شرکت J.M. Smucker اعلام کرد که از فراخوان کنفرانس درآمد سه ماهه دوم و روز سرمایه گذار مجازی در سال 2020 پخش می شود

اورویل ، اوهایو، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت J.M. Smucker Company (NYSE: SJM) در سه ماهه دوم تماس تلفنی کنفرانس درآمد 2021 و پخش وب خود را در سه شنبه ، 24 نوامبر 2020، در 8:30 صبح EST. صحبت در تماس خواهد بود مارک اسموکر، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، و تاکر مارشال، مدیر ارشد مالی یک بیانیه مطبوعاتی ، شامل صورتهای مالی و اطلاعات بخش ، صبح روز تماس در ساعت منتشر خواهد شد 7:00 صبح EST.

این شرکت روز جهانی سرمایه گذار 2020 خود را بصورت مجازی برگزار می کند پنجشنبه ، 10 دسامبر 2020، در 8:30 صبح EST. پیوندی به سخنرانیهای مدیریت اجرایی در وب سایت شرکت موجود خواهد بود. یک بخش پرسش و پاسخ با مارک اسموکر، تاکر مارشال، و جان براز، مدیر عامل ، ارائه ها را دنبال می کند.

اخبار مرتبط  لندری کمک های فدرال را کاهش می دهد

پخش مستقیم و پخش مجدد هر دو رویداد در وب سایت شرکت قابل دسترسی است: invest.jmsmucker.com.

درباره شرکت J.M. Smucker
هر نسل از مصرف کنندگان با ایجاد انتظارات جدید برای غذا و شرکت های سازنده آن ، اثر خود را در فرهنگ بر جای می گذارند. در شرکت J.M. Smucker ، این امتیاز است که در قلب این پویا قرار داشته باشیم و نمونه کارهایی را برای هر نسل از مردم و حیوانات خانگی جلب کنیم که محصولاتی در 90 درصد خانه های ایالات متحده و رستوران های بی شماری یافت می شوند. این شامل ترکیبی از مارک های شاخص است که مصرف کنندگان همیشه دوست داشته اند مانند Folgers، Jif® و Milk-Bone® و موارد دلخواه جدید مانند کافه Bustelo®، Smucker’s® غیرقابل اعتماد® و Rachael Ray® Nutrish®. با ادامه غوطه وری در ترجیحات والدین مصرف کننده و حیوانات خانگی برای غذا ، نحوه خرید آن و نحوه عملکرد شرکت های سازنده آن ، ما نقش مهمی را که در زندگی آنها بازی می کنیم حفظ خواهیم کرد. این به ما امکان می دهد که به رشد کسب و کار خود و تأثیر مثبتی که روی همه کسانی که روی ما حساب می کنند ، داشته باشیم.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قطب پرچم بهبود یافته ای را ایجاد می کند (AVZ-1892)

شرکت J.M. Smucker مالک کلیه علائم تجاری است که در اینجا به آنها اشاره می شود به جز راشل ری®، علامت تجاری ثبت شده Ray Marks II LLC است که تحت لیسانس استفاده می شود.

منبع J.M. Smucker Co.