InventHelp Inventor پتو برقی اصلاح شده (CNC-547) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – “وقتی برای اولین بار به آنجا رفتم شارلوت شش سال پیش دیدم که بسیاری از افراد بی خانمان روی زمین سرد خوابیده اند. من می خواستم پتویی را طراحی کنم که نه تنها آنها بلکه افراد در هر سنی که همیشه برق در دسترس نیستند ، مفید باشد. ” شارلوت ، نی سی “طراحی اختراع من اجازه می دهد تا این واحد در طیف وسیعی از مکانها مانند عرشه حیاط خلوت ، چادر ، استادیوم و غیره و یا حتی در موارد اضطراری ، مانند زمانی که یکی در یک زمستان سخت در وسیله نقلیه موتوری گیر می کند ، استفاده شود. طوفان.”

اخبار مرتبط  Wirecard و Visa در برنامه سریع آهنگ Visa Fintech در خاورمیانه همکاری می کنند

HARVEY BLANKET نیاز به نوع جدیدی از پتو برقی را برآورده می کند. این سازگار است و استفاده از آن آسان است. سطح راحتی کاربر را بهبود می بخشد. همچنین قابل حمل و راحت است. علاوه بر این ، می تواند در انواع مختلفی از اندازه ها ، رنگ ها و طرح ها تولید شود تا مورد توجه افراد در هر سنی قرار گیرد.

اخبار مرتبط  فروش حشیش برگ جدیدی را انتظار می رود که در طی چهار سال آینده به 30 میلیارد دلار برسد

طرح اصلی به شارلوت دفتر InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-547 را بنویسید. InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  NCOA مبلغ 4.35 میلیون دلار کمک مالی از بنیاد والمارت دریافت می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com