گاوصندوق JUDY به عنوان یکی از چیزهای مورد علاقه اپرا در این سال انتخاب شده است

JUDY اولین کیت اضطراری متصل به دیجیتال است که به نقاط درد طراحی ، تجربه کاربر و آموزش می پردازد. مجموعه کیت ها و ابزارهای منابع “آماده برای هر چیز” به افراد و خانواده ها کمک می کند تا بدانند آمادگی در موارد اضطراری به چه معناست.

JUDY چهار سطح از کیت های آماده را در اختیار شما قرار می دهد که دارای مجموعه ای از محصولات در گروه های اضطراری است. همانطور که توسط اپرا انتخاب شده است ، گاوصندوق با بیش از 24 مورد آماده برای نجات جان پر شده است. با تدریس توسط متخصصان ، می تواند یک خانواده چهار نفره را تا 72 ساعت تأمین کند و مایحتاج لازم برای گرما ، ایمنی ، وسایل ، کمک های اولیه ، غذا و آب را تأمین کند. به عنوان بخشی از ماموریت مداوم JUDY برای بازپرداخت ، این شرکت برای اطمینان از اینکه بیشتر خانواده ها منابع مورد نیاز برای احساس امنیت را دارند ، با هر فروش یک جعبه اضطراری اهدا می کند.

اخبار مرتبط  داستان پزشک سوتین چینی دکتر لی ونلیانگ در حال تبدیل شدن به کتابی برای کودکان است

دوازده خواننده خوش شانس این فرصت را خواهند داشت که هر آیتم ، از جمله “ایمن” را در لیست چیزهای مورد علاقه اپرا در فهرست قرعه کشی های 12 روزه (www.oprahmag.com/12days-2020) ، که از 25 نوامبر برگزار می شود ، برنده شوند. 6 دسامبر

برای دیدن لیست کامل موارد لطفاً به https://www.oprahmag.com/oprah-favorite-things-2020 مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  iAnthus به روز رسانی در مورد زمان بندی صورت های مالی سالانه و موقت و MD & A را اعلام می کند

دسامبر 2020 مسئله از O ، مجله اپرا، شامل Safe by JUDY در لیست امسال ، در سراسر کشور به دکه های روزنامه فروشی می رود 17 نوامبر.

درباره دادرسی

JUDY با مأموریت ساده ساختن ایمنی ، کیت های قابل تنظیم برای آماده سازی اضطراری را تهیه می کند که برای کمک به خانواده ها در موارد اضطراری بزرگ و کوچک طراحی شده اند. JUDY با مسلح کردن کاربران به ابزار و دانش برای آمادگی در شرایط غیرمنتظره تلاش می کند تا خانواده های سراسر کشور احساس امنیت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت Judy.co مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بیش از 50 Franchisees سیاه پوست سابق از McDonald's به دلیل بی انصافی اقتصادی به دلیل چندین دهه تبعیض نژادی شکایت می کنند

تماس با رسانه
راشل گیلمن ریشال، برای دادرسی
[email protected]

دادرسی منبع