [email protected].

تماس تلفنی را می توانید با شماره گیری 1.888.664.6392 (بدون هزینه آمریکای شمالی) یا 1.416.764.8659 (کانادا) پخش اینترنتی را می توان در https://proroducredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1399439&tp_key=6193f1568b مشاهده کرد.

دستورالعمل های رای گیری برای پروکسی

این سهامداران هستند که باید با رای گیری از ارزش سرمایه گذاری خود در استرالیا محافظت کنند برای نامزدهای مدیر AUSA ، فقط با استفاده از آبی پروکسی به منظور اطمینان از آبی پروکسی در جلسه سالانه و ویژه سهامداران شمارش می شود ، لطفا اطمینان حاصل کنید که قبل از قطع پروکسی از آن دریافت شده است جمعه ، 13 نوامبر 2020 در 11:30 صبح به وقت کوه.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا کمک به رای گیری آبی پروکسی ، لطفا با وکیل پروکسی شرکت ، Gryphon Advisors Inc. با شماره 1-833-490-0586 یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید [email protected]. علاوه بر این ، برای اطلاع رسانی به روز و سهولت رأی دادن ، از سهامداران توصیه می شود که به سایت www.ausa-corp.com مراجعه کرده و بر روی دکمه “اکنون رأی دهید” کلیک کنید تا رأی دهید.

اخبار مرتبط  Benjamin Bellwether به عنوان یک روند مد و خدمات آموزشی راه اندازی می شود

درباره Australis Capital Inc.

AUSA عمدتاً در صنعت شاهدانه در شرکت های متمایز سرمایه گذاری ، فعالیت و ایجاد می کند. AUSA بر فرصت های قابل توجه نزدیک و میان مدت با پتانسیل های بازگشت قوی تمرکز دارد. دارایی های AUSA شامل Cocoon Technology ، کیوسک نقطه فروش سلف سرویس مبتنی بر ابر است که برای داروخانه های حشیش و سایر صنایع بسیار تنظیم شده طراحی شده است. این پلت فرم ساخته شده دارای ویژگی های تجزیه و تحلیل داده ها ، حریم خصوصی ، امنیت و انطباق نظارتی برای افزایش تجربه مصرف کننده و ایجاد درآمد افزایشی برای صاحبان داروخانه است. دارایی های AUSA همچنین شامل Body and Mind Inc. ، Quality Green و Folium Biosciences است.

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، لطفا از وب سایت به آدرس ausa-corp.com بازدید کنید یا با شرکت از طریق پست الکترونیکی در این آدرس تماس بگیرید [email protected].

به جای هیئت مدیره

هری دموت

________________________________
هری دموت
مدیر ارشد اجرایی

بیانیه اطلاعاتی رو به جلو

این نسخه خبری حاوی بیانیه ها و اطلاعاتی است که تا آنجا که واقعیت تاریخی نداشته باشد ، “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات رو به جلو براساس پیش فرض ها ، تخمین ها ، تحلیل ها و نظرات معقول مدیریت با توجه به تجربه و درک آن از روندها ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که به نظر مدیریت مرتبط و منطقی است شرایط موجود در تاریخ ارائه چنین اظهاراتی ، اما ممکن است نادرست باشد.

اخبار مرتبط  Cynosure پلت فرم زیبایی شناسی Elite iQ for را برای لیزر موهای زائد و تجدید پوست در ایالات متحده ، اروپا و استرالیا ارائه می دهد

اطلاعات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از اطلاعات آینده نگر ، تفاوت اساسی داشته باشد. بر این اساس ، خوانندگان نباید به هیچ یک از این اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. بعلاوه ، هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخی است که چنین بیانیه ای گفته می شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و برای مدیریت شرکت امکان پیش بینی همه این عوامل وجود ندارد و تأثیر هر یک از این عوامل در تجارت شرکت یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را از قبل ارزیابی می کند. ، ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. شرکت هیچگونه تعهدی در قبال بروزرسانی اطلاعات آینده نگر برای انعکاس اطلاعات ، رویدادها ، نتایج ، شرایط یا موارد دیگر پس از تاریخ این مقاله یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده متعهد نیست ، مگر اینکه در قانون از جمله قوانین اوراق بهادار لازم باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com