گوشت های جرکی و خشک افزایش تقاضا را در طی قفل شدن کورون ویروس تجربه می کنند

DUBLIN، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی را در مورد صنایع غذایی و آشامیدنی منتشر کرد ، “گوشت های جیرکی و خشک یک افزایش تقاضا را در حین قفل شدن کورون ویروس تجربه می کنند”

در نتیجه شیوع coronavirus ، بسیاری از مصرف کنندگان نگران تهیه گوشت و مرغ تازه و منجمد مرغ هستند. این امر منجر به افزایش تقاضا برای ترد و سایر محصولات گوشت خشک به عنوان منبع پروتئین جایگزین در هنگام جداسازی خود شده است.

اخبار مرتبط  FDA به رستوران ها توصیه می کند که قارچ گوش چوبی را به فروش نرسانند و یا از آنها استفاده نکنند ، تحقیقات ادامه دارد

تولیدکنندگان میان وعده های گوشتی مانند Country Archer ، Conagra ، Krave و Chomps شاهد این هستند که تقاضای فوق العاده ای برای محصولات پروتئینی با ثبات در قفسه خود تجربه می کنند. کشور آرچر با اهدای لوبیای گوشت گاو به 64 مرکز مواد غذایی LA Unified School District در حالی که Chomp در نظر دارد محصولات خود را در Kroger عرضه کند ، به بحران COVID-19 پاسخ داده است. فروشگاه های Meijer and Whole Foods برای دسترسی بیشتر مصرف کنندگان به محصولات خود امکان پذیر است.

اخبار مرتبط  با نورپردازی Kichler کار خود را از فضای خانه بالا ببرید

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مرتبط در بازار ، به “گوشت های جیرکی و خشک تجربه افزایش تقاضا در حین قفل شدن کورونویروس مراجعه کنید”

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

اخبار مرتبط  Nitzia Chama معروف در رویداد راه اندازی خط مراقبت از پوست KUL CBD Luxury در فروشگاه های کوراکائو ایالات متحده شرکت خواهد کرد - español English

تحقیقات و بازارها همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی ارائه می دهند که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهند.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید